Skocz do zawartości

Dlaczego atrakcyjne kobiety są same? Kryzys męskości.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.02.2018 o 21:34, Endeg napisał:

Art typowy dla "szmatławców" typu wp, głośny tytuł zwraca uwagę trochę treści i mamy jakąś oglądalność, natomiast kompletnie nie opisujący problemu dzisiejszych "nowoczesnych kobiet".

 

Krótko mówiąc ogarnięty gość mający już sukcesy/majątek itp chcący założyć rodzinę wybierz młodą kobietę około lat 25, to czysta biologia ona da mu zdrowe potomstwo.

 

Tak jak tu wiele razy wspominaliśmy matrix zrobił wodę z mózgu tym kobietom, po 30 biologicznie to już starsza kobieta. Każdy ma wymagania w arcie jest to przejaskrawione plus głupkowate wypowiedzi niby psychologa czy kogoś tam, kompletnie z mijające się  z prawdą.

 

Z własnego doświadczenie odnośnie kobiet po 30:

- chęć posiadania dzieci jest oczywisty i widać to jak na dłoni,

- brak wg. moich standardów elementarnych zasad  kultury osobistej, patrz bezpośrednie pytania o zawód stan majątkowy mimo "słabej" znajomości,

- mało kobiecy styl bycia, dużo alko często papierosy, tony tapety, częste bluzganie,

- trudność w nawiązaniu normalnych rozmów wszystko kręci się wokół niej czyli typowy szukanie atencji,

- ciągła potrzeba adoracji,

... i wiele innych.

 

To moje skromne doświadczenia, efekty wyżej wymienionych zachowań są podobne, od weekendowy parter seksualny, który zawija żagle jeżeli sytuacja zagęszcza się i robi się roszczeniowo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordimer - tak, my po prostu jesteśmy tylko środkami dla ich instynktów, stąd to parcie na stan posiadania u faceta i wieczne męczenie roszczeniami, bo ten tamten ma więcej, zawsze mao... Jednakowoż to my jesteśmy posądzani wiecznie o zwierzęce popędy :D Cyrk, jak ja mogłem grzeszyć białorycerstwem... zwyczajna strata energii i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.