Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Marek Kotoński

Rodzina K. czyli kompletna porażka państwa Polskiego

Recommended Posts

Nie mieści mi się to w ogóle w głowie - jak to jest możliwe, że jedna rodzinka terroryzuje od lat całą okolicę i NIC nie można im zrobić? Syn bije człowieka na ulicy i dusi go jakąś liną czy szmatą (PRÓBA ZABÓJSTWA?), dostaje kilka miechów szpitala psychiatrycznego - rzucają petardy dzieciom sąsiadów, bezustannie wzywają policję i zakładają sprawy ludziom (60 - 70 spraw), jeżdżą po Polsce za swoimi ofiarami, narażają nas na gigantyczne koszty prowadzenia tych spraw...

O co tu chodzi? Mają tak potężne "plecy"? Ośmiu sędziów rezygnowało z rozpraw bez podania przyczyn, miejscowy prokurator nie zakazał im zbliżania się do ofiar i mówi to do kamery, wtf? Kurwa, co się w tym państwie dzieje? Jak ktoś ukradnie batona to nadzwyczajna kasta momentalnie rozprawia się z bandytą, a tu co?

https://www.wykop.pl/link/4123815/stracilam-piec-lat-zycia-przez-te-rodzine/

https://www.youtube.com/watch?v=AnwRy2Z6-B4

A tu film agresora (dusił i katował na ulicy mężczyznę), który PUBLICZNIE chwali się że dostał wyrok uniewinniający za nękanie Pani Bożeny od wielu lat: 

• Like 1
  • Sad 2

3 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

O co tu chodzi? Mają tak potężne "plecy"? Ośmiu sędziów rezygnowało z rozpraw bez podania przyczyn, miejscowy prokurator nie zakazał im zbliżania się do ofiar i mówi to do kamery, wtf?

Właśnie chciałem napisać, że podejrzewam, że muszą mieć jakiegoś "opiekuna". Trzeba byłoby zrobić jakieś dochodzenie w tej sprawie. Dziwne jest, że lokalni mieszkańcy jeszcze nie wzięli sprawy w swoje ręce. Trzeba byłoby z nimi pogadać dlaczego tego nie zrobili.

Chm w pewnych nie normalnych okolicznościach... wypada działać nie standardowo

Kiedyś oglądałem podobny program, sąsiad umilał życie a pózniej proponował odkupienie domu za 1/3 wartości, tutaj też coś ewidentnie śmierdzi

Była parę lat temu podobna sprawa. Pamiętacie? Facet terroryzował całą wieś. Ludzie się go panicznie bali. Pomimo wielu zgłoszeń na policję i do różnych instytucji nikt nie reagował. 

Dopiero kiedy wieś dokonała samosądu na tym mężczyźnie, to sprawą zainteresowały się media i oczywiście prokuratura.

Wierze ze czas zrobi swoje. Na mojej wichurze tez byli tacy co trzesli okolica, trzech braci. Jeden z nich tylko zyje, jesli mozna to nazwac zyciem,wegetuje. Najmlodszego znalezli w lesie, na lince, powiesil sie. A najstarszy zaginol i nikt nie wie gdzie sie podziewa. 

Coś jakby w sprawie ruszyło...

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/sad-rejonowy-w-debicy-oglosil-wyrok-rodzina-k-skazana-oficjalna-strona-programu-uwaga-tvn,284519.html?fbclid=IwAR0TBe8RRf4TH-rbLEm_wUXG_90mQ7Xt_oHnEhZyEjBUi0DZ6eMcZjWx4R4

Cytat

Po trwającej ponad dziesięć godzin rozprawie, Sąd Rejonowy w Dębicy ogłosił wyrok. Rodzeństwo K. oraz ich matka zostali skazani za stalking, groźby karalne i naruszenie nietykalności cielesnej pani Bożeny Wołowicz.

