Skocz do zawartości

Dlaczego atrakcyjne kobiety są same? Kryzys męskości.


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Rnext napisał:

Mam pewne wątpliwości, czy aby w cywilizacji, która osiągnęła już jako taki poziom rozwoju technicznego i naukowego, kobiety ze swoją hipergamią nie stają się głównym hamulcowym postępu ludzkości, może wręcz czynnikiem deewolucyjnym, promując u dawców nasienia, cechy coraz bardziej cywilizacyjnie zbędne bądź wręcz głupie.

To jest jeden fakt. 2 rzeczą jest to, że wolny seks, możliwość zdobywania atencji i realizowania kobiecej hipergamii odciąga uwagę wielu mężczyzn od bardziej potrzebnych czynności jak praca na rzecz podrywania i prób zdobycia kobiety. Mężczyźni tracą czas i energię licząc, że im się w końcu poszczęści i jakaś kobieta ich wybierze. To zabiera im czas, którego nie da się zwrócić, a mogli go przeznaczyć na pracę, odkrywanie, naukę, tworzenie nowych technologii itp.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety chciałyby, aby cały potencjał u mężczyzn był skierowany w ich kierunku, ich zdobywania, spędzania razem czasu, poświęcania całej energii dla nich i poświęcania się dla rodziny. Stąd to niszczenie u facetów ich pasji i zainteresowań. Mają być cały czas w dyspozycji pań. Jakie zainteresowania, po co poświęcać czas i pieniądze dla jakichś tam gównianych pasji. Co kobieta będzie z tego miała. Stop, zakaz.

Mężczyźni oddadzą swoją energię kobietom, a one ją z nich wyssają, po czym zamienią na nowy obiekt do wykorzystania. Kobiety od zawsze hamowały rozwój mężczyzn i przez to całej cywilizacji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja piernicze. Według tych pań to już nie wystarczy mieć bankomat w kieszeni. Jeszcze pasje, sporty. 

Najśmieszniejsze jest to tak jedna z nich musiała zanizyc swoje oczekiwanie, bo wysokich i bogatych jest mało. Nie nie. Będzie czekał na "krulewne" po 30 jak ma taki wybór księżniczek hahaha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Endeg napisał:

I kolejny raz lecąc po schemacie. Oto pań narzekania, żale, utyskiwania:

 

https://kobieta.wp.pl/mezczyzna-zaczyna-sie-od-180-cm-i-6-tysiecy-miesiecznie-mloda-polka-roszczeniowa-6218887243732609a

To, co jest napisane w tym "artykule" to jest po prostu jakiś absurd. Nie wydaje mi się, że tak jest w rzeczywistości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego atrakcyjne kobiety są same? Bo na roksie atrakcyjniejsze od nich są dużo tańsze. 

 

Bądźmy szczerzy jedna kolacja w bardzo dobrej knajpie, jakieś futro czy świecidełko (czyli naturalny pokarm w środowisku sztuk 10/10) = przez miesiąc raz w tygodniu jesteś u roksanki.

 

Druga sprawa to to, że odwracanie ról męskich i damskich w mediach robi swoje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maurycy dla nas braci żaden absurd, a rzeczywistość. No i co ciekawe kobitki po 30... klasyk nad klasyki. 

 

A ogarnięty facet w wieku 30-35 to sobie może zgarnąć taką 23-25 latkę. 

 

30 to jeszcze, jeszcze, ale koło 35 w koszyku sklepowym zacznie częściej gościć alkohol wypijany w samotne wieczory + ew. papierosy.

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co facet ma brać taką roszczeniową 31 latkę, której "gwarancja" się kończy skoro może wziąć nówkę 20 letnią studentkę z salonu? Moim zdaniem do tego artykuły specjalnie wzięli takie skrajnie zniszczone korpo-materializmem panie aby licznik wyświetleń się zgadzał. Większość pań będzie myślała jak ona ale nigdy nie powie tego wprost. Zamiast tego będzie:

- facet musi o mnie dbać, musi być miły czuły i mnie szanować.

- wystarczy, żeby był w stanie siebie utrzymać miał stałą prace.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W odpowiedzi na zgłoszenia użytkowników wyłączyliśmy niektóre funkcje, takie jak dodawanie komentarzy, udostępnianie czy polecane filmy. Zrobiliśmy to, bo ten film zawiera treści, które mogą być nieodpowiednie lub obraźliwe dla niektórych grup widzów.

