Skocz do zawartości

Radio Samiec usunięte z youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, od niedawna wiedziałem że los mojego kanału jest przesądzony. Na kafeterii zrobiono dużą akcję zgłaszania moich wszystkich filmów, i w końcu cel hejterów się powiódł - kanał został skasowany za naruszenie regulaminu. Odwołam się jeszcze dla zasady, ale szanse są praktycznie zerowe.

 

Moja postawa w tej sytuacji jest taka - zero nerwów, poczucie dużej energii i ulgii. Kanał na youtube to tylko forma w której przejawiałem siebie, co oznacza że niewiele straciłem - umiem mówić, wiem o czym mówić - i to jest ważne, to jest prawdziwy kapitał. Będę mówił na vimeo, Dtube, twitchu i być może w innym miejscu. 

 

Wszystkie filmy są zachowane. W obecnej chwili na vimeo mam 556 filmów, a reszta jest na dysku znajomego, więc stopniowo będzie się to przesyłać - także wszystko jest zachowane.

 

Ogólnie to czuję się zadziwiająco lekko - jakby mi spadł z ramion duży ciężar. Zacznę od nowa. Na vimeo i dtube hejterzy już tak łatwo mieć nie będą. Poszło też dużo donosów do skarbówki, czyli kolejna kontrola, ale wszystko gra więc tylko czas stracę. Strasznie są pobudzeni ostatnio, czyżby doszły wezwania na przesłuchania i są pod ścianą?

 

Kanał na vimeo, zapraszam: https://vimeo.com/radiosamiec

 

EDIT! Właśnie sobie przypomniałem, że do upiększenia kanału zapłaciłem najpierw bodajże ponad cztery kafle, później też chyba cztery i jakieś dopłacanki robiłem. Czyli łączne straty zwiększają się o prawie 10 tysięcy złotych.

  • Like 14
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przestanę oglądać cokolwiek na youtube po tej akcji :((( no może tylko muzykę do słuchania

Taki świetny kanał skasowali a zostawiają jakieś "ścierwo - kanały" gdzie na żywo pierdzą, bekają , klną i mają zasób słów w liczbie 100.

 

Szkoda ciężkiej pracy naszego guru bo jednak youtube jest o wiele bardziej popularne od vimeo.

Tak więc teraz będzie trzeba rozreklamować kanał na vimeo gdzie tylko się da, żeby pozyskać nowych słuchaczy.

Starzy na pewno przerzucą się na vimeo - ja już dodałem do ulubionych. 

 

na pohybel lewakom i hejterom!

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty jakie poniosłem są głównie finansowe - vimeo dwa i pół kafla, przesyłanie filmów prawie tysiąc, ktoś też będzie musiał oporządzić filmy więc znowu pewnie parę kafli, ja nie dam rady obrabiać 840 filmów (tagi, opisy, zdjęcia itd.)

 

Spadną zasięgi, a więc sprzedaż produktów za którą wszystko utrzymywałem, ale to nic - uruchomię sprzedaż książek w papierze i wejdą nowe książki, i sobie zarobię.

 

Tak więc zadali mi cios finansowy, ale nie za duży. Jakby to porównać do wojny konwencjonalnej, to rozwalili dwie linie kolejowe na sto dostępnych.

 

Pewnie w Częstochowie i Rosji strzelają kurki od szampanów - ale nie ma się z czego cieszyć chłopaki, ja nadal będę mówił i pisał, dwa kroki w przód, półtora do tyłu.

 

 

Zyski:

 

1. W dobie promocji na youtube młodych alkoholików bijących swoje niepełnosprawne dziewczyny, być tam to trochę wstyd. Jestem w szacownym gronie ludzi, którzy zostali uznani przez lewaków za niebezpiecznych - napawa mnie to wielką dumą.

 

2. Z rozkoszą pokażę, że moja pozycja na youtube (5,5 miliona unikalnych wyświetleń) nie była przypadkiem, a czymś oczywistym.

 

3. Obudziła się we mnie energia do działania.

  • Like 38
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to już pisałem na czacie - jesteś o jakieś dwa kroki przed ekipą z wykopu (choć wydaje mi się, że na kafeterii i jakieś mało refleksyjne samice dołożyły swoją cegiełkę w myśl zasady - nie zgadzam się z tym co mówi - mój wróg), zanim kanał został usunięty przeniesione zostało 3/4 kanału, z tego co czytam niedługo będzie wszystko.

Szkoda w zasadzie tylko tych subskrypcji, bo w końcu audycje są nadal tak jak ludzie, którzy ich słuchają. Z czasem kanały nabiorą popularności, bo słuchacze Cię znajdą.

I co tu więcej pisać, jest we mnie lekka złość na YouTube. Mógłbyś niby założyć znów kanał na YT ale czy jest sens? Moim zdaniem lepiej wrzucać na Vimeo a YT podziękować.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy się teraz do tego przyzwyczaić ,że takie roszady jak na YT mogą zostać przeniesione na inne kanały (próby nacisków,zmiany regulaminów obecnych kanałów  lub kupowanie mniejszych serwisów  przez giganta Googla) potrwa to z rok może dwa i sytuacja się wyklaruje .

 

A na YT zostanie banda menelaosów i filmików Rusek wypił 3 l wódki ,Makrela,Hilaria i Popek Franczesko to super ludzie ;P 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy to przeczytałem, moją pierwszą myślą było to, ile potencjalnych istnień ludzkich mogło zostać uratowanych przez przypadkową audycję, a nie będzie.

