Skocz do zawartości

Radio Samiec usunięte z youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

 

@MoszeKortuxy czyli rozumiem, że banowanie na youtube działa na zasadzie: wystarczy założyć kilkanaście fejkowych kont, zgłaszać naruszenie regulaminu w liczbie np.20 to trafia wtedy od nich z automatu do systemu i banują nawet bez zapoznania się z treścią? Bo coś nie wierze, że siedzi pracownik i słucha audycji i podejmuje decyzje.

Skoro tak jest to można sprawę odkręcić tylko trzeba do nich napisać i nakreślić dobrze sytuację.

 

Powiedzmy sobie szczerze na youtube warto być jeżeli chce się mieć stały dopływ słuchaczy, czytelników, userów. Ja sam trafiłem tutaj przez yt. Wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę związki, samorozwój, zdrada itd

 

Politykę mają straszną na youtube no ale jaki inny wybór?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh ok rozumiem, że ktoś korzystając z tora jak założy 20 fejkowych kont to będzie wyglądał jakby pisało 20 odmiennych osób.

 

Tylko w Google pracują najlepsi spece od internetu i informatycy i doskonale chyba zdają sobie sprawę z tego, że zgłaszać naruszenie mogą na złość hejterzy, konkurencyjni youtuberzy albo ich fani.

Ktoś może zrobić audycję, że nie wierzy w Boga jest ateistą i go 20 nawiedzonych dewotek zgłosi i po kanale? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maynard napisał:

Tylko w Google pracują najlepsi spece od internetu i informatycy i doskonale chyba zdają sobie sprawę z tego, że zgłaszać naruszenie mogą na złość hejterzy, konkurencyjni youtuberzy albo ich fani.

Ktoś może zrobić audycję, że nie wierzy w Boga jest ateistą i go 20 nawiedzonych dewotek zgłosi i po kanale? 

Nie ma możliwości zweryfikowania na ten moment, czy są to hejterzy czy też nie. Dopiero pracują nad algorytmami, które miałyby to weryfikować. Zgłoszenia trafiają do specjalnego działu, w tym dziale siedzą ludzie, którzy mają pewne wytyczne czy kanał łamie regulamin, czy nie. Jeśli ktoś to dobrze zaargumentuje, to są konsekwencje. Taka osoba też może mieć swoje uprzedzenia. Co do ateistów, był kanał Carrionera i go usuneli, ale koleś jechał grubo. Treści lewicowe są ok podobnie jak na FB, ale treści konserwatywne, nacelowane na feminizm, multikulturalizm etc, nie są. Regulamin wspiera treści i twórców lewicowych, a konserwatywnych nie. Marek jest po przeciwnej stronie barykady niż "treści pożądane", więc został wzięty na celownik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, HodowcaKrokodyli napisał:

:(

Ja pierwszy raz trafiłem na nagrania Marka, gdy próbowałem wyjść spod spływu Kościoła Katolickiego. Wtedy bardzo cierpiałem, walczyłem z wieloletnim obciążeniem... To nie było tak, że nagrania Marka załatwiły całkowicie sprawę, ale na pewno mi wtedy pomogły, w tamtym bardzo trudnym dla mnie okresie. Nagrania, które oczywiście oglądałem na Youtube. Teraz bym pewnie nie mógł na nie trafić. Teraz ktoś inny, znajdujący się w takiej samej potrzebie, może nie trafić na nagrania, które mogą mu pomóc. :(

 

 

No właśnie tego trochę szkoda, że wiele osób mogło trafić na Marka przez przypadek szukając czegoś innego. Tak też było ze mną, że przypadkowo posłuchałem i już połknąłem haczyk.

