Skocz do zawartości

Kobita chce iść do policji


Rekomendowane odpowiedzi

@maVencorpo nie corpo oczywiście, że tak i jak najbardziej panie kupczą dupą zazwyczaj ale w policji jest to do potęgi entej - uwierz mi. Nawet był jakiś taki kawał, że jeden policjant się chwalił, że jego żona dostała pracę w policji a drugi mu powiedział, że on woli ruchać swoją babę sam. 

A na szkołach to jest pupa, pipa, papa - jak leci - starsi koledzy, koledzy z kursu, wykładowcy itd... - 

Jak któraś jest ładniejsza i znajdzie ( a znajdzie ) popychacza to ten zazwyczaj chodzi za nią krok w krok, żeby inny się nie załapał jak obecny się odwróci. Oczywiście nie ma podziału na mężatki czy panny. 

A jak myślisz, że panowie w policji są honorowi i Ci baby nie wyruchają z poczucia samczej solidarności- to jesteś w wielkim błędzie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Headliner napisał:

A jak myślisz, że panowie w policji są honorowi

Znowu generalizujesz. Teraz w życiu panna może dać dupy już wychodząc z domu od swojego Pana w pierwszej lepszej knajpie na imprezie z koleżankami.

Bazując na kilku przykładach wykreowałeś obraz który przedstawia to ze tam się normalnie każdy z każdym rucha przy każdej nadającej się okazji. Ale kolego tak samo można powiedzieć że nie puszcze córki na studia bo tam to już wogole ruchanie na potęgę :)

 

Zgadzam się oczywiście że są zawody czy miejsca w których nazwijmy to ryzyko zdrady jest większe ale twierdzenie że to aż taka patola to trochę przerysowanie. 

 

W dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak honor a każdy kreuje się jedynie własnym interesem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, koszykarz napisał:

dziś rano jadąc sobie beztrosko samochodem kobita informuje mnie że zamierza wstąpić do policji

Dostałbym białej gorączki na samą myśl.
Do korpo kserować papierki.

Dlaczego te "panie" nie mają fryzury na rekruta. 
DNO I KILO SZKŁA.

Co to kurwa za cyrk z tego wojska się zrobił?
Mi wydali mundur i inne badziewie i jakiś sierżancina z ryjem następny później sobie pokompletujecie :D
9:10. Pani mówi, że chce żyć na gwizdek chce żeby ktoś nią drygował i jej rozkazywał i ona to lubi.

Sami widzicie. Wystarczy lekka musztra w domu i kobieta jak zegarek chodzi.



 


 

Edytowane przez Łapinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Headliner napisał:

@maVenna podstawie kilku przypadków  :) to wyobraź sobie że jesteś jednym z trzech facetów wśród 100 napalonych bab przez np. 6 miesięcy:)) 24/7. Myślisz, że to tak samo jak praca 8 h dziennie w korpo ? 

 To trzeba skorzystać ze schematu i jako facet pójść do szkoły baletowej albo pielęgniarskiej:D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, czytając posty wyciągam następujące wnioski:

 

- niczego jej nie zabraniać versus postawić twarde ultimatum albo ja albo policja

- sensownym wyjściem zdaje się stopniowe, konsekwentne poszerzanie kręgu koleżanek już na etapie tylko jej mówienia o takich odjechanych planach

 

Generalnie nigdy nie narzekałem na kontakty z płcią piękną, trochę dziewuch się przewinęło, mam sporo koleżanek - jednak mimo wszystko nie wyobrażam sobie by kobieta wróciwszy z pracy opowiadała mi o wrażeniach z dnia spędzonego z innymi kolesiami..nie wiem jaki facet przy zdrowych zmysłach by to wytrzymał ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zabronić- wiadomo, że nie zamkniesz dziewczyny w komórce i nie bedziesz jej tam trzymał. Jednakże musi wiedzieć, że jak chce iść do policji to niech sobie innego faceta szuka i tyle.

Całe to gadanie o socjalu w policji to bzdury.

Od kiedy się skończyła możliwość 15 lat do emerytury to nie widzę sensu pracy w tej instytucji.

Poza tym kolesiostwo, nepotyzm itd,

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łapinski napisał:


Co to kurwa za cyrk z tego wojska się zrobił?
Mi wydali mundur i inne badziewie i jakiś sierżancina z ryjem następny później sobie pokompletujecie :D
9:10. Pani mówi, że chce żyć na gwizdek chce żeby ktoś nią drygował i jej rozkazywał i ona to lubi.

Sami widzicie. Wystarczy lekka musztra w domu i kobieta jak zegarek chodzi.

 

9:35 i zwróćcie uwagę na reakcję behawioralną (przymykaniu na dłużej oczu) podczas mówienia tej kwestii. Chyba sama nie wierzy w to co mówi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Headliner napisał:

Oczywiście, że zabronić- wiadomo, że nie zamkniesz dziewczyny w komórce i nie bedziesz jej tam trzymał. Jednakże musi wiedzieć, że jak chce iść do policji to niech sobie innego faceta szuka i tyle.

Całe to gadanie o socjalu w policji to bzdury.

Od kiedy się skończyła możliwość 15 lat do emerytury to nie widzę sensu pracy w tej instytucji.

Poza tym kolesiostwo, nepotyzm itd,

Dokładnie. Ta robota przestała już być atrakcyjna jakiś czas temu. Zaufaj nam, bo jedyne co będziesz miał z kobity w policji to chujowe zarobki i regularne czyszczenie komina tylko nie twoim bolcem. 

Co do generalizowania - jasne, nie wszystkie laski w policji to dupodaje, ale bez kitu, to jest tak potężne zjawisko, że mnie już nic nie zdziwi. Jasne, że policjanci też święci nie są, ale to już wygląda trochę inaczej. Poza tym, jak już ktoś wyżej napisał, to jest męski świat w którym kobieta jest kimś kto musi cały czas mocno starać się utrzymać, a wiemy jak to się najłatwiej osiąga jak się ma małża między nogami :D 

Bratku, odpuść se babę w granatowym mundurze. Jak już to bierz taką:

 

Vocole-Sexy-Police-Costume-Cop-Officer-O

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.