Skocz do zawartości

Gimper został wezwany na komendę!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

https://apynews.pl/gimper-zostal-wezwany-na-komende

Dziś na kanale gimpera pojawił się film pod tytułem "Zostałem WEZWANY NA KOMENDĘ!". tak jak mówi twórca, nie jest to żaden clickbait, tylko film dotyczący poważnej sprawy, o której było głośno jakiś czas temu. 


W czerwcu ubiegłego roku miała miejsce akcja charytatywna, szerzej znana pod hasłem #bojesieciemnosci. Brało w niej udział wiele znanych osób, między innymi Robert Lewandowski z żoną, Boxdel czy wyżej wymieniony Gimper. Jak już wiemy akcja ta była próbą wyłudzenia pieniędzy, pod przykrywką zbiórki charytatywnej. 

Tomek został wezwany w charakterze świadka, aby złożyć zeznania w tej sprawie. Niestety samego przesłuchania nie mogliśmy zobaczyć na filmie.  Jednak to, o co Gimper był pytany opowiedział nam w materiale. Został zapytany między innymi o kwotę jaką wpłacił(było to 1000 zł) oraz o to czy posiada jakieś dowody mogące pomóc w sprawie, na przykład maile lub potwierdzenie przelewu. Cały materiału możecie zobaczyć poniżej. 

 

W swoim filmie Tomek powiedział również o najgorszym skutku wynikającym z tej sprawy. Miał na myśli to że, bardzo dużo osób usłyszało o  tym że, zbiórka była oszustwem. Dodatkowo fakt nagłośnienia sprawy przez media tylko zwiększył grono tych którzy zaufanie do takich akcji stracili. YouTuber wspomniał również o tym, że wiele działań w sieci podejmujemy już instynktownie. A większość z nas treść artykułów wyobraża sobie tylko poprzez ich tytuł oraz miniaturkę, nie weryfikując zawartych w nich informacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.