Małgorzata K. została skazana na 12 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Andrzej K. oraz ich matka na 10 miesięcy. Dodatkowo wszyscy zostali objęci ośmioletnim zakazem zbliżania do pani Bożeny.

Prokurator i obrońca pani Bożeny żądali kary bezwzględnego więzienia. Zapowiedzieli apelację. Wyrok nie jest prawomocny.

Poprzedni reportaż w sprawie (lepszy niż niejedno dzieło z klasyki horroru...):

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/najblizsi-sasiedzi-zniszczyli-jej-zycie-bezkarnosc-jest-ich-napedem-oficjalna-strona-programu-uwaga-,283197.html

Warto zaznaczyć, że matka tej rodzinki na co dzień funkcjonuje jako lekarka a córka jest studentką prawa.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By tomekbat
      UWAGA! MUSICIE PRZEWINĄĆ DO 1:10!!!!!! NAGRANIE MA 2 GODZINY A ROZMOWA Z NERGALEM TO JEJ CZĘŚĆ. Nergal pojawia sie po godzinie.

@Marek Kotoński Życzę Ci byś też kiedyś udzielał wywiadu jak załatwiłeś swoich stalkerów. To co opowiada Nergal, brzmi bardzo podobnie do Twoich doświadczeń. Nergal ogólnie mówi podobne rzeczy co Marek o zjawisku hejtu i stalkingu. 

Nergal mnie zszokował że hejtował go... Doktor Medycyny. A konkretniej kobieta, lekarka... widzę spieprzenie umysłowe dotyczy również "elyt".
      Wybaczcie double post ale nie mogę już edytować a znalazłem wyciętą samą rozmowę z Nergalem....

• By Marek Kotoński
      Mówili - nie ma żadnych postępowań, przesłuchań, Kotoński kłamie, manipuluje, wymyśla.

Mówili - Kotoński upadnie, jesteśmy wszyscy jak jedna, wielka miotła, która oczyści internet z mizoginistycznego plugastwa.

Mówili - i klepali się po ramionach, motywując się wzajemnie do kolejnych przestępstw, każdy pewny swego druha...

------------------

A teraz stan faktyczny:

1. Postępowania się toczą, niektóre są zamykane z sukcesami gdzie ustalono sprawców i metody działania. 

2. Wielu chojraków internetowych przyznaje się do tego co zrobili, i mocno nieprawilnie mówi co zrobili koledzy - w wielkim zapale, nawet gdy przesłuchujący nie pytają

3. Druhowie, ziomeczki i przyjaciele kończą się na posterunku, stojąc przed policyjnym fotografem ze zrezygnowaną miną (Adrian, nie wiedziałem że ważysz na oko grubo ponad 110kg, i nie są to mięśnie )

4. Ziomeczki dziwnie zapominają powiedzieć swoim kolegom, co i kiedy zeznali, a nieświadomi koledzy dalej śmieszkują w obecności konfidentów

5. 179 stron akt gdzie ziomeczek śpiewał jak skowronek. Dziękuję za tę wiedzę

6. Adi, za Twoją nieocenioną pomoc w innych sprawach chciałbym Ci wybaczyć, ale nie mogę - pozew z obszernym uzasadnieniem jest już szykowany

• By Bruxa
      Załóżmy, że prowadzisz jakąś działalność w Internecie wzbudzającą emocje, no. jak to forum czy Radio Samiec, i przyczepił się jakiś gnój/gnojówa albo paru. Jak ich traktować? Oczywiście jak ktoś przegina, to pozostaje sąd.

1. Jak Marek, prowadzić z nimi psychologiczne wojenki, wyśmiewać ich.

2. W ogóle nie wdawać się z nimi w dyskusję, nigdy, ew. raz im wytknąć błąd albo wyśmiać/napisać co się o nich sądzi i cisza. Nie zaznają kontaktu z Twoją boską osobą, ich hejty nie spotkają się z reakcją.

