Jump to content

W Andaluzji ruszyła kampania przeciw podrywaniu, w której mężczyźni – podrywacze są porównywani do zwierząt


Recommended Posts

https://www.magnapolonia.org/w-andaluzji-ruszyla-kampania-przeciw-podrywaniu-w-ktorej-mezczyzni-podrywacze-sa-porownywani-do-zwierzat/ Lewaki już jawnie pokazują mężczyzn jako zwierzęta. Piszcie co sądzicie na ten temat ;) 

 

Zapewne na fali kampanii #MeToo w Andaluzji (region Hiszpanii) uruchomiono kampanię propagandową, w której mężczyźni podrywający kobiety są porównywani do zwierząt. Kampania wywołała jednak falę sprzeciwu i prawdopodobnie trzeba się będzie z niej wycofać. Dlaczego? Nie ma społecznej zgody na obrażanie… zwierząt.

 

 

Link to post
Share on other sites

Biały mężczyzna podrywający;uwodzący kobietę to wściekły wyposzczony pies,a jedyne słuszne źródło do uzyskania prokreacji przez panie to gwałcący je imigrant.
Ostatnio miewam takie przemyślenia,aby całkowicie zamknąć oczy na postępowe informacje i żyć w pewnego rodzaju ciemnocie,czytając takie dewiacje wykreowane przez feministki i lewaków,czuję się niedopasowany do tego co nam "nowi" ludzie zafundują za 10-20 lat...

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Ciekawe co by było gdyby panie musiały podrywać facetów. Biorąc pod uwagę ich przewagę społeczną, kobiecie jest łatwiej podejść do faceta niż facetowi do kobiety, z drugiej strony wiele kobiet zanim by się zdecydowało do kogo podejść i zagadać, to już dawno straciłyby swoje atuty. Zresztą same kobiety chcą być podrywane, dlatego np. się malują, noszą obcisłe sukienki, niewygodne obcasy, pokazują dekolt, biorą staniki z push-upem, choć same twierdzą że robią to tylko dlatego by się lepiej poczuć i że robią to dla siebie (lepiej się poczuć poprzez czerpanie satysfakcji z oglądających się za nimi chłopkami). Mankament polega na tym, że kobiety chcą przyciągnąć prawnika, lekarza, biznesmena, sportowca a nie osobę którą można nazwać "przeciętnym chłopakiem", choć one same są przeciętne. Ludzie to zwierzęta, a wszystkie metody/techniki podrywania należą do gatunku ludzkiego, a nie świni czy koguta. Jak jeden szympans chce "zapoznać się" z inną szympansicą, to nie imituje świni (i nikt nie porównuje jego zachowania do świni), tylko wykonuje czynności charakterystyczne dla swojego gatunku. Niech śmieją się dalej z białego faceta który zapewnia im dobrobyt i wolność, bo jak demografia się zmieni to muzułmanie będą je lub ich dzieci bić, gwałcić, gnoić, zniewalać, mordować, niszczyć dziedzictwo, kulturę, innymi słowy będą "deptani i jebani". Kolejna hipokryzja lewicy, w tym filmiku nie było żadnego murzyna i araba (chyba że na dalszym planie), co jest dziwne biorąc pod uwagę wymagania lewicy by mniejszości miały swoją reprezentację w filmach i reklamach. Jeden biznesmen z Kanady musiał się ostro tłumaczyć że w jego reklamie nie było ani jednego murzyna, a tu proszę. Może biali mężczyźni powinni dać się ubogacić kulturowo i zamienić swoje staroświeckie, obrzydliwe, zwierzęce, opresyjne i seksistowskie sposoby podrywania na nowoczesne, modne, postępowe, wysublimowane metody stosowane przez muzułmanów.

 

  • Like 4
Link to post
Share on other sites

W Andaluzji wzrośnie liczba kawalerów z wyboru.

 

Bo nawet jeśli podobnymi akcjami (nie znam hiszpańskiego) aktywiści chcą ograniczyć jedynie końskie zaloty, to i tak w efekcie skończy się pewnie na jakiejś skrajności: lęku przed samym zagadaniem, nawiązaniem kontaktu; na kurczącym się wciąż zestawie interakcji damsko-męskich.

 

Jak wspominałem, kawalerów przybędzie. Zarówno mentalnych kastratów, którzy może i by chcieli inaczej, ale nie potrafią/boją się; jak i tych z przekonania, zdeterminowanych do starokawalerstwa pomimo dających im atrakcyjność atutów ciała i portfela. A kawaler nie chce się poświęcać dla społeczeństwa, ma mniejsze potrzeby finansowe i zawodowe. 

 

Skutkiem tego ileś bab, które przy innym klimacie społecznym mogłyby złapać faceta i założyć rodzinę, zostanie z kotami i nieodgadnioną tajemnicą na ustach: "Gdzie ci mężczyźni?"

 

Edited by Mr.Meursault
Link to post
Share on other sites

Pewnie uważają, to za swój obowiązek.

 

Niektórzy mężczyźni robią takie straszne rzeczy. Ja jestem inny niż oni, zagram w filmiku to chociaż tak pomogę biednym kobietom. 

 

A może mają wywalone. Jakby tak statysta co dzień się zastanawiał w czym gra, to by nie miał co do garnka włożyć. Pamiętam jak Margaret opowiadała dlaczego zagrała w teledysku PSL (ludzie doszukiwali się ideologi), przepuściła kasę na czynsz to poszła zaśpiewać w chórkach, dodali 200 zł za statystowanie, więc jak powiedziała nawet się nie zastanawiała. 

Link to post
Share on other sites

Popieram aby zakazano podrywania :) Oczywiście dla wszystkich mężczyzn niezależnie od koloru skóry, wyznania czy pochodzenia. W konsekwencji mniejsza szansa, że laska zdradzi. Przełożyłoby się to również na portale randkowe i odwrócenie do góry nogami wszelkich tendencji. Oprócz tego wszystkie leniwe Karyny albo by ruszyły dupę i coś ze sobą robiły szukając faceta albo otwierały domowe schroniska dla kotów. Mężczyźni mieliby wywalone bo i tak by się nic nie dało zrobić. Jako jeden z nich bym sobie tylko "leżał i pachniał" wybrzydzając w samicach xD

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Hiszpania to bardzo otwarty kraj. Tam nie ma ciszy w autobusach czy pociągasz - tam każdy każdego zagaduje. W kwestii dziewczyn i podrywu jest to samo, podrywają mnóstwo kobiet. A gdy zostają przyłapani na frontach to tłumaczą to sobie, że mają "za wielkie serca by kochać jedną kobietę" haha. Takie kampania jak ta to jedna wielka lewacka inicjatywa frustratów/frustratek i białych rycerzy, którzy nie mają jaj by po męsku zacząć działać z kobietami, tylko podlizują się i przytakują na wszystko licząc chociaż na lodzika :P Promowanie tego typu gówna spowoduje prędzej totalne zamknięcie się społeczeństwa i hodowla cebulactwa. Powstanie nienawiść do mężczyzn, czyli dla kobiet brak sexu(a kobieta bez bolca dostaje pierdolca) a to oznacza, że będzie więcej frustratek, które będą myśleć, że na każdym rogu czai się ten zły facet... Nawet nie będzie mógł się tej "biednej kobitki" spytać o drogę bo od razu społeczeństwo zakłada, że chłop ją podrywa - łamie prawo :ph34r: 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.