 

Na szczęście jest wszystko na Vimeo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Matiz napisał:

Można by na YouTube zrobić kanał i tam mówić że jest nowa audycja (można by dodać co jest tematem audycji ) i odsyłać na vimeo . Takie krótkie filmiki komunikacyjne co gdZie i jak 

to bylo by dobre w momencie jak Marek mial kanał z 11k subskrypcjami a nie teraz gdy trzeba było by kulać odbiorców "od nowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja Armagedon ;P  gdyby inne serwisy zawiodły ,1 rozwiązanie może mało medialne ;) , ale działające jako drugi obieg , 1 to sieć torrent lub 2 (płatne) rapidy,uploady...   

 

1 pecet poleasingowy np. Dell, HP za 200-300zł z wgraną bazą filmów RadiaSamiec i  SEED'ujący 24h filmy (linki podane były by  na stronie i forum) oczywiście wszystko opisane że to autor-twórca udostępnia za darmo!

 

2 wykupienie miejsca na rapidach czy innych uploadach   i wrzucania tam filmów  (limit czasowy z tego co pamiętam) 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw w realu24 a teraz RadioSamiec. Wkurwia mnie to z jednej strony, z drugiej niby youtube to też prywatna firma i mogą robić taki regulamin jaki chcą, skoro płacą, jednak mimo to czuje się jako fan obu kanałów pokrzywdzony i szkoda mi moich ulubionych twórców. Szkodliwe jest też to w chuj, bo tworzy się narracje taką, że tutaj jesteśmy my szczęśliwi weseli gender,postępowość, homoseksualizmy/pedofilia i nie ma nic akontrario (bo jak jest to kanał zamkną i nie ma). Kobiety też są efemerycznę, szlachetne, wierna i prawdomówne, a jak myślisz inaczej tym gorzej dla ciebie, bo żyjemy w czasach gdzie myśleć sobie możesz ale głęboko w serduszku, żeby nikt nie słyszał. Kontrola umysłów jakiej jeszcze świat nie widział do tej pory. Kreowanie iluzji wolnego wyboru treści poprzez rugowanie "niewygodnych twórców".

 

Nie wiem tylko czy niewygodny ma oznaczać takiego, który przeszkadza w tworzeniu "nowoczesnego człowieka" i nowego wspaniałego świata totalitarnego czy po prostu nie jest to żadna spiskowa teoria a jedynie biznes, gdzie chcą aby Youtube miał określoną widownię, taką która lepiej chłonie reklamy etc i na której można zarobić. Tak jak z FB była darmowa heroinka przez wiele lat w postaci darmoszki (zarówno YT jak i FB) a teraz fb np. wyciąga łapy do twórców, aby posmarowali pieniążki, żeby się biznesy kręciły. Za coś co było darmowe będzie trzeba płacić, błędem moim zdaniem było myśleć, że skoro coś jest darmowe będzie takie zawsze, a do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja. Giganci społecznościowi powoli zaczynają wyciągać łapę do kieszeni ludzi, których przyzwyczaili i uzależnili od swoich produktów.

 

Pojawia się pytanie u wielu, w tym i u mnie na samym początku "czy dobrze, że pokazują, jak Rafatus Marlenke napierdala?". Odpowiedź jest dwojaka 1. dla zbawienia świata i postępu cywilizacyjnego nie jest to dobre, choć ma marginalne znaczenie, 2. dla interesu którym jest walka o rząd dusz i umysłów (im młodszych lub prostych tym lepiej) oczywiście, że jest to dobre, bo daje to , po co większość ludzi do youtube zagląda, żeby się "ożywić" (nawet jeśli jest to wkurwienie czy szok)i to jest odpowiedź na pytanie dlaczego patologiczny kontent się jeszcze trzyma (inna sprawa, że Rafatus na usunięciu filmów nie ucierpi nawet w połowie tak jak Marek, bo Rafatus ma szokować, a nie dawać wiedzę, jak mu usuną filmik, że bije MaRLENKĘ, nie będzie musiał re-uploadować go, tylko dopierdoli jej drugi raz).

