Skocz do zawartości

Wyciskacze łez. Poruszające Was filmy.


Sonic

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć chłopaki nie płaczą.;)

 

Jednakże zastanawiam się jaki film Was najbardziej poruszył.

 

Dla mnie takim filmem jest Grobowiec Świetlików Studia Ghibli. Pierwszy raz oglądałem jako nastolatek i mocno mną pozamiatał. Polecam go serdecznie jak i resztę ich produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia zarzucili czasem grubymi klasykami, to ja zarzucę coś innego. 

 

500 days of summer

 

Myślę, że niejeden z nas poczuł się jak główny bohater w swoim życiu choć raz. 

Ciekawostka - film ten jest często rekomendowany na terapiach borderline jako przykład takiego zaburzenia. Świetny montaż, przyjemny klimat, lekkie wzruszenie jest.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film "Doskonały świat" z K.Costnerem zawsze wyciska niejedną łzę może dlatego że wielu z nas chciało być docenionym 

, dostrzeżonym przez męski autorytet (najczęściej ojca) i choć raz być potraktowanym poważnie w młodości a nie jak smarkacz.

Swietny film promujący męskie wartości.

 

 

Edytowane przez jaro670
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katyń.

Pamiętam jak byłem na nim w szkole średniej. Reszta baranów robiła straszna trzodę i śmieszkowała. Narobiłem rabanu i o mało nie wyniosłem typa z sali. :D Koleś wyleciał ze szkoły a mnie na drugi dzień zaczepił WF-ista mówiąc, że jest ze mnie dumny.:)

 

Dodałbym jeszcze Armageddon i Gladiatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.