Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę kłamać, że trafiłem na ten kanał youtube przypadkiem. Obserwuje już jakiś czas z racji, że prowadzą go moi znajomi . 

Nazwa kanału: na kocia lape <- jeśli ktoś chciałby obejrzeć inne filmiki.

Moją uwagę natomiast przykuł ten vlog

 

Wielu braci już wie chyba o co chodzi, po wyrazie twarzy tejże niewiasty :D

Do rzeczy :> Zauważcie do jakiej roli został sprowadzony wspomniany w tytule Bartosz, zobaczcie jego zażenowanie malujące się na twarzy i rzeczywistą zazdrość w wyniku obserwowania niewinnych jeszcze igraszek z "KOLEGĄ" z Kolumbii. Oczywiście, że kolegą, bo jakby inaczej. Przecież ona ma chłopaka, nie zrobiłaby mu tego, to porządna dziewczyna.

Gwoli ścisłości wspomnę tu, że na innych vlogach Bartosz maluje Izabeli paznokcie, robi sobie z nią maseczki, a nawet uwaga (!!!) mają wspólne konto bankowe :) [nie są małżeństwem co można wywnioskować po nazwie kanału] 

Zapraszam moją drogą samczą brać do wyrażania swojej opinii ku przestrodze młodziutkiego narybku. 

 

PS

Pragnę wspomnieć tu, że większość vlogów opiera się na wyciąganiu prywatnego życia do szerokiej publiczności, mają 55tys subów. Nie jest to oczywiście coś pokroju rafatusa czy warsaw shore, ale jednak. Skąd aż tak szeroka publiczność? Co fajnego w podglądaniu czyjegoś życia? Vlogi opierają się na odpowiedziach na zadawane w komentarzach pytania nt. dzieci, wspólnej przyszlości, kryzysów w związku (IDEALNYM ZWIAZKU!!!) itd itd itd 

 

Przecież to co oni przedstawiają to przykład relacji gdzie dziewczyna czerpie pełnymi garściami, jednocześnie ograniczając chłopaka w każdej dziedzinie. Czysta eksploatacja.

Edytowane przez Rapke
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu na samym początku rzuciło mi się w oczy (a raczej uszy), jak pani powiedziała "tankujeMY", oczywiście za paliwo pewnie zapłacił kierowca, czyli jej chłopak (chyba chłopak, pierwszy raz ich oglądam). To takie pierwsze, luźne spostrzeżenie, jedziemy dalej. :D

Edytowane przez blck.shp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, blck.shp napisał:

Od razu na samym początku rzuciło mi się w oczy (a raczej uszy), jak pani powiedziała "tankujeMY", oczywiście za paliwo pewnie zapłacił kierowca, czyli jej chłopak (chyba chłopak, pierwszy raz ich oglądam). To takie pierwsze, luźne spostrzeżenie, jedziemy dalej. :D

Tak, to jej chłopak. Są ze sobą już 8 lat podobno. W między czasie ona była w USA, ale związek przetrwał :D Wielka miłość :D 

Są w wieku 23/22

Edytowane przez Rapke
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ to taka kopalnia... Gdy surowiec się skończy, lub pokłady, tunele zawalą się i kopalnia będzie do zamknięcia...

 

Wierzę ze ten typ czuje pod skóra ze coś jest nie tak... Jakoś to bedzel... Potem będzie u nas na forum...

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie zna schematu że oprócz jego myszki są jakieś inne.Istnieje tylko ona i to dzięki niej on ma to szczęście, dlatego daje się poniżać, ponieważ na siłę chcę utrzymać związek...

Podświadomie wie że się coś pieydoli,że coś jest nie tak, ale sprytna kochana dziewczyna manipuluje, obarcza go winą, wykorzystuje go w pełni.

Szkoda tylko że samica nie czuje do niego szacunku,ba lada moment będzie czuła obrzydzenie.

A jaki będzie finał tej historii? Hmm Pewnie Samiec podły i płytki emocjonalnie ją zdradzi, ale ona mu wybaczy, otworzy swe wielkie serce i mu wybaczy :D:D:D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noże ktoś podrzucić jakieś ciekawe fragmenty, nie umiem przez to przebrnąć. 

Jednak po migawkach, które obejrzałem, to chłopak wydaje się stlamszony, zbity, a jego mina mówi: "kurwa co ja tutaj robię?", chciałby się odezwać, Tupac noga, ale jako biały rycerz nie może.  Jakbym siebie widział s swoim związku ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

Może nie chodzi o flirt z podtekstami, jakieś macanki itd, bardziej o fascynacje o której wspomniał @Gr4nt. Użyłem mało precyzyjnego określenia. 

