Skocz do zawartości

Potrzebuję pomocy od normalnego prawnika.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuje pomocy od normalnego prawnika.

 

W dawnych czasach prowadziłem firmę (a dokładniej 2), kilka lat temu moja sytuacja zawodowa i finansowa znacznie się pogorszyła, z osoby dobrze radzącej sobie w życiu stałem się dłużnikiem.

 

Aby sprostać swoim obowiązkom i uniknąć zabierania wszystkiego co zarobię przez komorników byłem zmuszony wyjechać z kraju.

 

Z racji tego,że w Polsce bywałem rzadko, pojawiły się kolejne problemy z urzędami.

Moja wina poległa na tym, że nie mogłem odbierać wezwań z urzędu skarbowego, zus-u, KRS-u, przez co dostawałem grzywny, o których nie wiedziałem, wiec ich też nie płaciłem.

 

Efektem tego było, że grzywny zostały zamienione na areszt.

Pewnego razu będąc w Polsce, zostałem zatrzymany przez policje i okazało się, że jestem poszukiwany. Gdy zapłaciłem to mnie puścili.

Po tym doświadczeniu udałem się do prawnika aby pomógł mi wyprostować moje sprawy, wpłaciłem zaliczkę, podpisałem upoważnienia, cała moja poczta została przekierowana do niego aby mógł zajmować się moimi sprawami.

 

Min. miał uregulować sprawy z KRS-em ( ten od spółek) tzn. doprowadzić do oficjalnego zamknięcia spółek z o.o.

Niestety prawnik okazał się.... i nic nie zrobił, czego efektem jest lawina kar od KRS-u.

Dowiedziałem się o tym będąc ostatnio w Polsce.

 

Mimo wszystko nie tracę nadziei w prawników i dlatego postanowiłem napisać na tym forum.

Może są tu osoby z podobnymi problemami i mogą mi kogoś polecić lub jest tutaj jakiś uczciwy prawnik, który pomoże mi w wyprostowaniu moich spraw, tak abym nie musiał się obawiać, że zostanę aresztowany na lotnisku kiedy przylecę do Polski.

 

Wiem, że jest masa stron i forów o tematyce prawnej ale jakoś straciłem zaufanie do ludzi przypadkowych i bardziej liczę na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Potrzebuję pomocy od normalnego prawnika.

Wiele rzeczy da się poprostować inne nie. Ale można też pociągnąć do odpowiedzialności dyscyplinarnej i cywilnej (odszkodowanie) nierzetelnego prawnika, ale najpierw podaj miasto lub okręg w którym są Twoje sprawy.

Edytowane przez Miner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.