Skocz do zawartości

Radio Samiec usunięte z youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gromisek napisał:

@Mustafa U mnie wszystkie filmy śmigają bez problemu. Może masz coś z przeglądarką/innym oprogramowaniem? Lub były jakieś chwilowe problemy.

@Gromisek

 

Sprawdzałem na kilku różnych sprzętach. Ale co ciekawe problem jest taki że, jak wejdę w aplikacje to pisze, you haven't followed  anything jet i jak wchodzę w powiadomienia to jest tak jakby filmy były prywatne ale jeśli wyszukam kanał to wszystko normalnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia a co sądzicie o idei stworzenia radia internetowego małe mam pojęcie na ten temat przyznaje ale audycje na live jak Marek przemawia do słuchaczy są dobrym pomysłem.Jest wielu Braci którzy są dobrzy z wielu dziedzin.Ile może kosztować taki stream który leci np przykładowo 24 h na dobę widziałem takie radia na youtubie.Wybaczcie że kaleczę ale wielu z was ma chęć się wygadać na wiele tematów a internet ma to forum i forumowiczów za bandę oszołomów.Marek z audycjami się nie przejmuj pomyśl teraz o czymś większym.Weźcie na przykład KonteStację.Czołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 19.01.2020 o 20:38, Szkatuł napisał:

Można gdzieś odsłuchać starsze nagrania? Poszukuję audycji z 2017 roku pt. "Czy Panie z biblioteki są lepsze niż prostytutki i imprezowiczki"

Mi zapadła w pamięć szczególnie pierwsza audycja, którą wysłuchałem z kwietnia 2017 "Czy wszystkie kobiety zdradzają"... Fajnie, gdyby można było jakiekolwiek stare audycje jeszcze wysłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.