Skocz do zawartości

Rafatus przyznaje się ile zarabia! Szok! Duża kwota!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

I co mu z tych 7 tysięcy zlotych ? Alkohol i inne używki, dobre żarcie, nieróbstwo, konsumpcjonizm, jakieś tam małpie rozrywki typu TV, imprezy, muzyka, wakacje. I tak ma wyglądać jego życie ? Może jemu to odpowiada, ale to trochę mało jak na jedną szanse, którą dostajemy od życia. Z takim pijaństwem to nie postreamuje długo. Dostanie zapalenia trzustki, potem siądzie mu wątroba i adios amigo.

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garrett W punkt. Jeżeli zarabia 7 koła na streamie, to może się ogarnąć życiowo, pokończyć kursy czy szkoły. Za dzienną kwotę jego opłacam sobie czesne prawie na 2 lata. Oburza raczej brak skorzystania z szansy jaką są pieniądze, aniżeli zawiść czy coś. Szkoda chłopaka, bo źle skończy wg mnie. Znam sporo ludzi, którzy zamiast ogarnąć życie to przesrali i przesikali pieniądze. Mają z tego cukrzycę, miażdżycę i depresje, bo życie po latach tłustych okazało się brutalne.

 

EDIT:: Już widać po nim, że jest z nim delikatnie mówiąc niedobrze... Warto popatrzeć na jego cerę czy wyraz oczu i serio: w życiu nie chciałbym mieć tylu hajsu (mam na tyle, że nie boję się choroby czy kupna nowej mikrofali ;) ) i mieć tak zajechane zdrowie i umysł. Tutaj jest nad czym zapłakać, a nie zazdrościć. Jestem też ciekawy czy czasami jakaś sieć partnerska nie trzyma na tym łapy i kosi siano na kopniętej przez rzeczywistość młodzież. "Patrzcie na tego patola, ma potencjał, jest naturszczykiem i ludzie lubią to oglądać. Damy mu do 10k za stream, reszta dla nas". Serio - coraz bardziej zgorzkniały jestem. Podejrzewam sieci partnerskie, bo widzę schematy czy to u Rafatusa, Rafonixa czy DanielaM. 

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie potrwa długo. Jeżeli na wizji po kolejnej libacji nie dojdzie do jakiejś tragedii to sądzie mu zdrowie albo zapije się na śmierć. Wygląda teraz jak stary alkoholik, ręce mu się trzesa dlatego ciągle prosi Marlena żeby mu picie podawała, inaczej by rozlal.

 

Widać że stracił panowanie nad swoim życiem. 

 

Marlenka jest zaburzona (DDA, borderline-coś w ten deseń) i chyba wspoluzaleniona. W każdym razie widać jak na palcu sposób funkcjonowania rodziny patologiczne. Jeszcze tylko dziecka im trzeba... 

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 7k można normalnie żyć w Polsce. Ja zarabiam 3k , to ciężko trochę jest a praca 8 - 16 + dojazdy.

Nie oglądam jego streamów ale skoro tyle zarabia to widocznie daje coś ludziom, nie wiem co ale zasłużył sobie chłopak.

 

4 minuty temu, Tamerlan napisał:

Jeszcze tylko dziecka im trzeba... 

masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przyczajony_tygrys Ten hajs nie jest z reklam tylko z tzw. donejtów - osoby które go oglądają mogą wysłać płatnego smsa i dodać od siebie komunikat który zostanie na streamie przeczytany 

przez syntezator mowy, taka interaktywność między streamerem i widzami za $$$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.