Skocz do zawartości

Radio Samiec usunięte z youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@Stulejman Wspaniały Marku, czy jest możliwość wklejenia jakiejś listy audycji w kolejności ich publikacji przez Ciebie na jutubku? Na vimeo zostały wrzucone do jednego wora, nie chronologicznie, a wiadomo, że część audycji odnosi się do siebie wzajemnie.

Ewentualnie czy z czasem będą one posegregowane na vimeo, jeśli da się to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, skoro Marek wykupił tam opcję business za niemałą kasę, to czy jest w ogóle możliwość, że Vimeo mu ten kanał usunie? Wymagane ku temu byłyby chyba jakieś wielkie naruszenia regulaminu, a i tak pieniądze zostałyby zwrócone w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze myślę, ale może jest nadzieja na przywrócenie kiedyś konta - nie odpisali mi na odwołanie. Gdyby odpisali że nie, to wiadomo że pozamiatane, a tak cisza daje jakąś szansę.

 

@zuckerfrei - nie mogę się zalogować w ogóle, pisze że konto nieaktywne.

 

Radio Samiec

Brak publicznych filmów

11 228 subskrybentów

Kanał zawieszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to jest jakaś kurwa kipa, powinno być tak ze masz dostęp do swoich treści przez nie wiem 30 dni np a potem kasują. Kurwa kipa jak chuj, to jest Twoja własność intelektualna - pewnie w regulaminie maja taki kruczek ze wypierdalają wszytko - przykre w chuj! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odpowiedź od YouTube długo się czeka, nawet miesiąc. Poza tym im nie można w ogóle ufać. Nawet jak Ci odblokują kanał to potem i tak mogą go znowu zablokować, taka jest logika Jutuba. Pamiętam jak kiedyś się bawiłem w wrzucanie zagranicznych teledysków z napisami PL. Żeby YT nie czepiał się o prawa autorskie stosowałem sprawdzoną metodę, czyli podawałem link do oryginału w opisie i pisałem, że wszelkie prawa autorskie należą do zespołu tego i tego, i wytwórni takiej a takiej. A jednak zablokowali mi jeden film z powodów praw autorskich. Akurat to była piosenka, na której szczególnie mi zależało, więc spróbowałem metody opisywanej w internetach, że trzeba napisać odwołanie o konkretnej treści. Nie pamiętam dokładnie, ale to się pisało, że cośtam film wrzucony w celach niezarobkowych, niekomercyjnych, z podaniem linku do oryginału i takie tam pitu pitu.

 

I faktycznie zeszło z miesiąc zanim YT odpowiedział, ale mój wniosek został rozpatrzony pozytywnie, film został odblokowany. I fajnie. Tyle że minęło kilka miesięcy i YT jak gdyby nigdy nic wywalił mi ten film. Czyli rozpatrzyli wniosek na moją korzyść, a potem go cofnęli, bo tak, no i chooj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z you tube pamiętam tę reakcję : 

"Mieszkasz w kawalerce i nie masz pieniazkow? Ojej. Jakos sie nie dziwie :P Bo nawet faceci choc wiadomo czesto myslacy nie ta glowka co trzeba wiec nie mozna ich brac na serio nie kupuja takich bzdet. Oni sa szczesliwi jak sie kobieta do nich usmiechnie i zrobia dla niej wszytsko. Niestety to u facetow wiernosc jest problemem. Leca na cycki jak Reksio na szynke.A Wy niedudacznicy zyciowi mozecie sie wspierac na prymitywnym forum. Niestey juz mam bana. Ale spoko mam jeszcze 2iphony. Mnie jakos stac, choc mam 23 lata :) I taka dygresja facet proponujacy intercyze to nie facet a najgorsze scierwo :) Mojn jezli sie w ogole zdecyduje na taki krok zanim zgodze sie urodzic dziecko podpisze papierek ze jak zdradzi, zacznie byc agresywny, pic czy cokolwiek to tarci wszystko. Pozdrawiam :***"
Widzicie, one mają prawo zakładać, że ty możesz zdradzić, za co chcą od samca WSZYSTKIEGO, a Ty szanowny samcu nie możesz zabezpieczyć swoich słusznych interesów, pracy etc 
Jak się uśmiechnie do was - taaaak róbta wszyyyystko :) 

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EnemyOfTheState ja też się bawiłem w wrzucanie podobnych filmików. Wystarczy, że jakaś osoba mająca prawa do tej piosenki zgłosi film i zaraz blokują. Niektórzy dystrybutorzy pozwalają na wrzucanie podobnych piosenek, ale z włączonymi reklamami i kasa idzie do nich. Również są przypadki, gdzie autor nie streścił się co do reklam i tak np. ja gdy wrzuciłem film jako teledysk mogłem włączyć reklamy i zarabiać, ale po pewnym czasie osoba mająca prawa zgłaszała film pomimo, że na nich nie zarabiałem. Dotyczy to głównie niszowych piosenek, dlatego mamy tyle podobnych filmów topowych utworów. Youtube ma dobry system, bo gdy wrzucisz coś to zaraz się wyświetla, że film ma prawa autorskie i będzie wyświetlany z reklamami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.