Skocz do zawartości

Radio Samiec usunięte z youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

U mine jest tak..... Bez gróźb, przez jakieś smsy, maile, telefony... Ludzie sztywni, załatwiają to twarzą w twarz. No kurwa.

 

I jak zwykle coś wiem, ale nie powiem...

Antoni to Ty?

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vimeo atakowane, biorą się za fejsa :>

 

Spokojnie, na facebooka teżprzyjdzie czas.
„Film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć.”
Gdyby zniknęło wszystko naraz, ludzie myślący nie mieliby szans na poznanie kłamstw o Sławku.
A jak ktoś chce, to dotrze tu i ówdzie i zastanowi się, gdzie leży prawda. A jak ktośj est głupi, to komplet książek za 350 zł kupi 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Musze udowadniać czytając powyższe wpisy. Ogólnie chodzi o to, że na vimeo było dużo filmów i seriali, ktoś to zgłosił vimeo, więc zaczęło  kasować  kanały nie poprawne politycznie. Znajomemu usunęli kanał (awaryjny yt mimo, że yt jeszcze mu nie skasowali), wielu pastorom też kasowali kanały i ostatnio jak yt biorą się za prawice.

@Stulejman Wspaniały Zawsze alternatywą jest wrzucanie wideo na openload lub vshare.io. A linki dawać na forum. Ja polecam vk lepsza jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2018 o 18:18, Stulejman Wspaniały napisał:

Na cda.pl chciałem się dowiedzieć jak założyć kanał, ale nie widziałem takiej opcji?

@Stulejman Wspaniały Na cda.pl trzeba założyć konto, a następnie wejść w opcję "dodaj grę lub video", która znajduje się pod profilem. https://www.cda.pl/uploader

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrachując od osoby Marka i konfliktu z hejterami. Uważam, że niszczenie komukolwiek kanału niszczenie przekazu jaki jest emitowany tylko dlatego , że nie pasuje do mainstremowego bełkotu jest dla mnie czymś bardzo nie fair.
Uważam, że materiały Marka Kotońskiego potrafią zmienić komuś postrzeganie rzeczywistości,na taką jak naprawdę ona wygląda. Natomiast zauważyłem, że ludzie chcący zamknięcia kanału , czy też wypisujący się "wewnętrznie" na wykop i różnych blogach. Dotykają tylko i wyłącznie oceny osoby Marka nie przeprowadzili, żadnej merytorycznej dyskusji na temat treści głoszonych w materiałach, czepiają się autora a nie jego twórczości.

W buddyzmie jest takie powiedzenie "Nie oceniaj nauczyciela, a jego naukę".  


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żeby to było zrozumiane jako prowokacja, atak czy coś w tym stylu, ale dawno nie widziałem takiego cyrku. Ba, nigdy.

Członek tajnych bractw pisze delikatnie sugerując Pana S. że ma się trzeba od niego odstosunkować. Następnie mówi, że pracuje w zwartym i elitarnym kręgu Wybranych. Następnie mówi wprost, że:
 

Cytat

Z mojej analizy wynika tylko to że nie jest pan ani tak mocny ani postawiony, to samo tyczy się tych pseudo przyjaciół pana skoro boi się pan ujawnić szczególy sprawy. 

w ten sposób niejako się zdradzając, że raczej żadnego kręgu nie ma - kto z osób trzęsących państwami albo co najmniej magnatyczno-korporacyjno elita ma czas i ochotę na analizę jakichś youtuberów? Swoją drogą ponad 800 filmów, a autor maila wyraźnie zapamiętał że Marek zażartował z siebie, że zbyt lotny nie jest - a to przecież nie jest sugerowane w każdym filmiku:
 

Cytat

Nie jest pan demonem inteligencji bądź błyskotliwości, co słusznie pan zauważa 

Brzmi znajomo.
Idąc dalej można zauważyć, że opis działania, jaki sugeruje autor maila, jest zbliżony do działania służb specjalnych jaki opisał Marek w swych audycjach. 

Kolejny cytat, który aż za bardzo mówi sam za siebie.

Cytat

Przeciez to pan ma takie mega propozycje biznesowe i jakimś dziwnym trafem nie chce pan z nich skorzystać żeby osiągnąć sukces


Aż ciężko mi uwierzyć, że jakiś multimilioner albo nawet miliarder punktuje takie rzeczy. Wydaje mi się, że o to mieć problemy może osoba zarabiająca 3k miesięcznie, i od czasu do czasu mocząca nogi w górach. No ale może ja nie znam życia.
 

Cytat

Ja wiem o tym co pan ukrywa przed ludźmi, taki niby mały sekrecik

W sensie chodzi o "gospodynię z Podkarpacia"?
Znowu, ciężko uwierzyć, że osoba która rozpaczliwie pragnie dostać imię i nazwisko jednego z moderatorów (kłaniam się!) ponoć osoby publicznej i nie udaje jej się to zrobić, a zna sekrety z życia osoby, która jest w sumie nieuleczalnie chora i niejako skazana na swoją kawalerkę. Hmm. Brzmi aż zbyt znajomo :>

 

Cytat

Proszę nie informować o tej wiadomości nikogo, zwłaszcza ludzi którzy tą wiadomośc widzieli dużo wcześniej niż pan ją odczytał. 

O podobnych propozycjach gdzieś też już czytałem i słuchałem. Czy to przypadkiem nie polegało, że usunie się wszystko o takim jednym wykładowcy marketingu, a on czegoś tam nie opublikuje? No cóż, życie to nieustanna ewolucja, to i interesiki zmieniają się na bardziej subtelne.