3. Szybko i agresywnie straszysz ich konsekwencjami prawnymi albo że ludzie z ich otoczenia przeczytają co wypisują w Internecie.

Co sądzicie?
    • By Marek Kotoński
      https://docs.google.com/document/d/1Dr6We1efJte3yBumXL4B2jjQZTHHrq1R96Nx_h3HsOk/preview

To jak ta Pani była stalkowana, sprawia że włosy stają dęba. Ale jeszcze straszniejsze jest to, że "nadzwyczajna kasta" wypuściła przestępcę który oczywiście nawiał i nie wrócił, zacytuję:

Mężczyzna poszukiwany Międzynarodowym Listem Gończym za oszustwa i fałszerstwa, a w Polsce zatrzymany również za stalking - telefoniczne nękanie setek osób został wypuszczony za kaucją 5 000 PLN.
    • By Marek Kotoński
      Szanowni Bracia, oto nasz były "przyjaciel" (ten od zbierania hejterów na wykopie, by przyjechać do mojego miejsca zamieszkania) i moderator, Szymek Vincentem zwany (niektórzy z Braci go nawet gościli, dawali prezenty, bezustannie słuchali narzekań itd.), który rozpracował psychologicznie mnie, was i forum. Przy okazji chciałbym poinformować, że Sławka kilka razy zbanowano na wykopie (dostali nakaz z prokuratury i policji, wiec zrozumieli że jest poważna sprawa), więc swoją działalność przeniósł na portal eioba, który (jak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują), został opuszczony przez właścicieli i moderację (nie odpowiadają na meile, nikt tego nie pilnuje; szkoda, bo to kiedyś było fajne miejsce, a teraz ludzie pouciekali), oraz jest okupowany przez jednego gościa, który rozwalił cały portal (dyl sowizdrzał). Na eioba usunąłem swoich kilkaset artykułów, autor nie ma opcji kasowania komentarzy, więc zaczęła się rzeźnia.

Podaję link do kolejnej odsłony tego dramatu: http://www.eioba.pl/a/5jk7/kolczing-level-praga-polnoc

No i przesłanie Szymka, nie widzę powodu byście nie znali jego zdania. Link: https://www.wykop.pl/link/3235341/tryptyk-starokawalerski-czesc-2-dwa-swiaty-po-latach/najnowsze/

DonVincento 4 dni temu  +4
      @Kanister3: Odpowiem zatem ostatni raz na wezwanie. Więcej proszę mnie nie wywoływać.

@DonVincento
      @donnie01
      @CriticalThinker
      @lufelle
      @themaskator_pl
      @Harmagedon
      @zly_wuj
      @Kamizo
      @Vektor
      @donnie01
      @benio00 
      @RedBull1973
      @Ferred

W ciągu ostatnich dwóch tygodni, nauczony doświadczeniem z chorą sektą braciasamcy.pl, postanowiłem nieco bardziej rozejrzeć się w temacie pt. "coaching", przy czym nie mówię tutaj broń Cię Panie Boże, o chęci zostania potencjalnym klientem jakiegoś doradcy "jak żyć". Chodziło mi bardziej o opinie ludzi korzystających z takich usług, będących na życiowych zakrętach, osób pogubionych, o niskim poczuciu własnej wartości. Chciałem dojść do prawdy, jak to naprawdę jest z tym środowiskiem, kto tam bryluje na parkietach, kto rozdaje karty, jakie metody Ci ludzie obierają. Przewaliłem sporo stron internetowych i wypowiedzi osób "po terapii", z konta znajomego wszedłem m.in na ten profil i przeleciałem go szczegółowo od góry na dół: https://pl-pl.facebook.com/zdelegalizowaccoaching/

