Skocz do zawartości

Polecane filmy


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ten mini film animowany, jak dla mnie mocno wzruszający oraz pouczający:

 

 

 

 

Nie dawno wyszedł serial na netflixie Sandman i w odcinku 6 również jest przedstawiona ta postać. Nie wiem jak się można przy tym nie wzruszyć.

Co prawda mocno pocięte ale polecam obejrzeć sam odcinek 6 cały nawet jak ktoś serialu nie oglądał.

 

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Piter_1982 @niemlodyjoda

 

https://www.filmweb.pl/film/W+harmonii-2015-735309

 

Mało znany film o relacjach DM moim zdaniem jeden z najlepszych jaki widziałem i jedno co w  nim kocham to postawa głównego bohatera jeśli ktoś nie potrafi podrywać i ogólnie ma zjebany mindset to główną rolę można w realnym życiu modelować. Polecam gorąco gościom co brakuje wzorca to jak nasz alvaro tam obrabia panienkę skrawaniem to jest poezja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ostatnio obejrzałam komedię (film akcji) Agentka z 2015 roku. Jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego, zabawnego to ten film będzie idealny.

 

Mnóstwo śmiechu, zabawnych dialogów, nie zawsze wysokich lotów co prawda, ale to komedia, więc się wybacza. Niektóre momenty oglądałam po kilka razy, bo były mega zabawne. 

 

Co mi nieco przeszkadzało to niektóre sceny bójek, morderstw były dosyć makabryczne. Tego nie lubię. Można to było bardziej subtelnie pokazać. Musiałam zasłaniać oczy :D.

 

No i naszła mnie refleksja, mimowolnie, gdyż przy komediach staram się nie rozkminiać, nie analizować, ma być zabawnie, lekko i przyjemnie. Refleksja taka, jak łatwo ludziom przychodzi zabijanie.

 

Myślę, że filmy, seriale to doskonałe narzędzie programowania ludzkich umysłów, bezboleśnie przesuwające granicę co dobre i co złe. Szczególnie komedie kryminalne właśnie - pif paf, człowiek zabity, po czym hihi haha. Wróg wyeliminowany. Wszystko okraszone zabawnymi dialogami. 

 

 

Kolejny film jaki obejrzałam to Pani Doubtfire z 1993 roku. Stary film, komedia również. Chyba kiedyś go nawet oglądałam, ale już słabo pamiętałam. Robin Williams w roli niańki po prostu g-e-n-i-a-l-n-y! Serio, nie mogłam wyjść z podziwu, jak perfekcyjnie potrafił zagrać tę rolę. 

 

 

 

W dniu 20.08.2022 o 11:43, nowy00 napisał:

Donnie Brasco, film w obsadzie dwóch pierwszorzędnych aktorów:

- Johny Deep

- Al Pacino

Ogladałam ten film.  Też mi się bardzo podobał. Zarówno Johny Deep jak i Al Pacino zagrali kapitalnie. 

 

 

 

 

Gdyby ktoś miał jakieś fajne filmy do polecenia, szczególnie komedie, to mój ulubiony rodzaj filmów, to piszcie. Nie muszą być  nowe, oby były naprawdę zabawne. 

Edytowane przez ewelina
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny film o skomplikowanej relacji ojciec - syn. Dla mnie szczególnie ważny, jako córki osoby chorej psychicznie. Kreacja stworzona przez Stroińskiego to mistrzostwo. Można się oczywiście przyczepić do dźwięku i słabego światła, ale wiadomo, że w przypadku polskiego filmu to jakby tradycja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.