No i wisienka na torcie.

Cytat

Owszem, może pan węszyć, szukać, kopać, dochodzić ale to nie wysyła panu tego przedszkolak z komputera mamusi na neostradzie tylko ktoś kto wie jak odpowiednio wymanewrować służby tak aby ustalanie tego kto to napisal było nieopłacalne.

W końcu dojeżdżanie charytatywnie i progresywnie wszelakiego "ludziego śmiecia" w Internecie sprawia, że chcąc niechcąc się o takich rzeczach wie.


Kiedy byłem młody bardzo lubiłem chodzić do cyrku. W szkole średniej niesamowicie lubiłem jak polonistka zabierała nas klasowo do teatru. Jednak takiej tragikomedii jaka orbituje wokół właściciela tego Forum, nie postawiono na żadnych deskach jakiegokolwiek teatru.

Przecież taka sytuacja postawiłaby włosy na sztorc każdemu psychologowi, psychiatrze i prokuratorowi.

Nie chce się - jak to ładnie zauważył autor maila - wpierdalać między wódkę a zakąskę bo to nie moja rzecz, ale to już nawet nie budzi zdziwienia, a raczej dogłębne przerażenie.
Około 11 lat * 365 dni = 4015 dni. Czyli ponad 4015 dni jeden człowiek non stop walczy na binarnych rumakach z dobrym chłopakiem z Pragi.
Kolejny odchodzi (a raczej kuleje odchodząc ze względu na kolana, z którymi Bóg jeden wie co się stało) w glorii i chwale - ale czy odchodzi z powrotem schować się do szafy?
Następny zgrywa najbardziej popularnego zdrajcę z historii - Judasza, i kąsa dopóki nie postraszono papierami.

Skończyły mi się słowa - szlus.
To jest za dużo na moją głowę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Tu się nikt nie będzie pierdolił ani z panem ani ze znajomymi którzy wtykają nos w nieswoje sprawy! Tą sprawą zajmuje się odpowiedni wydział,

Znalezione obrazy dla zapytania uwazaj zkim zadzierasz

Taaa super tajny i super wszechmocny zajmuje się Kotońskim i jego forum:D

Słabek zmień styl, to może ci się coś uda...

Podobny obraz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YT zamknął ostatnio sporo niewygodnych kanałów. A raczej jakaś polska fundacja, czy coś tam innego współpracujące z YT w Polsce.

wRealu otworzyli własną platformę i z powodzeniem nadają od początku tego roku (miało być od marca).

Pan Rola w którymś nagraniu zasugerował, że jego platforma w przyszłości może posłużyć innym zbanowanym.

Może warto było by skontaktować się z tym panem i powziąć jakąś wspólną inicjatywę.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zorientować co do własnej platformy, ale z drugiej strony już poszło w cholere hajsu za vimeo, i niedługo dam od 4 tysięcy w górę za ogarnięcie tych filmów na vimeo - ani tagów nie ma, ani działów, ani nie jest to uporządkowane wg. daty, jest burdel po prostu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Muszę się zorientować co do własnej platformy, ale z drugiej strony już poszło w cholere hajsu za vimeo, i niedługo dam od 4 tysięcy w górę za ogarnięcie tych filmów na vimeo - ani tagów nie ma, ani działów, ani nie jest to uporządkowane wg. daty, jest burdel po prostu.

 

Nareszcie to zauważyłeś! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

ale z drugiej strony już poszło w cholere hajsu za vimeo

Na razie niech będzie Vimeo. Jak zarobisz na książkach i nagraniach synchronizujących to wtedy można myśleć o własnej platformie. Własna platforma wymaga dużo hajsu.

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to była platforma dająca popularność. Niestety, jest zlewaczona że usuwa wiele niewygodnych filmów. Czasem przeglądam polubione i co? Gówno. Usunięte, niedostępne, kanał usunięty. Od kilku miesięcy wstecz tak jest, wiece co? Jebać jutuba i hejterów.

22 godziny temu, Damian napisał:

platforma w przyszłości może posłużyć innym zbanowanym.

Myślę że to bardzo dobry pomysł.
 

Szajsbuk? Popularny i lewacki, aczkolwiek tzw cenzopapy mają się dobrze mimo wielu obrońców nieskazitelnego wizerunku papieża. Aczkolwiek jeśli chodzi o "mix kolorów" oraz "Ż" uważał bym, w typ wypadku tylko przekierowanie np na vimeo.

Trzeba pomyśleć nad dobrym rozwiązaniem, sam po tych akcjach "wielobarwnych kulturowo" z zamykaniem ust mówiącym o tym co się dziej rozważam usunięcie konta na tym toksycznym portalu.

@przyczajony_tygrys skoro tak negujesz i plujesz na pracę Kortuxego po co siedzisz z anmi na tym forum? Pierwszy raz od nowego uczestnika jest tyle jadu i wchodzenia w buciorach ingerując w nasze poważne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to co się teraz dzieje ma na celu tak zwaną atomizację społeczeństwa.

Ludzie tacy jak Marek Kotoński, Marcin Rola, Krzysztof "Ator" Woźniak i wielu, wielu

innych, skupiają ludzi wokół pewnych idei. To nie jest na rękę wielkim tego Świata.

Społeczeństwo rozbite jest słabe i łatwo nim manipulować.

 

W ostatnim czasie Pejsbuk, w osobie jego właściciela, zakomunikował, że nie będą już

promowane szeroko rozumiane media. Za media są też uważane społeczności/grupy na FB

Ich posty będą degradowane na tablicach a promowane będą posty typu "pierwsza

obsrana pieluszka Brajanka". Przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.