Skocz do zawartości

Okładki do książek potrzebne, płacę hajsem


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tworzyłem już taki wątek, ale poszukuję okładek do sześciu książek które już są gotowe w pełni - czekają jedynie na okładki.

 

Trylogia "Smak kobiety" 1. Pieprzny, 2. gorzki, 3. kwaśny albo słony

 

Trylogia "Duchowo mocny" 1. Silny, 2. Silniejszy, 3. Najsilniejszy

 

Za obrazki zapłacę świeżutkim hajsem, artystkom spełniającym fizjologiczne normy w naturze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Mam kilka projektów, czy mogłoby być napisane na okładce Kotonski bez ń ? Zwykle te lepsze czcionki nie posiadają polskich znaków. Bo nie wiem teraz. I czy z tyłu książki też ma coś być napisane czy tylko potrzebujesz okładkę przód?

Edytowane przez Niepowtarzalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

@Stulejman Wspaniały Mam kilka projektów, czy mogłoby być napisane na okładce Kotonski bez ń ? Zwykle te lepsze czcionki nie posiadają polskich znaków.

 Zawsze można dorobić dobre ń w ładnej czcionce. Profesjonalista na spokojnie by to zrobił. 
@Stulejman Wspaniały Jest taki fajny program internetowy do tworzenia ładnych grafik. www.canva.com . Tam możesz fantastyczne grafiki sam stworzyć. 
Pobierasz z darmowych stocków zdjęcia(np. pexels.com) i możesz stworzyć cuda bez umiejętności grafika komputerowego. Masz gotowe szablony np. właśnie książki. :) Dodatkowo jest darmowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

 

Nie jest darmowy. Za obrazki trzeba płacić ale jest bardzo fajny.

Płacisz za obrazki z od twórców, ale jak dodasz je z www.pexels.com to masz w 100% darmowy program do robienia fenomenalnych rzeczy. 
Płatny program pozwala na tworzenie grafik PNG a to raczej potrzebne jest dla grafików i twórców stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz będę miał dziś te dane, tło obojętne w sumie, musi mi się podobać i był ładne.

 

Właśnie dostałem info od Pana który się tym zajmie ostatecznie:

 

 

Przyjmując uśredniony grzbiet 10 mm, który będę musiał dostosować po 
informacji z drukarni, okładki mają mieć 312x216 mm BRUTTO (z 3 mm 
spadem dookoła). Powinny to być pliki psd 300 dpi CMYK na warstwach 
(przynajmniej wszelkie napisy powinny być na warstwach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 28.01.2018 at 12:38 PM, Stulejman Wspaniały said:

312x216 mm

To są obie okładki razem z brzegiem? Okładka pionowa jak mniemam - przód ma 148x210 [mm] (po odjęciu spadu).

Przeliczyłem to na rozmiar obrazka i już wiem na czym stoję. Jakieś wymaganie względem czcionek w tytule? Albo, podobnie jak ... (tu wstawić przykład)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.