Skocz do zawartości

Radio Samiec usunięte z youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, DOHC napisał:

skoro tak negujesz i plujesz na pracę Kortuxego po co siedzisz z anmi na tym forum? Pierwszy raz od nowego uczestnika jest tyle jadu i wchodzenia w buciorach ingerując w nasze poważne sprawy.

 

W zasadzie to w ogóle nie siedzę na forum bo nie odpowiadają mi zasady tu panujące. Zarejestrowałem się pół roku temu po czym dostałem bana przez Kortuxy za brak dużej litery i tym podobnych bzdur i w ogóle tu nie wchodziłem. Jestem teraz w związku z wyłączeniem Yt i tylko po to, żeby przetłumaczyć właścicielowi, co powinien zrobić żeby mu się radio dobrze rozwijało i tylko tyle. Robie to przy tym z bardzo egoistycznych pobudek polegających na tym, że chciałbym dalej słuchać ciekawych audycji. Bardzo mi one pomogły. Większość jednak osób tu komentujących woli lizać tyłki, byle tylko nie powiedzieć, stary robisz coś źle i w związku z tym możesz wszystko stracić. Macie pretensje do Yt i Fb a przecież to prywatne firmy. Mogą banować kanał tak samo jak wy mnie za brak kropki na końcu zdania. Każdy może uprawiać polityke taką jaką chce za swoje pieniądze...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Tobą, że są to prywatne firmy i w związku z tym mogą robić co chcą.

Skoro działają na terytorium Najjaśniejszej, zarabiają szekle na Jej obywatelach, to

mają psi obowiązek przestrzegać polskiego prawa a zwłaszcza Konstytucji, która jest

najwyższym aktem prawnym w Polsce. Mam tu na myśli, w tym kontekście, art. 54.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, przyczajony_tygrys napisał:

Zarejestrowałem się pół roku temu po czym dostałem bana przez Kortuxy za brak dużej litery i tym podobnych bzdur i w ogóle tu nie wchodziłem.

1. Pół roku temu nie byłem moderatorem.

2. Dostałeś ostrzeżenie, a nie bana.

3. Polecam przeczytać co napisał @Stulejman Wspaniały 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma platformą, sukces YT polegał na tym że poza popularnością to ludzie tam siedzieli bez włażenia na forum i stąd się to wzięło. Przypuszczam że 3/4 subskrybentów nie miała nawet kont na tym forum, stąd większy rozgłos i więcej walki z hejtami i innymi dupkami uważającymi że prawda jest po ich stronie.

 

.... ale piszę o rzeczach oczywistych.

 

Nie ważne gdzie nowe audycje wstawisz, najważniejsze aby był na forum wątek z audycjami gdzie zawszę na początku aktualizowany będzie się pojawiał link do nowego materiału i tyle w temacie. Każdy film możesz wstawiać gdzie indziej wówczas będzie to trudne dla hejtów do spowodowania skasowania poza tym będą się osoby rejestrować na forum a tu już macie większą kontrole i większą możliwość przeanalizowania ludzi którzy działają przeciwko Markowi

Edytowane przez maVen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby z Vimeo coś się działo, chyba mam dobre rozwiązanie. Otóż Kelthuz wyhaczył ciekawy serwis steemit.com, oparty na blockchainie (coś jak waluta Bitcoin itd.), umożliwia jednocześnie posiadanie konta na jakby podserwisie DTube, gdzie można wrzucać filmy jak na YouTube. W dodatku można tu zarabiać hajs na zbieraniu lajków itd. Znaczy chodzi o to, że Steem to jakby taka kryptowaluta, którą zamiast kopać w miningu zdobywa się przez wrzucanie filmów. W każdym razie Kelthuz tłumaczy co i jak poniżej:

 

 

Aż się zaciekawiłem i poczytałem o tym więcej:

https://cyfrowaekonomia.pl/co-co-chodzi-z-tym-steemit/

 

Blockchainowa alternatywa dla YouTube, to może być ciekawe :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mustafa napisał:

A co do vimeo to czy mi się wydaje czy zablokowali pewna ilość  filmów?

 

Wydaje się, informatyk odpowiedzialny za ładowanie filmów omyłkowo, załadował niektóre podwójnie, usunęliśmy zdublowane dla tego zmalała ilość plików. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak usuneli/zablokowali RS na YT. To Marek pobzalogowaniu się na YT(jeżeli może) to widzi swoje filmy. Czy wszystko jest usunięte w pizdu? Przecież to jego praca intelektualna - "rozumiem" zablokować ale czy są usunięte? To już kurwa lipa jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.