Skocz do zawartości

Facet równa się zwierzę


Rekomendowane odpowiedzi

Dużo mówi się o "stereotypach" na temat kobiet, które powielają "męskie świnie" naturalnie. Jak np kobieta ma być chuda, otyłość to choroba, kobieta zajmuje się domem, kobieta jest kobieca... Panie jednak czasem puszczą parę z ust, co daje znać w osobliwy sposób, że robią to samo, chętnie tworząc negatywne stereotypy na temat płci męskiej. Przykład który mnie zainspirował do tematu:

https://vitalia.pl/forum11,798082,0_Ruja-u-kobiet-czy-cos-takiego-istnieje.html

"

Czy w wieku 20 paru lat ta ruja ustaje ? 
Nie śmiejcie się , bo ja mam naprawdę dosyć !!!
Dodam tylko , że mnie to samą obrzydza, bo kojarzy mi się z instynktami zwierzęcymi - czyt. męskimi"
Instynkty zwierzęce są tylko męskie, one ich nie mają Panowie, one są nieskalane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekcja goni projekcję.

Te Panie będą miały przeraźliwie smutne życie, chyba że złapią jakiegoś smagłolicego wypasacza kóz, to ich życie będzie tragiczne.

Właśnie teraz w pełni do mnie dotarło to, co powiedział Marek o nowoczesnych wojnach - po co czołgi, karabiny, obozy koncentracyjne.

Wystarczy jedna idea, a ludzie się wyeliminują sami z dumnym uśmieszkiem, maskującym dogłębne przerażenie, na ustach.

Genialne, w całej swojej psychopatycznej istocie i otoczce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruja jest tylko u suk. Stwierdzenie, że kojarzy się ze zwierzęcymi (czyli męskimi jak twierdzi) instynktami no to cóż... Dziewczyna ma pewnie mniej niż dwadzieścia lat więc o jakąkolwiek wiedzę na poziomie wyższym niż ameba nie posądzam. Zauważyłem tendencję do coraz to głupszych pytań w internecie. Niedługo dziewczyny będą się pytać co to jest ta przerwa między nogami co się nie chce zagoić i krwawi co jakiś czas. Poziom wiedzy dzisiejszych nastolatków (niestety też męskiej części - znajomy mojego znajomego twierdził kiedyś, że on przed seksem upalał się trawą bo wtedy plemniki są rozleniwione i nie dopłyną do jajeczka) jest na tak niskim poziomie, że zwierzęta szybciej ogarniają temat. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Dokładnie. Spizgane plemniki :D Mam jeszcze więcej takich perełek. Kiedyś w liceum mojej koleżance wkręciliśmy, że może zajść w ciążę pod prysznicem jak ktoś zbije konia do kibelka. Plemniki są małe i przechodzą przez filtry w oczyszczalni. Laska wpadła w panikę. Chyba przez tydzień się nie kąpała. 

Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale Korwin powiedział, że ludzie kiedyś sami dochodzili do pewnych rzeczy, była magia w seksie, uczyło się, odkrywało. Teraz to jest dramat jakiś. Przy tym poziomie durnoty wśród młodzieży i dostępie do edukacji seksualnej (w internecie, kulturalnie) ciężko wyciągnąć jakieś wnioski. Chyba tylko, że ludzie są głupsi niż się wydaje. 

Ruja. Dziwię się, że ktoś nie dopisał, że ruja jest u suk. Tylko komentarze "też mam ruję, przejdzie ruja". :D To temat z 2012r. więc nie ma sensu się tam produkować.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.