Skocz do zawartości

Powitanie


krisye

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tu zgromadzonych. Prawie wszystkie audycje przesłuchałem, po czym coś mnie tknęło, by zarejestrować się na forum. Marka odnalazłem przypadkiem na YouTube (Drogi Marku, miło mi, że mogę zagościć na Twoim forum)- codziennie wiele oglądam/czytam i tak jakoś pewnego razu w proponowanych pojawiła się któraś z audycji Radia Samiec.. I tak zostałem przy nich na dłużej... 

Jestem oczywiście samcem, mam 22 lata. W życiu zawodowym zajmuję się prowadzeniem firmy w branży motoryzacyjnej od 19 roku życia, dodatkowo jestem też muzykiem, mam też swój kanał na YT, ale to już bardziej hobby (nie będę zdradzał pseudonimu artystycznego:) ). Od strony duszy jestem stary, co bardzo udziela się w moim życiu od wczesnych lat młodzieńczych. Od małego interesuje mnie ezoteryka, obecnie w swoim życiu na pierwszym miejscu stawiam kwestie 'duchowe'- to jest dla mnie najważniejsze. Niestety w środowisku fizycznym jakim się znajduję bardzo ciężko spotkać osoby na podobnej ścieżce, dlatego też postanowiłem się tutaj zarejestrować. Mam nadzieję, że będę też mógł dać dużo od siebie, bo nie przyszedłem tu z myślą by czerpać, lecz by również dawać...

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia między postami;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.