Skocz do zawartości

Ahoj!


Popeye

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

W końcu rozdziewiczyliście mnie Bracia. To jest moje pierwsze forum w życiu. Życiu nie za krótkim, nie za długim.

Za sobą mam kilka związków z kobietami (chyba wszystkie typy relacji). Może kiedyś to opiszę w odpowiednim dziale.
Przed sobą - ?
Idę do przodu z poszanowaniem wszelkich form życia i materii nieożywionej.

 

Z tekstami Marka, które zainspirowały mnie do życiowych zmian, spotkałem się blisko 10 lat temu na blogu na onecie,

a możliwe, że i wcześniej (w komentarzach w sieci w roku 2007), w trudnej dla mnie wtedy sytuacji osobistej. Ale to inny temat.

Forum przeglądam od początku jego istnienia. Słuchałem także wszystkich audycji Radiosamiec. Czasami do niektórych wracam, nawet wielokrotnie.
Niektóre sprawy widzę inaczej, ale chylę czoło z szacunkiem za wkład w podniesienie poziomu naszej świadomości w temacie relacji damsko-męskich i samorozwoju.

 

Trochę to nieposkładane, ale od zawsze mam trudność w przelewaniu myśli na słowo pisane w formie zrozumiałej dla odbiorcy.

Może się tak zdarzyć, że ktoś z Was będzie długo czekał na odpowiedź za co z góry przepraszam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.