Skocz do zawartości

David Copperfield wsparł akcję #MeToo. Chwilę później został oskarżony o gwałt na nastolatce


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.wprost.pl/swiat/10100244/david-copperfield-wsparl-akcje-metoo-chwile-pozniej-zostal-oskarzony-o-gwalt-na-nastolatce.html

Karma wróciła :D Wspierał akcję #MeToo i stał się jej ofiarą :lol:

 

Britney Lewis oświadczyła na łamach magazynu „The Wrap”, że w wieku 17 lat została zgwałcona przez światowej sławy iluzjonistę Davida Copperfielda. Zaledwie kilka godzin wcześniej w internecie ukazało się oświadczenie oskarżonego.

 

Do opisywanego przez 40-letnią dziś kobietę miało dojść w latach osiemdziesiątych podczas konkursu piękności, w którym Copperfield zasiadał w jury. Jak opowiedziała „The Wrap” rzekoma ofiara iluzjonisty, miała być molestowana po tym, jak dosypał jej do drinka narkotyku. „Pamiętam, że moje ubranie zostało zdjęte. Całował moją twarz, a potem zaczął kłaść się na mnie. Później zaczął schodzić w dół, a ja całkowicie straciłam przytomność” – opisywała traumatyczne wspomnienia z 1988 roku.

 

Co ciekawe, tuż przed opublikowaniem słów kobiety David Copperfield zamieścił na Twitterze oświadczenie, w którym podkreślał wagę i przydatność „ruchu #MeToo”. Zaznaczał, że głos ofiar molestowania musi być donośny, a ich historie zasługują na wysłuchanie. Zwracał jednak uwagę, że wśród tak wielu przypadków muszą się zdarzać także zwykłe oszczerstwa. Przypomniał o sprawie prowadzonej przeciwko niemu przed laty, kiedy służby ustaliły, że oskarżająca go kobieta kłamała. Miał nie mówić o tym głośno, aby nie sprowadzać nieuzasadnionej krytyki na prawdziwe ofiary, które publicznie domagają się sprawiedliwości.

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zaczął mnie całować i kłaść się na mnie a ja byłam bezsilna. Potem straciłam przytomność". Te pniaki to już nawet wyobraźni nie mają. Każdy opis molestowania brzmi jak skopiowany z szablonów ze strony www.jak-opisac-rzekome-molestowanie-30-lat-temu-zeby-nikt-sie-nie-przyjebal-a-zebym-go-zniszczyla.com.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, śliski ręcznik napisał:

No brawo dla nich, oskarżanie osób popierających tego typu ruchy, przecież jest tyle facetów którzy to mają gdzieś, no ale nie, trzeba zniszczyć tych, co to popierają; idealny strzał w kolano.

Rewolucja zjada własne dzieci, a to oznacza że powoli rewolucja marksistowsko - feministyczna nie różni się niczym od poprzednich i w ciągu kolejnych dwóch dekad będzie powrót do normalności. Niech tylko pojawi się konkretny wstrząs typu rozpad państwowości w Szwecji. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe szanse na rozpad państwowości, Ci ludzie musieliby być konkretnymi debilami, biorąc pod uwagę że większość z nich żyje z socialu szwedzkiego. Ponadto są już "głośne" wydarzenia związane z feminizmem; alimenty przekraczające zarobki, no ale o tym się nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamPogadam Gdybym nie daj boże stał się obrzydliwie bogaty, to nie będę szczędził pieniędzy na prawników, którzy taką panią zniszczą w sądzie do ostatniego grosza włącznie z przeprosinami u niej w miejscu pracy i w gazetach z podaniem jej imienia i nazwiska w przypadku pomówień i fałszywych oskarżeń w moją stronę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, śliski ręcznik napisał:

Małe szanse na rozpad państwowości

Szwecja jako państwo straci swoją suwerenność na rzez "Europejskiej Federacji".

https://medianarodowe.com/szwedzcy-liberalowie-przyjeli-swoim-programie-likwidacje-szwecji/

 

Propozycja, entuzjastycznie przyjęta przez partię, padła ze strony młodzieżówki Liberałów. We wniosku ,,Czas na federację” widnieje, iż powinni oni zająć stanowisko, by Unia Europejska ostatecznie przekształciła się w Federację Europejską.

