Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

Witam szacowne grono, w tym temacie będą podawane linki do najnowszych audycji zamieszczanych na vimeo.  Nie będzie opcji dodawania komentarzy, wątek ma cel jedynie informacyjny, abyście wiedzieli co w trawie piszczy. 

• Like 15
  • Dzięki 4

13.01.2018 

• Like 2

16.01.2018

• Like 6

17.01.2018

• Like 3
  • Smutny 1

18.01.2018 

Guru w kultowym aucie :>

• Haha 4

18.01.2018

Druga audycja w dniu dzisiejszym:

I trzecia:

• Like 1

20.01.2018

22.01.2018

• Like 1
  • Dzięki 1

23.01.2018

• Like 3
  • Smutny 2

26.01.2018

• Dzięki 1

29.01.2018

• Like 4

31.01.2018

• Dzięki 1

01.02.2018

• Like 1

04.02.2018

• Like 4
  • Dzięki 1

06.02.2018

• Like 2

08.02.2018

• Like 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Shambler
      Witajcie! Nie było mnie od kilku miesięcy że prawie o tym forum zapomniałem. Ale od jakiegoś czasu spotykam się z faktem że Marek ma różnych hejterów. Znalazłem jednego z nich:
      "https://www.youtube.com/channel/UC9GwOMcJ_SFOi9xeBm9uNdw/about"

Napisał dość dziwny tekst trochę jakby zrzynał z Testovirona:
      "Shalom skuhwysyny! kanał ten stworzyło dwóch chłopaków którzy walczą z mizoginią forum braciasamcy.pl i ich opętanym nienawiścią obsranym guru ciotoński w internecie. Prosimy o wsparcie finansowe i paczki z ubraniami, elektroniką itd. ponieważ walka pochłania nasze wszystkie oszczędności. Ja jestem na utrzymaniu taty, Piotra Skrzypczaka, a Paweł dorabia stalkowaniem w necie. Moje dane, Pawła nie podaję ale prześlę mu wszystko co mi wyślecie. 

I co o tym sądzicie? 

Dane osobowe usunięte przez moderatora.

• Przez Mosze Red
      Informuję iż powstał fałszywy kanał Radio Samiec, który podszywa się pod zawieszony oryginalny kanał. 

Osoba prowadząca ten kanał używa logo oraz grafik podobnych do oryginalnego kanału i umieszcza wpisy na YT podając się za Marka. 

Osoba ta posługuje się również podobnym adresem e-mail, ta sama nazwa użytkownika, lecz inny serwis pocztowy.  

Kanał został dwa dni temu zgłoszony do YT, jednakże do tej pory nie został usunięty.

• Przez Kelner Panic
      Chciałem na ten temat porozmawiać z Markiem podczas wigilijnego streama. Niestety, zamiast 3-minutowych rozmów z przyjaciółmi mieliśmy jedna 15-minutową a nastepnie ponad godzinny monolog w temacie hejterów. Marek nie odbierał telefonów a wręcz apelował, by nie dzwonić. Co po tej godzinie nie wiem, bo wyłączylem. To temat na osobny wątek, niestety nie mogę publikowac w dziale "Radio Samiec!", nie mam pojęcia dlaczego. To nie pierwszy raz, kiedy od pewnego momentu Marek przestaje czytać czata (dziwnym trafem zawsze omija moje pytania czy propozycje), albo woli sluchać samego siebie niż rozmawiac z ludźmi. Ja i tak przyjde z moja sprawą, bo idea ważniejsza, ale proponuję przemyśleć, ile osób zostało skutecznie zniechęconych.

Sprawa mianowicie jest inspirowana audycją Marka na temat wypowiedzi zastępcy rzecznika Praw Obywatelskich do spraw równości, pani dr Sylwii Spurek, która postawila tezę o tym, że przemoc ma płeć (rzecz jasna męską, jej zdaniem). Pomyślalem, że skoro mężczyźni nie moga liczyć na pomoc RPO, i w ogóle w instytucjach pomocowych jest po kilkanascie opcji darmowej  pomocy prawnej, psychologicznej i innej dla kobiet, a nie ma nic dedykowanego mężczyznom, to jest to fajne pole do ekspansji. Zwlaszcza, że mozna by to rozwijać stosownie do aktualnych mozliwości: zacząć od jednego ROPSu czy czegoś podobnego i stopniowo zwiększać zasięg. Realna pomoc dla braci w potrzebie tam, gdzie jej szukają i tam, gdzie powinna byc dostępna. Bo nie czarujmy się: system bias i owszem, ale brak organizacji wspierających mężczyzn jest także wina samych mężczyzn. Nie ma zakazu ich tworzenia. Jakaś fajna nazwa do kompletu (te które przyszły mi do glowy są niestety zajęte) i jedźmy z tematem...
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.