Skocz do zawartości

Męski ubiór - inspiracje


blck.shp

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już idziemy w tę stronę...

Borat-mankini_1007719c.jpg

Branie jak widać jest :D

 

A tak bardziej na poważnie, polecam kanały https://www.youtube.com/user/RealMenRealStyle i https://www.youtube.com/user/Teachingmensfashion. Pierwszy dla nieco starszych, drugi dla nieco młodszych. Po angielsku, jednak można się naprawdę wiele nauczyć.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Polecam w tej tematyce blog mr vintage. Podstawy wiedzy o stylizacji, doborze kolorów, fasonów, zestawach itd. Rzeczowo i konkretnie. No i to zwykły gość, żaden model

 

Ja celuję w smart casual, ale i stylizacje casualowe tam są. No może bez dresów:p

 

Klasyka jest ponadczasowa. Jeśli dla kogoś garniak jest pedalski, to jest to zwykła ignorancja. Ja nie lubię nosić, ale śmianie się z garniaka to żart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może klasycznie: John-Wick-2.jpg

 

W dniu 23.01.2018 o 19:04, Messer napisał:

Subkultury często niosą ze sobą wymóg specjalnego ubioru.

Swoją drogą, przedstawiciele tej kultury też dbają o szyk i klasę - młody mężczyzna, którego widać na początku filmiku, ma na sobie fajne lakierki, a w dalszej części filmiku jeden Pan w średnim wieku ma bardzo szykowną ciemnoczerwoną marynarkę.


 

Subkultura gopnicka/słowiańska/Cheeki Breeki została ostatnimi czasy mocno spopularyzowana przez youtubera Life of Boris, który pokazuje jak żyć po słowiańsku. W obecnym kryzysie męskości rosnie w popularność.

 

W dniu 4.05.2018 o 10:14, robert_m napisał:

Zauważyłem wysyp u Panów tych wszystkich męskich torebek, nerek, kołczanów itd. Co sądzicie o tego typu modzie?

Zgodnie z prawami natury, mężczyzna musi mieć ręce wolne, a strój nie może krępować jego ruchów. Pozostałości z dżungli. O ile nerkę się jeszcze przeboleje, to torebki już nie. O wiele lepszym pomysłem są bojówki+czarny podkoszulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na co dzień ubieram się normalnie, luźne spodnie jeansowe, do tego koszula z kołnierzem (jak to się teraz mawia "casualowa"), ewentualnie sweter bądź bluza bez kaptura, na chłodniejsze dni czarna skóra bądź ramoneska, żadne tam jakieś slim fit czy inne nowoczesne chuje muje, nie lubie jak coś mnie opina i krępuje. Z kolei jeśli działam coś na działce, wokół domu to dresy bądź robolki (w zależności od tego czym się zajmuje), latem krótkie spodenki ala dresowe + koszulka na ramiączkach + luźna/"przy duża" flanelówka z podwiniętymi rękawkami - mój znak markowy, jak lubię mówić tak "rednekowo" - grunt że dobrze mi się w tym robi i szczerze powiedziawszy nie ma dla mnie lepszego uczucia niż wskoczyć po powrocie do domku w ten "zestaw" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie hola hola! Liczy sie wnętrze nieeeee? :D

 

Jeśli o mnie chodzi to luźny (ale nie spadochron) t-shirt + takie spodnie:

 

534x681.crop.67669.jpg

+ czarne nike air max.

 

Do burdelu, na ślub, do urzędu i na rozmowe o prace w sam raz.

 

@Młody_Pelikan z tym wariatem trochę poleciałeś. Ten model ma strasznie debilny wyraz twarzy i ujmuje pięknu i prostocie ortalionu który sam bardzo cenię i noszę się z zamiarem zakupu od jakiegoś czasu. A i garnitury nie są pedalskie jedni lubią inni nie. Pedalskie to są rurki, tunele w uszach i damskie torebki w męskich rękach.

Edytowane przez Król Jarosław I
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead  Wiem że piszesz to z dystansem ale nie trzeba być projektantem światowej sławy aby to rozróżnić dla mnie to jest to samo, jest kurtka ze skóry i różne jej kroje. Co ciekawe kurtkę tą nazywamy "Ramoneska" podobno tylko w Polsce od zespołu The Ramones dla którego charakterystyczna była kurtka skórzana.

 

@Król Jarosław I A te spodnie które są na zdj to nie spadochorny? bo one są za duże. Od dawna już przestrzegam zasady rozmiaru na styk i polecam to wszystkim bo nie wygląda się jak w worku tylko w ubraniu. Sądzę że temat ubioru to grząski temat po jednej stronie są młodziki w rurkach a po drugiej janusze z szerokimi nogawkami. Sam noszę pedalskie rurki skinny czarne i sztyblety ale Levisami 501 nie pogardzę i kiedyś je kupię.   

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

@lxdead  Wiem że piszesz to z dystansem ale nie trzeba być projektantem światowej sławy aby to rozróżnić dla mnie to jest to samo, jest kurtka ze skóry i różne jej kroje. Co ciekawe kurtkę tą nazywamy "Ramoneska" podobno tylko w Polsce od zespołu The Ramones dla którego charakterystyczna była kurtka skórzana.

 

Dla mnie jak ktoś mówi o skórze to mam w głowie coś takiego

 

flint_black_leather_jacket_front3_343x.j

 

a jak o ramonesce to

 

womens-black-leather-biker-jacket-nikki-

 

Może i to i to skóra ale jedyne co je łączy to materiał :P 

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką torbę byście polecili na co dzień? Szukam czegoś w brązie ( czerń jest zdecydowanie za bardzo wyszukana), pojemnego. I najlepiej z prawdziwej skóry, tak aby torba była wytrzymała.

Pierwsza:

https://sklep-torebki.pl/galanteria-m/torby-skorzane/wloska-skorzana-torba-na-ramie-dwukomorowa-ciemny-braz-t323.html

Druga:

https://www.zalando.pl/kiomi-torba-na-laptopa-brown-k4452ha2k-o11.html

Jaka lepsza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.