 

Wyświetlać się wyświetla, ale bez linku z zewnątrz nikt tego nie zobaczy. Czyli cenzura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Tutaj jest wyjaśnione dlaczego kobiety są takie roszczeniowe. One chcą mężczyzn z top 20%.

Hipergamia występuje na całym Świecie, Polak w Szwajcarii będzie w skali Pań: 2/10, a na Filipinach 8/10 .

Zawsze tak było i prawdopodobnie będzie. Nawet w krajach gdzie panuje Islam panuje hipergamia ( kto da więcej krów za Pannę Młodą).

 

Wyjścia są trzy:

1) zaakceptować ten stan i przyjąć warunki gry

2) zaakceptować ten stan i iść własną ścieżką (MGTOW)

3) denerwować się i lamentować co nic nie zmieni

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci zawsze będą trochę niedojrzali w oczach kobiet. Kobiety są bardzo przyziemne i praktyczne. Dla kobiet ważne jest zapewnienie podstawowych potrzeb, jedzenie, ubranie, dobra opinia wśród ludzi, by dzieci nie chodziły obdarte. Dojrzały facet w zrozumieniu kobiet, nie goni za marzeniami, nie ryzykuje, tylko praca-rodzina-sąsiedzi. Bracia Wright, gdyby byli dojrzali, nie goniliby za marzeniami, nie poświęcaliby czasu i ogromnej kasy na budowę czegoś, co wg społeczeństwa nie miało prawa polecieć. Dojrzali bracia Wright poświęciliby czas i pieniądze na rodzinę, wybudowaliby dom, kupiliby dzieciom zabawki, ubrania, kupiliby żonie pierścionek by mogła świecić nim po oczach sąsiadkom, a marzenia o lataniu poszłyby w odstawkę. Podobnie z innymi odkrywcami, naukowcami, przedsiębiorcami i rewolucjonistami. Od czasów polowań na mamuty, faceci są bardziej skłonni do ryzyka. Kobiety są ostrożne, przez co są uważane za dojrzałe, podczas gdy facet dla idei, marzenia, jest w stanie zaryzykować wszystko, przez co jest niedojrzały.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beckenbauer napisał:

Faceci zawsze będą trochę niedojrzali w oczach kobiet. Kobiety są bardzo przyziemne i praktyczne.

To prawda. Im bardziej niedojrzała osoba tym bardziej ograniczona jest jej wizja dojrzałości. Kobiety są właśnie mniej dojrzałe od mężczyzn, ale starają się przerzucić swoją niedojrzałość na nas.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, MoszeKortuxy said:

4. Poznać system (Red Pill) i starać się go wykorzystać - PUA.

PUA zostało zaorane przez filmy tego gościa. Jest to w bardzo dużej mierze kwestia wyglądu mężczyzny czy osiąga sukcesy w podrywie.

https://www.youtube.com/channel/UC41VQF08gjJGz5tYyp5ezfw

Zwróć szczególna uwagę na film nr 1.2, gdzie mówi o PUA. Sam doświadczyłem tego, że kobiety lepiej traktują przystojniejszych, aniżeli tych mniej (sam na razie jestem "przystojniejszy", ale wiem, że max 15 lat i mi to minie - liczy się zarabianie hajsu).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy facet może podbić swoje SMV o nawet 5 punktów niezależnie z jakiego punktu startuje:

-fryzura, ubiór, medycyna kosmetyczna, chirurgia

-sterydy + hormon wzrostu (kosztem zdrowia oczywiście!) ew. natural , ale w wersji uboższej (bez utraty zdrowia, kosztem energii + mniejsze efekty)

-kasa (najczęściej kosztem czasu i stresu)

-dowód społeczny - bycie celebrytą

 

ale czy warto ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto ? - OTO JEST PYTANIE.
To podstawowa kwestia jaką mężczyzna podejmuje po zyskaniu świadomości ( wiedza z tego forum, mgtow, analizy Marka, doświadczenia i wszelakie inne źródła). Czy dalej uczestniczyć w tej całej biologicznej komercji, czy ma się dostatecznie dużo siły, by nie być pionkiem, a rozgrywającym, a nawet jeśli się posiada taką, to co nam z tego... To każdy musi sam zmiarkować sobie we własnych okolicznościach egzystencjalnych. Im jestem starszy, im mniej myślę "hormonalnie", tym bardziej czuję, że nie warto. Zagrożeń więcej niż dobrodziejstw. Trochę tylko "strach" samotności na starość, której nie wiem nawet czy dożyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.