Skocz do zawartości

List do chłopaka.


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, RealLife napisał:

 

Haha, to jest najlepsze. Mężczyzna ciągnie kasę od kobiety? Chyba w świecie równoległym. 

Pomijam tutaj narkomanów czy inną patologię. 

Rzadko, ale się zdarza. Jak jest przystojny i nie ma oporów. Znam takie sytuacje z życia.

 

Co do samego portalu rozwiedziona.pl - generalnie nie ma sensu tego komentować, lokalna celebrytka-księżniczka z wiedzą zaczerpnięta z własnego "wydaje mi się". Jałowe, sztampowe, w gruncie rzeczy szkodliwe teksciki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani jest z wykształcenia logopeda. Jak to się ma do wskazywania drogi innym - nie wiem. Obecnie ma firmę - pewnie chodzi o ten portal. Trochę pustych tekstów na poziomie onetu lub vivy, trochę lokowania produktów (zachwala mbank). Treści bezwartościowe lub nawet szkodliwe, oczywiście politpoprawne - obecność w tvn zobowiązuje.

 

Moim zdaniem, dyskutowanie tutaj o tych artykułach mija się z celem, lepiej tam dodawać komentarze, może to kogoś zainspiruje do dociekań. Ale delikatnie, bo inaczej moderacja wytnie.

Edytowane przez Kapitan Horyzont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Moim zdaniem, dyskutowanie tutaj o tych artykułach mija się z celem, lepiej tam dodawać komentarze, może to kogoś zainspiruje do dociekań. Ale delikatnie, bo inaczej moderacja wytnie.

Dobry pomysł... Pytanie o to, co kobieta oferuje mężczyźnie... Jestem ciekaw odpowiedzi ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 21.01.2018 o 12:46, Piter_1982 napisał:

Najfajniejszy jest fragment, że znała wielu takich chłopców.

 

Czemu nie rozglądała się za mężczyznami, gdy miała jeszcze coś do zaoferowania?

Standardowe samicze zachowanie one nie widzą gdzie popełniają błędów tylko szukają winnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.