Skocz do zawartości

Matipulator o naszej społeczności.


Pyrrus

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie będę wdawał się w dyskusje bo argumenty na żenującym poziomie. Np. mówi że pożądanie nie steruje kobietą, chyba że jest dziwką. Niech powie "pożądanie nie steruje człowiekiem" w kontekście alkoholików, palaczy, narkomanów, osób uzależnionych od komputera. Wiadomo, nie każdy jest ww, bo nie każdy sobie wyrobił program uzależnienia, ale np. każda kobieta ma od urodzenia program "zrób dzidziusia". Albo dla niego wszystko co związane ze zdradami, cierpieniem to od razu syf, wrzucając jakieś teatrzyki dotyczące zdrady oraz dogłębną analizę wraz ze studium przypadków do tego samego worka. To tak jakby wrzucić "skandal! znany aktor zwymiotował na koszulę koleżanki z planu", i książkę o przewodzie pokarmowym gdzie jest opisany proces wymiotowania, bo wg jego logiki, jak jest o rzyganiu, to to jest syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma prawo mnie krytykować, jest młodym człowiekiem i w jego wieku sam bym tryskał nienawiścią do siebie. Przyjdą pierwsze miłości, zerwania i zdrady, przyjdzie wiedza o kobietach to tu to tam usłyszana, przeczytana, i za 10 lat przeprosi mnie osobiście za te słowa, a ja bez problemu podam mu rękę.

 

Taka jest młodość - zadufana w sobie, radykalna, bez doświadczeń i wiedzy. Każdy musiał przez to przejść.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały
Dokładnie! A co do reakcji na książki - jak podsyłałem "wyrośniętym, ale naiwnym" dorosłym "social justice warriors" fragmenty z tej książki http://lubimyczytac.pl/ksiazka/183665/jak-krasc-podrecznik-zlodzieja (w sumie też red pill, tylko gospodarczy) - to reagowali z podobnym obrzydzeniem jak ten młody na Twoje książki o ochronie majątku po zdradzie. W psychologii społecznej nawet coś takiego miało swoją nazwę "wiara w sprawiedliwy świat" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najbardziej mnie rozbawiło, to to, że w filmiku twierdzi, iż kobieta pod wpływem haju hormonalnego będzie dalej myśleć racjonalnie i kalkulować, bo racjonalne względy ważniejsze,

przy czym w dalszej części materiału twierdzi, że nie wyobraża sobie nic lepszego niż haj hormonalny (przyjemność płynąca ze związku z drugą osobą). :D 

Niezła sprzeczność, pomijając silny wpływ programowania społecznego.

 

No, ale jak @Stulejman Wspaniały zauważył, cytując klasyka, to "młody chłopak, gimnazjalista". :P 

Można by jeszcze sporo nielogiczności i naciąganych tez przytoczyć, ale chyba szkoda czasu. KMWTW.

Youtubowi intelektualiści. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.