Skocz do zawartości

Kononowicz zadaje mocne pytanie: "Daniel to ten co matkę biję?"


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Niech Konon sobie przypomni jakie pogłoski chodziły dekadę temu na jego temat, gdyby chciał kogoś innego rozliczać:

 

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/203994,kononowicz-wykorzystywal-seksualnie-matke.html

 

Cytat

"Krzysztof Kononowicz to jest bydlę. Boję się o życie tej matki, ona jest maltretowana tam po prostu. Posiniaczoną widziałem. Nawet chory człowiek by tego nie zrobił, co tam się działo. Tam była po prostu matka seksualnie wykorzystywana" - brzmi najbardziej wstrząsająca relacja sąsiada, wyemitowana w reportażu "Kononowicz show".

 

Kononowicz zaprzecza tym oskarżeniom. "Ja jestem człowiekiem uczciwym i wierzącym. Ani nigdy nie biłem mojej matki, ani nie wykorzystywałem seksualnie" - mówi. Potwierdza to sama 76-letnia Leonarda Kononowicz. "Nigdy by mi krzywdy nie zrobił" - mówi o synu.

 

Ale akurat Danielowi uwierzył z tego co oglądałem wcześniej.

Albo udał, że uwierzył, bo $$$, a później pisma pójdą do odpowiednich instytucji. :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kononowicz zawsze się broni tymi samymi argumentami o wierze, itp. Wg mnie matka go kryła, pomimo upokorzeń i przemocy ze strona Krzysia. Raz, bo była jego matką, a dwa syndrom sztokholmski, a trzy jeżeli od małego było się pomiatanym to potem trudno wyplenić podświadomy wzorzec z siebie, że się tym pomiatanym. ;) 

 

Nie mam dowodów, ale sądząc po zachowaniu Kononowicza to nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda.

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.