Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kontekst: dziewczyna (FWB) obiecała mi zrobić ciasto w ramach przeprosin (nieważne za co). Czekałem tydzień i ciasta jak nie było, tak nie ma. Zacząłem rozmowę na FB co z moim wypiekiem? B) Pojawiły się wymówki, pierdzielenie, w końcu rozmowa zmieniła się w awanturę. Nie będę przytaczał, tylko podsumuję: ona stwierdziła, że "nie ma ochoty się już więcej ze mną szarpać", a ja odp. żeby w takim razie szła do diabła. Po dobie ciszy z mojej strony dostaję smsa (bo nie zaglądałem na FB) o treści obrazkowej:

???????

Rozumiem to tak, że mam jej dać kwiatka, pójdziemy na kawkę i będzie fajnie (?). Być może jest to śmieszne, no ale cóż..

 

Na razie nie reaguję. Jak to pociągnąć dalej? Nie zamierzam wchodzić w ramę typu "przepraszam" (kwiatek, zaproszenie). Zależy mi na cieście, bo symbolizuje ono jej przeprosiny. 

 

 

Edytowane przez wstrzasajaco_przystojny
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie próbuj zrozumieć tego SMS-a. To tak, jakbyś szedł przez park i zobaczył psa, ślady jego łąp, potem ptaszka i kwiatek. Zastanawiasz się wtedy, co może oznaczać taki ciąg symboli?

Umowa była jasna - ma być ciasto! Jak nie ma ciasta i jeszcze śmie pyskować, to nie się buja. To ona ma przyjść do Ciebie z przeprosinami, a nie Ty do niej z czymkolwiek.

Na takie durnowate wiadomości absolutnie nie odpowiadaj. Czy w tej wiadomości jest pytanie? Czy w tej wiadomości jest zaproszenie? Jak nie (a ja nie widzę) to nie ma na co odpowiadać.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to trochę źle zrobiłeś kłócąc się z nią, bo możliwe, że o to jej chodziło, by Cię wyprowadzić z równowagi i żebyś teraz musiał przepraszać za to.

Mogłeś postawić sprawę jasno, że ma być ciasto i tyle, a jak się wykręca, to niech Cię w pompkę cmoknie i koniec rozmów, bez żadnych kłótni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, wstrzasajaco_przystojny napisał:

???????

 

Powiedz mi Panie, ona ma więcej niż 13 lat, bo na tyle się zachowuje?

Odpowiedź jest prosta i dwuczłonowa. Po pierwsze primo( nie bawisz się w interpretacje tych znaczków, no chyba, że kończyłeś archeologię i masz to we krwi). Secundo. Nie odzywasz się do momentu, aż modliszka nie stanie w drzwiach z przeprosinowym sernikiem lub nie odezwie się z datą przyjazdu do Ciebie z takowym. 

 

KPW? NO :) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że już szuka kolejnego misia, a przynajmniej ma takie plany.

Po pierwsze za pomocą gry oczyściła się z poczucia winy, teraz to ty jesteś ten zły.

Po drugie, weź przeczytaj parę razy jej stwierdzenie, przecież sugeruje ci, że zaczyna jej brakować emocji w tej relacji.

Możesz dać się wciągnąć w jej testy, wtedy utwierdzi się w przekonaniu, że czas na zmianę. 

Ta pusta obietnica jest wyrazem jej znudzenia. Gdyby była tobą odurzona, następnego dnia miałbyś sernik, makowiec i szarlotkę, a to wszystko polane białą czekoladą. ;)

Po prostu jej nie zależy, a tobie wręcz przeciwnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: zerknąłem jeszcze raz na SMSa i okazało się, że między wyświetlaczem a folia ochronna jest pyłek w miejscu przedostatniej emotki (jest efekt że po lewej stronie jest ucho do trzymania). Zamiast  powinno być ?. Sorki. Poprawna wersja jej SMSa:

 

????????

 

Sprawdziłem co to jest to przedostatnie: 

Custard - A custard dessert, such as a crème caramel or flan with a layer of caramel on the top.

Crème caramel - słynny deser budyniowy z miękkim karmelem na wierzchu i karmelowym sosem, znany w wielu krajach, pod różnymi nazwami.

