Skocz do zawartości

Czy robiący kebaba musi mieć rękawiczki?


Braciak

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Braciak napisał:

robi nam np kebab czy pizzę musi mieć rękawiczki na dłoniach?

Raczej powinna mieć, choć to pewnie zależy :D U mnie np jak robią zapiekanki to zakładają rękawiczki a kebaba czy pizzę to nie wiem, bo dawno nie miałem okazji jeść ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Czy robiący kebaba musi mieć rękawiczki?

Typ który pompował milfa bez gumy, a potem pytał co ma na WACKU po tej orgii... Pyta o rękawiczki w fastfoodzie? Nigga Please! 

 

 

 

 

Ze skrajności w skrajność, co? :P

Edytowane przez zuckerfrei
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ludzie teraz zbyt sterylni, wszystko w rękawiczkach, żeby umyć jakbłko muszą zużyć 20 litrów wody. Paranoja ! (pomijam fakt zmywania z owocu warstwy oprysków)

Jak chodzilimy na pachte to normalnie jedliśmy z ziemi jabłka, gruszki, śliwki, dawaliśmy sobie z ręki do ręki owoce, piliśmy w 10 z jednej butelki oranżadę i wszyscy żyją i mają się dobrze. A teraz wszystko trzeba podawać w rękawiczkach phii. Niedługo będą ludzie chodzić w takich kombinezonach. 

 

 

ebola_szpital_ap600.jpeg

 

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładno, za sterylnie jest, kiedyś to było...

 

 Do lasu szliśmy, gdy mieliśmy na to ochotę. Jedliśmy jagody, na które wcześniej nasikały lisy i sarny. Jedliśmy muchomory sromotnikowe, na które defekowały chore na wściekliznę żubry i kuny. Nie mieliśmy hamburgerów – jedliśmy wilki. Nie mieliśmy czipsów – jedliśmy mrówki. Nie było wtedy coca-coli, była ślina niedźwiedzi. Była miesiączka żab. Nikt nie narzekał.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.