Skocz do zawartości

Pierwszy raz nie wiem co robić - "poważny związek"


Rekomendowane odpowiedzi

@angel4580

 

Apropos samooceny:

1) Czy zakupiłeś i przeczytałeś Kobietopedię i Stosunkowo Dobry? Jeśli nie, to zacznij od tego a nawet przyczytaj parę razy aby zrozumieć.

2) Czy słuchasz audycie Guru na Vimeo? Dużo jest mówione o samoocenie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JurekB

@TheFlorator

 

Jest akcja...

 

Jestem na tym zleceniu z nią, nagle mi mówi, że przez godzinę będzie też ten jej przyjaciel mężaty któremu dawała 5 lat i który mi wszedł do auta. 

 

Mówię, że w takim razie wychodzę bo mnie oszukala, miała już uciąć z nim kontakt a tu nagle mam z nim mieć konfrontacje. 

 

Ona dzwoni, ponoć prosi go by nie przyjechał ale okazało się, że musi być. 

Wkurwilem się nieziemsko i powiedziałem, że mnie naraża na stres i albo mi zapłaci 2x kwotę którą mi obiecała albo biorę wspólnika i znikamy. 

 

Zgodziła się ale ze łzami w oczach, od tej chwili się do mnie nie odzywa. Był ten jej przyjaciel, głowa na dół, przechodził obok mnie chyba mi cześć powiedział ale popatrzyłem na niego z politowaniem i nawet nie odpowiedziałem. 

 

Ona teraz ma focha na mnie jakbym to ja zawinił. 

 

Przesadziłem z tym tekstem o zapłacie 2x?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@angel4580

 

notka na przyszłość: pisz komentarz "Prosze o scalenie postów" to ci Mod scali.

 

Nie rozumiem za bardzo sytuacji. Ona tobie nagrała jakieś zlecenie, domyślam się, że ustaliłeś z nią jakąś cenę załóżmy 1000PLN. Ty się pojawiasz z jakimś wspólnikiem, nie pasuje tobie, że tam jest ten jej gach, wkurzasz się i mówisz jej, że teraz chcesz 2000 PLN ? I co ona teraz klientowi docelowemu powie, że 2 razy taka cena? Kto tu jest w ogóle klientem/zleceniodawcą?

Mam nadzieję, że źle zrozumiałem i mnie naprostujesz ale jeśli to są twoje negocjacje biznesowe to masz dużo nauki przed sobą.

Generalnie, wracam spowrotem do mojego poprzedniego postu bo mi nie odpowiedziałeś na 2 pytania.?
Wydaje mi się, że ty jestes jakiś strasznie głodny emocji innych osób i dramatów a przynajmniej tak odczytuje te posty. Czy ty nie jestes skrajnie wyczerpany emocjonalnie od tego wszystkiego? Jeśli tak to weź się za swoją psychikę i nie skupiaj się az tak na tym co się dzieje dookoła .

@Szkaradny, jak możesz to wtrąć się ze swoją wiedzą do tematu, dzięki.
 

Edytowane przez TheFlorator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@angel4580szczerze?

 

Przesadzasz tylko z jedną rzeczą. Utrzymywaniem z nią kontaktu. 

 

Panna jest niespełna rozumu łagodnie mówiąc. Ty ją tutaj i my też traktujemy jako normalną z odpałami, ale to złe spojrzenie. Mówiłem Ci - takie akcje będą non stop bo ona jest nieobliczalna. 

 

Ja tam się nie znam, jestem tylko dyrektorem ds strategii czegoś tam w korpo w ogólnopolskiej firmie, ale opieranie biznesu na pannie to słaba opcja. 

 

Moja szczera rada - odetnij się. Pytasz się o to czy przesadziłeś z zapłatą. Porównam Ci to. To tak jakbyś zamawiał w pizzerii Hawajską, dostał po 2 godzinach czekania wegetariańską, i pytał czy nie oczekiwałeś za dużo prosząc do niej o sos czosnkowy. 

 

To po prostu nie może wypalić, bo chcesz robić coś normalnego i racjonalnego (biznes) z kimś pojebanym. Tyle. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator myślę, że się niepotrzebnie produkujesz, a ja chętnie pomogę, ale osobom w kryzysie, świadomym że coś z nimi nie tak @angel4580 nie będzie słuchał o samoocenie. On tu teraz rucha borderke, robi dile z nią, hajs i doświadczenie - uczy się od mistrzyni. Ona jest dla niego guru, a że jest sprytny i ambitny to ją wykorzysta jeszcze i zmanipuluje, a my mu mamy w tym pomóc. Jest akrakcyjny, ogarnięty, dba o wizerunek, jest lepszy! Sam ma coś z NPD i nie ma sądzę, żeby widział w swoim zachowaniu coś nie tak.  Ta laska mu imponuje. Oboje sobą nawzajem manipulują i manipulują sobą. Układają taki scenariusz, żeby im pasował i stawiał w dobrym świetle.  Sam @angel4580 przyznał, że użyje swojego DDA by bardziej omotać ofiarę. No brawo! Narcyz i borderka, czyli  sex, sława i  pieniądze jak Angelina i Brad. Oczywiście będą w to brnąć bo to uzależnia jak najlepiej widać po tym ex, który się nie może obyć bez draga. No i każdy wyśli, że wyrucha tą drugą stronę tak ostatecznie. Licytacja trwa .... lecę po popcorn :)  ... żartowałem.  

 

Dobrze to  @Heniek  ujął: 
 

W dniu 21.01.2018 o 10:09, Heniek napisał:

Oboje macie nierówno pod sufitem. Będzie to super toksyczny związek. 

Oboje nie wiecie co to związek i z czym to się je, szacunek, normalność, spokój ducha, itd.

Więcej z tego będzie problemów niż korzyści na dłuższą metę.

No, ale tobie nie chce się pracować nad sobą (bo po co, za dużo roboty z tym) i ciągnie cię "ciemna strona mocy", która ci da "dużo korzyści".

Jako DDA ciągnie cię do takich związków jak muchę do gówna. Nawet jeśli tej odpuścisz, to wdepniesz w coś innego.

Widać, że wszystko umiesz sobie "zracjonalizować", żeby pasowało do twojej bajki i wizji rzeczywistości. Nie muszę chyba dodawać, że jest ona mocno wykrzywiona.

 

Powodzenia w życiu bez odreagowywania przeszłości i pracy z podświadomością.

 

To może w końcu do autora, bo tak nie ładnie o nim tyle napisałem.

 @angel4580 Czemu Twoja przyszła żona ma nie mieć  wcześniejszych doświadczeń oralnych, czy innych, które Ty obecnie preferujesz?  Zniesiesz taką nudziarę? Myślę, że właśnie ta obecna laska jest dla Ciebie w sam raz, nikt inny jak ona nie wskaże Ci całego spektrum prawdziwej miłości. Oboje będziecie długie lata odzierać się powoli z iluzji jaką obecnie sobie serwujecie - piękna przyszłość. :) 

Również życzę powodzenia w życiu.

 

Edytowane przez Szkaradny
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szkaradny

Jeszcze raz dziekuję za merytoryczną i konkretną analizę popartą wiedzą i doświadczeniem. Wiedziałem, ze moge na ciebie liczyć i nie omieszkam wezwać cię jeszcze nie jeden raz do asysty jak jakiś brat będzie w potrzebie.

 

Aż miło sie czyta twoje wpisy.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

 

TF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.