Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 Mam 32 lata i od kilku miesięcy bacznie słucham audycję Marka z których wiele czerpię w i znacznej mierze się zgadzam. 

Bardzo mi przykro z powodu zbanowania kanału (w szczególności bo nie przesłuchałem wszystkiego) jedna jest mi 

bardzo miło zagościć w końcu na forum braciasamcy.pl/ 

Pozdrawiam braci i ojców (przełożonych ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Właściciela, Administratorów i Moderatorów oraz wszystkich Forumowiczów. Mam 33 lata. Na forum braciasamcy.pl trafiłem kopiąc w internecie na temat rozwoju osobistego na youtube. I tak absolutnie samodzielnie trafiłem na radio samiec. Udało mi się jakimś cudem obejrzeć jeden film, a potem inne znalazłem już zbanowane, ale szybko odnalazłem radio na vimeo. Jestem bardzo ciekawy jak rozwinie się moja przygoda na tym forum, jestem pełen optymizmu i myślę, że pozytywnie wpłynie to na moje dalsze życie. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie będę tylko brał, ale też dawał coś od siebie poprzez aktywność na forum. Dziękuję za przyjęcie mnie do grona SAMCÓW i pozdrawiam :)

Edytowane przez Marynarz Romantyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.