 

Kolejny filmik w którym pani opowiada jak fajnie i miło i zajebiście, że przez internet poznali ludzi myślących tak samo jak ONI i podchodzących do życia tak samo jak ONI.

Od 7:45 zobaczcie z jakim uśmiechem "cnotki" opowiada o seksie w ubikacji a następnie o "badboyach" :D:D 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda chłopa on taki cichy spokojny, trochę wstydliwy i niepewny siebie. Podejrzewam, że chodzi codziennie w szlachetnej białej zbroi z kwiatami dla swojej Pańci :D Ona kompletnie ma inny charakter - jest rozgadana, nie boi się mówić do kamery no i jak każda kobieta łaknie przygód i emocji :P Przy takim spokojnym samcu beta trochę ciężko aby doznawała jakiś konkretnych emocji. Podejrzewam, że ona trzyma się go dzięki zasobom, wiadoma sprawa: pieniążki, samochodzik, wycieczki :D W pewnym momencie pojawi się samiec alfa na horyzoncie z równie dobrymi zasobami albo z większymi i skosi dziewczę raz dwa bez ceregieli :lol: Nawet jeśli przewidziałem zbyt czarny scenariusz to bardziej optymistyczny jest taki, że będzie mu potajemnie doprawiać rogi z bad boyem albo bad boyami -_-

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie widzę tutaj nic niezwykłego ot przeciętna laska, która lubi jak coś się dzieje. Za to chłopak introwertyk i męczy się w towarzystwie innych osób. Natomiast ona czerpie z tego energie i to widać. Typ "światowej" Karyny i każda laska taka chce być bo to modne. Inglisz, toleranc, immigrants with black dicks.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem uczulony na tego typu relacje, innymi słowy - uwielbienie polskich panienek nad pierwszym lepszym obcokrajowcem wkurwia mnie niemożebnie. Rozumiem formułę, wiem że ma się dużo dziać, sporo mówić, nie zanudzać, często się śmiać i robić zamęt, ale mnie to męczy, nie jestem w stanie. Puste uwielbienie niskiego, pyzatego, krótkopalczastego Kolumbijczyka z ginekomastią. Powiedz jakie słowa zapamiętałeś, "kurwa", reakcja panny - hhhihihihi, hahaha. Polaczek (według tych kobiet) musiałby skakać nad gwiazdą, zabiegać, chuchać i dmuchać, by atencjuszka się nie obraziła, a już wzbudzenie pozytywnych emocji graniczy z cudem, a zjawia się nagle Hiszpan czy Grek o wzroście siedzącego psa to Polkom oczy zaczynają się świecić jasno niczym Księżyc w pełni.

 

Z tym nawet nie ma co konkurować, gdyż jest się przegranym na starcie. Gość nie ma innego wyboru. Może kopnąć w dupę, ale wtedy zostanie sam, a widać, że chłopak się zaangażował. I co ma zrobić? Na co dzień nie ma nawet 10% uwagi, jaką kolumbijska klucha otrzymała w ciągu godziny. Jak pojedzie się z laską za mocno to wyjdzie się na zazdrośnika, a jak się odpuści to takie Karyny przy byle okazji będą nadskakiwać każdemu obcokrajowcowi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie już :P Z filmiku nie wynika jak ogólnie wygląda ich relacja a jedynie pokazuje ich charaktery. Takie zachowania są normalne w środowiskach międzynarodowych. Nieważne czy to Polska czy zagranica tak po prostu jest. Istnieje bariera językowa, więc używa się prymitywnego języka i emocji aby znaleźć nić porozumienia. Chłopak introwertyk nie lubi zbyt dużo bodźców i towarzystwa. A laska przypuszczalnie mocna ekstrawertyczka nie wytrzyma jeśli nic się nie robi. Kolumbijczyk to taki pozytywny błazen, który zabawi i dostarczy rozrywki. Jest dokładnie tak samo kiedy obserwuje się ekstrawertyczne grupy ludzi. Co chwile muszą się pobudzać jakimiś prymitywnymi bodźcami bo inaczej nie zniosą bezczynności. Przynajmniej tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rapke napisał:

Bartosz maluje Izabeli paznokcie, robi sobie z nią maseczki, a nawet uwaga (!!!) mają wspólne konto bankowe

Chłopak jest już głęboko w postaci samca beta. Gdyby zerwali to co zrobią ze swoimi wspólnymi pieniędzmi na koncie?

