Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Radio Samiec usunięte z youtube

Recommended Posts

3 godziny temu, Gromisek napisał:

@Mustafa U mnie wszystkie filmy śmigają bez problemu. Może masz coś z przeglądarką/innym oprogramowaniem? Lub były jakieś chwilowe problemy.

@Gromisek

Sprawdzałem na kilku różnych sprzętach. Ale co ciekawe problem jest taki że, jak wejdę w aplikacje to pisze, you haven't followed  anything jet i jak wchodzę w powiadomienia to jest tak jakby filmy były prywatne ale jeśli wyszukam kanał to wszystko normalnie działa.

Bracia a co sądzicie o idei stworzenia radia internetowego małe mam pojęcie na ten temat przyznaje ale audycje na live jak Marek przemawia do słuchaczy są dobrym pomysłem.Jest wielu Braci którzy są dobrzy z wielu dziedzin.Ile może kosztować taki stream który leci np przykładowo 24 h na dobę widziałem takie radia na youtubie.Wybaczcie że kaleczę ale wielu z was ma chęć się wygadać na wiele tematów a internet ma to forum i forumowiczów za bandę oszołomów.Marek z audycjami się nie przejmuj pomyśl teraz o czymś większym.Weźcie na przykład KonteStację.Czołem

Marek byłeś za dobry, niewygodny. Upadłeś , powstań jeszcze mocniejszy

• Like 1

Można gdzieś odsłuchać starsze nagrania? Poszukuję audycji z 2017 roku pt. "Czy Panie z biblioteki są lepsze niż prostytutki i imprezowiczki"

Tak jest niczym we władcach pierścieni, był Marek Szary, a teraz powróci Marek Biały :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By tomekbat
      temat mi się zdublował - DO USUNIĘCIA
    • By tomekbat
      A ja ugryzę temat z innej strony. Tutaj proszę zgłaszać pomysły, jakie mają możliwości pomocy Markowi osoby, które nie posiadają prawniczej wiedzy ani środków którymi mogliby go wesprzeć finansowo w czasie procesów. Co moze zrobić szary Kowalski z forum BS, niezależnie od wieku i statusu społecznego? Proszę tu zgłaszać swoje pomysły na działania, które my szaraki możemy podejmować, osobno lub zorganizowanymi grupami.

Ode mnie podstawowe pomysły:

- Zgłaszać każdy film hejterów, umiejętnie do YouTube. Jeśli ktoś z Was jest szpecem youtubowym, niech da tu jakieś screeny i przewodniki dla innych co gdzie i jak klikać.

- Bronić Marka w komentarzach na youtube. Tutaj można by opracować najlepsze teksty i formuły, którymi można ripostować wściekłe bydło, jakie konstrukcje słowne są krótkie i zwięzłe i zostają w głowie, np "daj dowody. Znam Kotońskiego od lat, i wiem że to nieprawda" itd itp.

Zapraszam do podawania pomysłów z których później można opracować konkretne działania.

I jeszcze jedno. Piszcie tutaj jakich działań i zachowań powinniśmy unikać w obronie Marka, by mu nie zaszkodzić. Moim zdaniem należy nie przejmować języka hejterów, mimo chamstwa i wyzwisk z ich strony zachowywać spokój i kulture wypowiedzi oraz argumenty. Niech ludzie patrzą i widzą, że Marek i Bracia Samcy zachowują kulture mimo wyzwisk i oszczerstw wrogów.
    • By Marek Kotoński
      Szczerze mówiąc, to bardziej mówią o mnie i moich rodzicach, dziś mi to radiosłuchacz wkleił pod audycją:

https://f.kafeteria.pl/temat/f22/radio-samiec-i-mareczek-p_6883938
    • By Marek Kotoński
      Proponuję tak - jak są mądre osoby, mające coś ciekawego do powiedzenia, to na strimie głosowym mogę do nich zadzwonić, i sobie pogadamy na jakieś mądre tematy.

Jeśli ktoś jest chętny, to proszę na priv napisać mi w czym się specjalizujecie, co umiecie, i jak ocenię że to się nada dla Radia Samiec, to poproszę was o telefon (albo wy możecie do mnie zadzwonić, jeśli wolicie mi nr nie podawać), i sobie przed słuchaczami porozmawiamy.

Odpowiadam czasem po dłuższym czasie, proszę się więc nie obrażać.

Jak macie Bracia jeszcze jakieś ciekawe pomysły na uatrakcyjnienie strima, będę wdzięczny.
    • By Marek Kotoński
      https://www.youtube.com/channel/UCH-amtPq9AFbVF2JBbhTiyQ

Pęknie dziś 9 tysięcy subów? :>

A kiedy pęknie dyszka? Podawajcie daty i godziny, kiedy na kanale Radio Samiec wybije 10000 subskrypcji. Kto zgadnie (strzeli) wygrywa jedno moje nagranie synchronizujące (do wyboru) i jedną e-książkę (do wyboru).

Oczywiście jedna osoba może dać tylko jedną wypowiedź  Temat zamknę w poniedziałek, wtorek, żeby nie było za łatwo.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.