Wnioski jakie się nasuwają po lekturze są porażające! To co wyrabia Pan Kotoński, to nic w porównaniu z innymi asami i ich oszustwami. Tzw. "kołcze" to zwykłe cwaniaczki którym niejednokrotnie wystaje słoma z butów, bezlitośnie żerujące na naiwności osób psychicznie słabych. Bezczelni, roszczeniowi, bezkarni, chamscy, gardzący swoimi klientami, niejednokrotnie tak naprawdę prymitywni, a ich twórczość to w wielkim uproszczeniu skondensowany i posklejany z różnych pseudoporadników banał.. Nie pamiętam ile opinii już przeczytałem na temat chyba najbardziej znanego trenera osobistego - Grzesiaka, jak to zniszczył ludziom życie, rozwalił ich związki, psychikę, sprowadził swoimi radami na dno, oszukał finansowo, jak to go nienawidzą. Co ciekawe, Pan Grzesiak stosował podobną taktykę do Pana Kotońskiego, krytykujących go, pozywał do sądu i groził odszkodowaniami na rzecz rzekomego uszczerbku na jego wizerunku. Czyżby metodę tą Pan Kotoński skopiował właśnie od niego?

Zresztą, niedaleko pada jabłko od jabłoni. To jak ktoś mówi (pomijam już mowę ciała) - sporo o nim dostarcza informacji. Rzutem na taśmę, aby na dobre odciąć się od tamtego chlewu i nie mieć z tym Panem oraz jego wiernymi giermkami już nigdy więcej do czynienia, wszedłem w miniony weekend na kanał radio samiec, wyszukałem audycję, w której Pan Kotoński doradza dzwoniącym do niego nieszczęśnikom, proszącym o radę. Usiądźcie w wolnej chwili i wsłuchajcie się w głosy tych ludzi, w ich intonację, w to jak formułują zdania. Tam czuć... strach, niepewność, lęk, zagubienie, brak pewności siebie. Określenie "beta" będzie tutaj dalece niewystarczające. I na takich właśnie osobach oraz przede wszystkim ich pieniądzach ludzie pokroju Pana Marka Kotońskiego bezwstydnie żerują. Ktoś zaraz powie - wolny rynek, każdy ma prawo robić co chce, jeśli znajduje na to popyt. Otóż nie, gdyż taka postawa jest zwyczajnie niemoralna i nieetyczna. Nie dziwi mnie teraz zupełnie dlaczego Pan Kotoński od zarania działalności forum obrał takie, a nie inne, dodać należy - dość prymitywne metody zarządzania i kontroli nad stadem. W tym momencie mam go rozpracowanego w 100%. 

W związku z powyższym dołączam do orędowników delegalizacji kołczingu, jako grupy i środowiska zrzeszających najgorszy ludzki element, pasożytniczy i próżniaczy w stopniu nawet większym niż klasa polityczna.

Oszuści i hochsztaplerzy. Powkładają niebieskie garnitury z brązowymi bucikami, wypożyczą CLA na 2 dni i wzbudzając zaufanie i podziw zgromadzonych na sali głupków, opowiadają im jak trzeba żyć Do ciężkiej k... co trzeba mieć w głowie żeby pójść na "wykład" bzdur takich cymbałów? To taki specyficzny gatunek ludzi, który przyciąga specyficzną klientelę (audycja Pana Kotońskiego - nalegam). Osoby, które trzeba co jakiś czas motywować do tego by coś ze swoim życiem robiły, a na koniec sakramentalne "fakturę prześlę mailem". Taki kolejny januszowy odłam polskiego biznesu. Wróżby u cyganki kiedyś taniej wychodziły, a i nie było całego tego zadęcia i udawania, że oto uczestniczy się w czymś ważnym i podniosłym, że oto rodzi się jakaś siła. Każdy inteligentny człowiek powinien w takiej chwili parsknąć śmiechem i wyjść. Dużo słów, mało treści i konkretne za to pitolenie pieniądze (1000 zł za 45 minut na skype) i gadanie w kółko o tym samym od lat, regres twórczy, szukanie atencji gdzie się tylko da. Skąd my to znamy?

Pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.