 

Federacja Europejska ma być czymś w stylu Stanów Zjednoczonych, z własnym prezydentem i parlamentem dwuizbowym. UE będzie miała prawo decydować o polityce zagranicznej, bezpieczeństwa, walutowej i monetarnej, środowisku, walce z międzynarodową przestępczością, jak i niektórych podatkach.

 

Decyzja, która w praktyce będzie oznaczała zniesienie Szwecji jako niezależnego kraju, została z radością przyjęta przez liberalnych polityków.

 

Liberałowie podjęli decyzję o podjęciu działań na rzecz przekształcenia UE w federację! Nareszcie!!!! – napisała na swoim Twitterze europoseł Cecilia Wikström.

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że dzieki tym pomówieniom o gwałt cześć kobiet będzie na prawdę molestowana, a nawet gwałcona po pewnym czasie i może się okazać, że broń którą feminazistki wojowały będzie wykorzystana przeciwko nim jak się uzbiera naprawdę dużo fałszywych oskarżeń, to będą one na prawdę gwałcone i mężczyźni bedą się im śmiali w twarz. Co taka zgwałcona skompromitowana za pomówienia zrobi jeśli będzie niewiarygodna w oczach społeczeństwa i jej zeznania nie będą brane na poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, LiderMen napisał:

Mi się wydaje, że dzieki tym pomówieniom o gwałt cześć kobiet będzie na prawdę molestowana, a nawet gwałcona po pewnym czasie i może się okazać, że broń którą feminazistki wojowały będzie wykorzystana przeciwko nim jak się uzbiera naprawdę dużo fałszywych oskarżeń, to będą one na prawdę gwałcone i mężczyźni bedą się im śmiali w twarz. Co taka zgwałcona skompromitowana za pomówienia zrobi jeśli będzie niewiarygodna w oczach społeczeństwa i jej zeznania nie będą brane na poważnie?

Jak dla mnie to przygotowania na przyjazd imigrantów. Przemoc względem kobiet będzie czymś na porządku dziennym; nawet w filmach jest dużo scenek jak kobieta kopie faceta w jądra a inni to aprobują, a facet upokorzony oddać nie może; kobieta będzie z czymś takim po prostu w pewnym stopniu kojarzona i mniej osób w chwili prawdziwego zagrożenia, które stworzą imigranci się za nią wstawi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jury, konkurs piękności, to mi kurwa w zupełności wystarczy. Przecież trzeba być idiotą by nie skumać czaczy, że w takich konkursach piękności nie brakuje kurewek co dadzą dupy komuś z Jury byleby tylko wygrać. Pani chyba nie wygrała konkursu więc postanowiła się zemścić za brak wygranej. Jestem skłonny uwierzyć Copperfieldowi, ze są to oszczerstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2018 o 15:59, MoszeKortuxy napisał:

Federacja Europejska ma być czymś w stylu Stanów Zjednoczonych, z własnym prezydentem i parlamentem dwuizbowym. UE będzie miała prawo decydować o polityce zagranicznej, bezpieczeństwa, walutowej i monetarnej, środowisku, walce z międzynarodową przestępczością, jak i niektórych podatkach.

 

Smutna prawda jest taka, że w wielu sprawach pojedyncze stany mają większą autonomię niż kraje członkowskie UE.

No dobra ale jak to udowodni?

 

Mają go skazać tak na słowo?

 

A po co? Jeden "geniusz" już powiedział, że domniemanie niewinności nie istnieje w sprawach o molestowanie.

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.