No cóż, w tym wypadku psy nie oszczekały jadącej karawany, a przybiegły grupą i trochę nadgryzły nogawkę.

Powodzenia Marku, mimo wszystko jednak trzeba jechać dalej.

Edytowane przez Messer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że skasowali kanał bo miał już 11 tysięcy subskrypcji i 5,5 miliona wyświetleń. Z 2 jednak strony to była tylko kwestia czasu. Youtube ostatnio usuwa dużo kontrowersyjnych kanałów i filmów, a przez hejterów z kafeterii odnaleźli też Radio Samiec. Ważne, że wszystkie filmy będą na Vimeo ;) Marek stracił kanał na jednej z platform do umieszczania swoich audycji, ale nie stracił filmów :D 

 

44 minuty temu, Maynard napisał:

Taki świetny kanał skasowali a zostawiają jakieś "ścierwo - kanały" gdzie na żywo pierdzą, bekają , klną i mają zasób słów w liczbie 100.

Ostatnio Rafonix wspominał, że Youtube za jakiś czas ma się wziąć za pato streamerów, ponieważ reklamodawcy nie chcą, aby reklamy ich produktów były zamieszczanie pod patologicznym contentem.

 

@Stulejman Wspaniały W górnym pasku na forum jest link do Radia Samiec, ale jest on nieaktualny bo kanał jest usunięty. Warto wymienić go na link przenoszący na Twój kanał na Vimeo ;) 

 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci się chce Marek ale to co podał @manygguh

4 minuty temu, manygguh napisał:

założenie kanał Radio Samiec 2.0 i zrobienie ogłoszenia, że kanał został usunięty i podać link na vimeo?

Jest ok pomysł, za to chyba Ci nie skasują kanału? A jakby do tego dodać informacje o streamach, czasem jakieś fragmenty audycji wrzucać z linkami do vimeo(kanał wtedy byłby takim informatorem, co w trawie piszczy)? Albo reklama książek swoich? To nie było by takie głupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ogarniam do końca tego vimeo, ale widzę już jeden plus - można słuchać w tle na telefonie. :P

Mam też propozycję, aby nowe filmy które nie były już na Youtube jakoś wyszczególnić dla ułatwienia, np. tytuł poprzedzić słowem: "NOWE", bo jak teraz wstawiacie masę tych starych to ciężko się będzie połapać.

Poza tym również zgadzam się z @manygguh, krótkie wyjaśnienie i link do vimeo. :) 

 

Powodzenia! ;)

 

Edytowane przez Syfik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Beckenbauer napisał:

 Ze swojej strony polecam tyle, by oglądać Youtuba z adblockiem. Można też założyć nowe konto by "ewakuować" ludzi na vimeo i forum.

Odpalenie YT bez Adblocka i bez logowania się (np. świeży Linux) to dość traumatyczne doświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały jeżeli chcesz długoterminowo do tego podejść to proponuję:
1. Wykonać przejrzystą, nawet wręcz minimalistyczną stronę www (aby szybko się ładowała i z każdego urządzenia) - ewentualnie zoptymalizować np samczeruno.pl
Strona musi być na Twoim serwerze.
2. Wrzucasz tam pełne filmy (tak naprawdę tylko linki, film może być faktycznie na serwerze vimeo)
3. Na wszelkie social media wrzucać tylko krótkie "zajawki" z przekierowaniem na Twoją stronę. (mój znajomy wrzuca 3-minutowy materiał wycięty z pełnego nagrania)

Budujesz wtedy zasięg przez social media i jednocześnie jak Ci coś usuną to mała strata.
Wejścia użytkowników na Twoją stronę podbijaja ją w rankingu wyszukiwań.
Możesz także spróbować płatnych reklam na youtube. (zgłoszeniami ciężko usunąć reklamę o ile prowadzi do zewnętrznego serwisu - reklama jest wcześniej sprawdzana przez moderatora i jeżeli nie ma tam czegoś w stylu znęcania się nad zwierzętami to przechodzi).

Niestety walka z hejterami wiąże się z wydatkami.

PS. ze zdjęcia kanału z youtube na Twoim miejscu zrobiłbym sobie dodatkową reklamę (komuś ta wiedza przeszkadza itp.)

Edytowane przez Moriarty
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest/była aka platforma jeszcze jak dailymotion.com. Może warto zgłębić...

 

 

@Qaikwow każdy kto odnosi sukces tak ma...

Z jakieś przyczyny ludzie nie przerzucają kanałow na takie które ich interesują tylko jątrzą na tym co im sie nie widzi... 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   W sumie nie powinienem być zdziwiony jak łatwo zmanipulować kobiety. Kolejny raz strzeliły sobie w stopę.

I jak tu szanować płeć żeńską? Rzygać się chce. A powoli zaczynałem je na powrót szanować za to że są kobietami.

 

   Tfu, kurwa mać!!!

 

Feminazistki jebane, myślą że wszystko wiedzą najlepiej, i rozpierdalają ten ostatni kawałek normalności w internecie.

 

No nic, potrzebujący znajdą audycje Marka i nasze forum. Nie poddawać się, przeorganizować szeregi, głowa do góry i dalej do roboty.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.