 

 

No i ostateczna sprawa dlaczego tego posta pisze, wkurwiło mnie to donosicielstwo, zapalczywość i tchórzliwość oraz zawziętość sami wiecie kogo. Był czas, że do końca Markowi nie wierzyłem, że Sławek jest aż tak pierdolięty i zawięty, że woli tracić swój czas, tylko po to, że by zaszkodzić drugiej osobie dla samego szkodzenia i nic z tego nie mieć. Dla mnie to jest sience-fiction, ale po tej aferze na kafeterii teraz zdaje sobie sprawę, że na tym świecie żyją ludzie tak pierdolnięci, jak nam się nie śniło. I tu pojawia się moje pytanie:

 

 czy w razie skazania Sławka przez sąd oficjalnie z imienia i nazwiska, będzie legalnym i w pełni dopuszczalnym prawnie zrobienie akcji informacyjnej w miejscu pracy stalkera, tak jak on to robił składając donosy na yt(wysyłanie listów o tym co zrobił do rektora/dziekana władz uczeln, wysyłanie tego mailowo oraz listownie?i) ? Powtarzam, tylko jeśli sąd go skarze i będzie to w 100% pewne, że to on. Bo taka zapalczywość i chęć uprzykrzenia komuś życia nie jest normalna i ludzie powinni wiedzieć, jaki autorytet moralny pracuje z młodzieżą. I nie mówię tu o bluzgach czy kalumniach, ale o  chłodnym poinformowaniu typu "ten gość zrobił to to i to i ten sąd go skazał za to i za to" oraz przesyłaniu co bardziej zawistnych komentarzy. TYLKO JEŻELI TO JEST LEGALNE!!! I TYLKO PO OFICJALNYM SKAZANIU to nie miałby być lincz.

 

Co o tym myślicie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś może nad tym, żeby kto inny założył konto na jutubie i wstawiał twoje audycje? To była by dodatkowa autoreklama i dotarła by do szerszego grona ludzi:) A jak by te kanały też kasowali to by powstawały inne bratnie;) To był by bat na twoich hejterów bo skutek jaki chcieli osiągnąć był by odwrotny do zamierzonego;) w myśl zasady " jest nas wielu nas nie pokonacie!" "Pamiętaj jak zatrzasną ci drzwi poszukaj innego wejścia." Do spryciarzy świat należy, "kto kombinuje ten żyje."Jako przykład mogę tutaj podać kanał MASAKRACJA, który wstawia materiały z tvp i ma chyba już ponad 60 000 subskrypcji. Poważnie piszę, przemyśl to. Wszystko wokół się zmienia trzeba się dostosować do zmian i być elastyczbym;) Pozdrawiam cześć Mareczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pomysły walicie, że aż trudno czytać. Jakie rapidy, jak macie serwery z transferem za grosze to zamiast odpisać merytorycznie, to Kortuxy banuje ludzi za brak kropki na końcu zdania!? :D Niestety vimeo się nie liczy! Chyba też widać jak użytkownicy youtuba traktują to forum (i tu uważam zasłużenie), że z 11 tysięcy subów jest raptem kilka tys użytkowników. Powiem wam wprost, jeśli za chwile Marek nie odbuduje radia na youtube, to praktycznie będziecie zaczynać biznes od nowa. Taka jest prawda, tak działa ta branża i nie ma się co oszukiwać. Nie chcieliście iść drogą Kolonko z odrębnym serwisem i zajawkami ja youtube (a tak samo zrobiło Ucho prezesa i wielu innych). Niestety brak kropki na końcu zdania jest ważniejszy... 

Szkoda w sumie bo lubiłem to słuchać, a teraz nie będzie już czego.

ps. Nie wiem też, czy ktokolwiek potrafi ogarnąć to co się dzieje na vimeo, które autycje są aktualne, które nie. - Totalny misz masz...

 

Edytowane przez przyczajony_tygrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.