 

Jeszcze ten kobiecy komentarz pod filmem:

"Szkoda, że Julian nie został na dłużej, ale nie już mogę się doczekać aż wróci, a wasze vlogi już są na takim wysokim poziomie, wowww"

 

Dostała za niego serduszko i 11 lajków. Wymowne.

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mapogo napisał:

zjawia się nagle Hiszpan czy Grek o wzroście siedzącego psa to Polkom oczy zaczynają się świecić jasno niczym Księżyc w pełni.

Ja generalnie też jestem wqrwiony tym zjawiskiem, ale też trzeba uderzyć się w pierś panowie i nie oszukiwać nawzajem - pewne powody są, i nie chodzi tu tylko o element egzotyki, nie chodzi tylko o wychowanie w niższości wobec innych narodów itd. 

 

Na forum doświadczeni bracia często radzą swieżakom: bądź na luzie zabawny, nie narzekaj, nie bądź ponury itd. A wiecie dlaczego? Bo my z natury tacy qrwa właśnie jesteśmy. Po Polakach niestety widać, że przyjechali z jakiś jebanych peryferiów Europy, są smutni, narzekają i są mało pewni siebie. Nie tylko Polacy zresztą - Ukraińcy albo Białorusini czy Rosjanie są podobni mentalnie do nas. Często zdarza mi się rozmawiać z obcokrajowcami płci obojga i głównie faceci jak mówią co ich uderzyło tutaj, to właśnie to - że nikt się u nas nie uśmiecha, że każdy jest zawsze na nie. Zresztą qrwa - sami się pouśmiechajcie na ulicy do ludzi, to będą na was patrzyli jak na pojebów. 

 

Tyle pisze się tu o samorozwoju, a na czym on głównie polega tzn do czego się sprowadza? Do zadowolenia z samego siebie. 

 

Teraz wiesz, o co chodzi? Oni właśnie tacy są na starcie. Oprócz tego, że inni, że egzotyczni i tak dalej, szczerzą się jak pojebani, potrafią się ubrać (co u nas poza największymi miastami mocno kuleje, nie oszukujmy się, w takich Włoszech modny ubiór jest mega powszechny to część kultury), lubią chodzić do restauracji, a nie czekają na kotleta (bo tam pójście do restauracji i jedzenie na mieście to normalny lajfstajl, a nie święto lasu), są rozgadani i zadowoleni, emanują pozytywną energią. 

 

Więc moim zdaniem do końca irracjonalne to nie jest. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Uroczo naturalna " istotka z tej Izuni. Takie niby w ramach Q&A luźne wzmianki o mistycznym sraczu z glory hole gdzieś na jej uczelni w JuEsEj, ale Ona oczywiście nie wie która to kabina :), o bad zbójach, że to nic strasznego, bo są wszędzie, że ją dzieci irytują, a Bartosz spokojny i cierpliwy więc będzie zajebistym tatą...itp, itd.

 Zgodnie z jedną ze złotych zasad:

DLACZEGO KOBIETA JEST TAKĄ JAKĄ JEST?  No właśnie.

Bartosz nie trzyma  ani ramy ani dyscypliny to co ma niby mieć ?

Oby sobie chociaż chłopina poużywał młodego ciałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście zapala się czerwona lampka zawsze, gdy laska jest "zbyt" towarzyska. Taka potrzebuje ciągle emocji i nie wiem czy na dłuższą metę tych emocji dostanie tyle co by chciała.

Jestem ciekaw ile lat są ze sobą :D. Dobra, widzę, że 8 lat, hmm.. widzę rogi? :D.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zjawia się nagle Hiszpan czy Grek o wzroście siedzącego psa to Polkom oczy zaczynają się świecić jasno niczym Księżyc w pełni."

To nie wynika czasem też z ciała, biologii? Taka dywersyfikacja ewentualnych dostaw genów, podobno to powoduje zdrowsze potomstwo...
Pamiętajcie jak ja słowa mojej znajomej starszej, wykształconej, znanej, zacnej kobiety po 50 tce "za młodu tych dobrych się nie szanuje". Ten biedny chłopak jest w matrixie.
Dziewczyna to typowy młody okaz samicy w rui. Gada, gada, pierdzieli, pokazuje się tu i tam, och aj oj jaka towarzyska etc Nic nowego pod słońcem.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.