Edytowane przez wstrzasajaco_przystojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, wstrzasajaco_przystojny napisał:

 

?

To oznacza że panna ma puding w miejscu mózgu. 

Długo będziesz się jeszcze zastanawiać co autorka miała na myśli ?

Chociaż z drugiej strony dobrze, przynajmniej masz nauczkę żeby nie gadać na przyszłość z babą za pomocą fejsów, srejsów smsków tylko przez telefon. 

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli panna ładna, to tylko przelotnie ze ścisłą kontrolą antykoncepcji, chyba że masz ochotę prowadzić tego typu gry do końca życia. Na podstawie tego co tu widziałem, nie wydaje mi się by dało się z nią na dłuższą metę żyć, najpierw ci coś obieca, potem tego nie zrobi bo jej się nie chce, ale na końcu się okazuje że to jeszcze ty musisz przepraszać, bo jak nie przeprosisz to awantura, potem zamiast normalnie zagadać to wysyła szyfr byś się domyślił o co jej chodzi. Jeszcze jak mówi że boi się łazienek. Takie coś można tolerować u małego dziecka, a nie u dorosłej osoby. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jaro670 napisał:

To oznacza że panna ma puding w miejscu mózgu. 

Długo będziesz się jeszcze zastanawiać co autorka miała na myśli ?

Chociaż z drugiej strony dobrze, przynajmniej masz nauczkę żeby nie gadać na przyszłość z babą za pomocą fejsów, srejsów smsków tylko przez telefon. 

Popieram,

@wstrzasajaco_przystojny oblicz ile czasu w Twoim życiu zajęło rozszyfrowanie tego SMS-ka i jak długo Twoje myśli bezproduktywnie wokół niej krążyły, aż zmuszony byłeś posiłkować się internetem i grupą innych samców.

Ona osiągnęła swój zamierzony cel, aby Cię zaabsorbować i Twoje myśli krążyły wokół niej,  a Ty?

Naucz ją prostej komunikacji albo zrezygnuj ze znajomości.

Ewentualnie wyślij jej podobny ciąg obrazków lub dłuższy, niech i ona się pomęczy ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wstrzasajaco_przystojny napisał:

????????

Nie no kolego, ta zmiana całkowicie zmienia kontekst jej wypowiedzi. Różnica jest znaczna i wyraźnie wskazuje na prześmiewczy oraz ironiczny ton. Wg mnie kluczem do rozwikłania tej zagadki jest zdecydowanie logo ptaszka. To wyraźna alegoria ochoty na seks analny. Mówię Ci stary. Jak w mordę strzelił chodzi o seks analny :) 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wstrzasajaco_przystojny napisał:

???????

Już tłumaczę: myślę o tobie, kupię ci ciasto z piekarni w opakowaniu, będę na czworaka, wyciągnij ptaka, mój tulipan jest gorący jak kawa, myślę o tobie. 

Żartuję. To jakieś niedorozwinięte podchody. Miało być ciasto, nie wywiązała się z obietnicy i jeszcze aferę zrobiła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update. Zerknąłem na FB i były tam istne ściany tekstu (tryb ofiary, wypominanie, "muszę poważnie przemyśleć co z tym zrobić", etc.) - nie zareagowałem. Po upływie doby napisała:

 

"jak chcesz to mogę zrobić ci sałatkę, a co do ciasta to pogadamy jak to zorganizować"

 

Czyli postęp jest, choć coś mi podpowiada, że chce się wykpić nędzną sałatką :)

Edytowane przez wstrzasajaco_przystojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wstrzasajaco_przystojnyto jakieś szaleństwo:D

 

Najpierw ściany tekstu, a wszystko w celu zmiany nagrody na mniej pracochłonną. Niezła negocjatorka:D

 

O ile pamiętam coś wykonałeś a w zamian miało być ciasto. Bądź twardy i oczekuj spłaty zgodnie z ustaleniami:p co to ma być? To tak jakbyś komuś coś sprzedał, on to dostał już i w tym momencie chciał się jeszcze targować że zapłaci mniej:p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.