Skocz do zawartości

Cześć!


KuruKuruKukurin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Forum przeglądam już od jakiegoś czasu (około roku) , słucham również audycji, ale zarejestrowałem się teraz, po informacji o zlikwidowaniu kanału Radio Samiec na YT. Jestem strasznie wściekły na to co robi YT i ta złość była impulsem do rejestracji.

 

Przeglądam również kanały z tematyki MGTOW ( filozofia dość podobna do tej, którą przekazuje Marek Kotoński) i niestety w ostatnich miesiącach również  i tamte kanały też są usuwane. Ewidentnie męska część społeczeństwa powoli budzi się z feministycznego Matrixa, i jesteśmy świadkami tego , jak coś strasznie stara się ten przejaw buntu zdusić w zarodku. 

 

Paradoksalnie może to przynieść odwrotny efekt- mężczyźni wyczują, że jak coś jest cenzurowane lub wyszydzane, to musi być w tym coś prawdziwego.

 

Trzymam kciuki za to aby  Marek na spokojnie przetrwał ten hejt.

 

Pozdrawiam!

KuruKuruKukurin

 

EDIT

 

Niestety niechcąco przywitałem się w złym dziale. Proszę o przeniesienie tematu.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez KuruKuruKukurin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.