Skocz do zawartości

Mądra kobieta dopiero na starość...?


Rekomendowane odpowiedzi

Z góry zaznaczam, że nie jestem pewien czy odnosi się to do tego działu... ale jakoś najbardziej adekwatny mi się wydawał :rolleyes: 
Dużo się mówi o tym, że im ładniejsza kobieta tym więcej z nią problemów, tym głupsza, rozpieszczona itp itd... Składa się na to wiele czynników, ale powiedzcie mi Panowie - jak nasze panie mają być mądre skoro ostatnio kobiety w internetach udostępniają to:
12002996_1011404062259769_69096096912760
Nie lepiej uczyć się na cudzych błędach od mądrzejszych od siebie?-_- Nie mówię, że jestem święty bez skazy, ale gdy mam możliwość nabrać życiową mądrość ucząc się na cudzych błędach to jak najbardziej korzystam z wiedzy bardziej doświadczonych ode mnie by potem nie płakać i nie szukać "miłości" po 30-stce jak pewne panie B) 
Ps. Z takim myśleniem one chcą rządzić światem? :huh:
Ps2. Pani, która udostępniła taki post miała bo ja wiem... z 40 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest tak. Można zdobyć wcześniej wiedzę na temat tego, co warto a czego nie warto. Tutaj jednak chodzi o pełne przekonanie siebie, że nie warto. O co mi chodzi? No bo czy nie jest tak, że czerpiąc wiedzę z doświadczeń innych i tak pakujemy się w jakąś kupę? Niby wiadomo, ale nie czujemy bluesa. Dopiero, gdy sami doświadczymy jakiegoś badziewia jesteśmy w stanie w pełni uwierzyć. W życiu chyba chodzi o to, by ryzykować ale w razie niepowodzenia stracić jak najmniej. Co do powyższego obrazka to ja też dziękuję za taką Panią, co mi dopiero na starość przyzna rację ;)

Edytowane przez Soczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mądrość ma uniwersalną wartość, to po co odkładać ją w czasie? Że nie powinno się palić też powinniśmy zacząć mówić ludziom po 60tce, jak już mają za sobą 40 lat palenia i nowotwór w rozkwicie?

 

Żebym ja jeszcze widywał te potencjalnie mądre błędy w praktyce: jakieś ryzyko zawodowe, jakąś daleką podróż, nauczenie się egzotycznego języka, zrobienie rzadkich uprawnień. Tymczasem ogromna część "inspirujących" memów to promocja puszczalstwa, złośliwości i pozbawionego odpowiedzialności egoizmu. I żeby nie było - większość memów dla facetów jest podobnie merytoryczna, z promocją chlania i bycia "ironicznym intelektualistą", czyt. chamem, na czele.

Edytowane przez Mr.Meursault
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że wiele pań nie staje się "starą i mądrą", tylko jak wcześniej były "młode i głupie", tak później są "stare i głupie", szczególnie tyczy to pań które udostępniają tego typu obrazki. Jedynie na starość nie popełniają takich błędów jak za młodu, nie dlatego że zrozumiały swoje błędy i nabyły mądrości, tylko dlatego że ich stan zdrowia im na to nie pozwala, także pewne instynkty są w nich wygaszone i hormony mają mniejszy wpływ. 

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu zaczyna się prawdziwy życiowy hardcore. Na chuj mi typ który pił 25 lat wódę, a teraz naucza i mówi aby nie pić, klatkę obok jest typ, dwa lata starszy alkohol miał w ustach wtedy jak mu dolaliśmy, kiedy nie widział po czym wypluł, nie pije całe życie. Napatrzył się chłopak na swojego ojca alkusa od małolata i postanowił nie pic. Typowa patola. Typ ma już tytuł doktora. Kto jest lepszy?

 

Co do kobiet to samo, jak coś tam w głowie im zaczyna iskrzyć to już są nieatrakcyjne... Czemu czasem matki, tak bronią syna przed ożenkiem? Bo same widzą siebie, harpie która robi to samo z jej synem, co na ze swoim mężem! To jest kurwa fakt.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie zabawy szybko się kończą, bo licznik bije jak opierdzielały

i po drodze często zostają niespodzianki i wtedy zaczyna się szukanie

prawdziwego mężczyzny, który pokocha jak swoje i nie będzie pytał

o nic - w tym, dlaczego pół mieściny ma z niego polewkę.

 

1502140905_hp39js_600.jpg

  • Like 1
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 25.01.2018 o 18:24, Beckenbauer napisał:

Zacznijmy od tego że wiele pań nie staje się "starą i mądrą", tylko jak wcześniej były "młode i głupie", tak później są "stare i głupie", szczególnie tyczy to pań które udostępniają tego typu obrazki. Jedynie na starość nie popełniają takich błędów jak za młodu, nie dlatego że zrozumiały swoje błędy i nabyły mądrości, tylko dlatego że ich stan zdrowia im na to nie pozwala, także pewne instynkty są w nich wygaszone i hormony mają mniejszy wpływ. 

Kobiety wieżą tylko w to co same sobie wmawiają wszystko potrafią zakwestionować szczególnie fakty. Kobieta myśli życzeniowo co sobie zażyczy ma być. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie znajdą.

Faceci szybciej umierają, statystyki się zmieniają na niekorzyść, chomiki w głowach kobiet urosły do rozmiarów mamutów.

Tylko nieliczne zwiążą się po 50-ce a 40-ki mają dorastające dzieci co dodatkowo odstrasza facetów bo już wiedzą czym to grozi.

Do tego faceci w tym wieku już umieją sobie załatwić prostszy i tańszy sex, z ładniejszymi dupami.

Biorą sobie "córeczki".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, HateMeMore napisał:

Kobiety wieżą tylko w to co same sobie wmawiają wszystko potrafią zakwestionować szczególnie fakty. Kobieta myśli życzeniowo co sobie zażyczy ma być. 

https://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobiece-nadinterpretacje-i-solipsyzm-a-falszywe-oskarzenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 6/25/2019 at 2:18 PM, długonoga said:

Z tego co obserwuję, to panie w zaawansowanym wieku cieszą się dużym zainteresowaniem na portalach randkowych. Ich adoratorzy są oczywiście białymi rycerzami bez szans, być może, na wyjście z tego stanu. 

NIe tylko.

Faceci wiedzą, że te kobiety praktycznie nie mają szansy na mężczyznę, wiedzą też że pewna ich część chciałaby się pieprzyć bo jeszcze pamiętają jak fajnie to smakuje.

Część z tej części się dogaduje z samcami.

Reszta wciąż myśli, że jest taką gwiazdą jak mając lat 18 i stawia mężczyźnie wymagania dożywotnego wyroku zanim zaoferuje im swój scukrzony miód.

Tyle, że mężczyźni w zaawansowanym wieku albo...

- już nie mogą

- już nie chcą

- ex żona ich tak załatwiła, że raczej szukają spokojnego miejsca w domu wariatów bo wiedzą, że tam będą mieli spokój od wariatek

- załatwiają sobie panienkę w wieku trzy razy niższym od "podeszłego" i mają sex za pizzę i colę a jeśli wezmą taką na wypad do SPA - regenerują później 2 tygodnie fiuta wyssanego i zaj-banego na śmierć, tak się siksa potrafi odwdzięczyć za coś co się jej nigdy w życiu nie zdarzyło.

Owszem, pieprzyła się w aucie setki razy, ale w SPA?

Będzie opowiadać o tym swoim wnukom.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.