Skocz do zawartości

Podobno kobiety mają lepszy gust, więc kieruje pytanie też do Pań: Jak ubiera się dojrzały mężczyzna.


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi dokładnie o spodnie, jakiś sweterek, koszula, płaszczyk, kurtka, buty. Żeby upożądkować wątek widzę to tak, żeby każdy kto chce napisać coś w temacie napisał:

Spodnie: link

Koszula: link

Kurtka: link

Buty link

Dodam tylko, że mam 173 wzrostu, 80 kg, jestem krępy, ale nie gruby, weźcie to pod uwagę, bo w rurki się nie ubiorę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka

Spodnie: jeansy ciemny niebieski - rózne wersje, czarne

Koszula: np. biała w cienkie pionowe czarne paski -wyszczupla, różowa, fioletowa krzyk mody, ale zostałbym przy jasnoniebieskim

Kurtka: czarno szara kratka, czarna- najlepiej wełniana w każdym sklepie

buty najprostsze czarne wsuwane, nie lakierowane debilsko.

pol_pm_EXTRA-KOSZULA-NIEBIESKA-CZARNE-MA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N o ja w szpilkach nie dam rady bo takie mam delikatne nóżki że jak się troszkę przejdę to potem nogi mnie palą tak , jakbym chodziła po rozpalonych węglach ;p i nie umiem za bardzo ;p botki to jeszcze jeszcze ;p ale do legginsów ładnie by wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze Marzena - ale oczywiscie zalezy do czego... Jeszcze jedna porada - starych, zniszczonych pantofli nie wyrzucamy! Uzywamy ich na wyjscia do baru, dyskoteki itp. - czyli tam gdzie chamiska beda nasze buty deptac i niszczyc (a i tak jest zbyt ciemno by sie im dokladnie przyjrzec). Do butow (dobre buty sa drogie - obecnie ciezko kupic buty tansze niz 300 PLN a srednia polka to 500 - 600 PLN) uzywamy prawidel, pastujemy je kremem ze sloiczka a nie tymi olejami z gabka na koncu buteleczki. Ostatnio kupilem pantofle 3 lata temu - nadal wygladaja idealnie dzieki tym zabiegom, mam rowniez kilka starszych par ktore uzywam stosownie do okolicznosci.

 

Jeszcze jedno - szewc - gdy zelowki sie zuzyja nalezy buty zaniesc do szewca i poprosic o wymiane zelowek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Polecam dla Panów blogi:

 

http://mrvintage.pl/

http://czasgentlemanow.pl/category/ubranie/

http://pangrono.pl/kategorie/stylizacje/

 

Wydaje mi się, że zawsze najlepszą opcją jest klasyka i skromność/minimalizm. Kolory stonowane, materiały naturalne. U Panów lubię koszule, koszulki polo jeansy albo spodnie materiałowe, buty skórzane lub adidasy byle nie białe (ale to wiadomo zależy od sytuacji). 

 

Razi mnie gdy widzę jak mężczyźni noszą zbyt często kolory krzykliwe - żółty, zielony, pomarańczowy, zielony itd lub jest za bardzo wystylizowany. Panom z brzuszkiem nie polecam noszenia zbyt obcisłych koszulek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aras, a o jakim przedziale wiekowym mówimy? 

 

Trochę dziwne jest takie sugerowanie tego w jaki sposób ma się ktokolwiek ubierać, nie wiedząc nic na temat zainteresowań tej osoby... 

Chyba, że mówimy o specyficznych sytuacjach gdzie obowiązuje jakiś dress code. 

 

trent_reznor_headscratch_a_p.jpg

 

Wystarczająco dojrzale :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7.06.2017 at 10:44 PM, Selqet said:

@Hayley ten Pan ze zdjęcia ma niedopasowany garnitur. Zdaję sobie sprawę, że dopasowany, dobrze zszyty garniak trochę kosztuje, ale myślę, że warto zainwestować. 

 

Jako przykład podam Pana Makarona, bo już wiem kto to jest :) Dobrych ma krawców ale spróchniałą żonę :D

 

New-French-president-Emmanuel-Macron.jpg

 

GettyImages-482512792.jpg?auto=compress,enhance,format&crop=faces,entropy,edges&fit=crop&w=820&h=550

Przede wszystkim zbyt długi krawat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Co do tematu, cóż - kolejny mit.

 

Kobiety są powierzchowne i stąd przywiązywanie uwagi do okrycia naskórka.

Mężczyźni natomiast zaglądają do wnętrza siebie, a okrycie jest sprawą praktyczną.

Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że sznurek w tyłku i szpilki na nogach są super wygodne i praktyczne.

 

Jednak kiedy mężczyzna zacznie się modnie ubierać wtedy słyszymy: gej, musi mieć kobietę, która to robi.

I tu jest wielkie zdziwienie, kiedy to on sam ma taki gust i smak.

Wtedy słyszy dźwięk dzwonka telefonu, odbiera i słyszy w uchu: cześć, pójdziesz ze mną na zakupy, żeby mi doradzić jak się ubrać ?

 

Jest to jedna z moich pasji dlatego zwykle odpowiadam: bardzo chętnie.

 

Rada dla kobiet: zabierajcie kolegów na zakupy, żeby potwierdzili czy faktycznie dobrych wyborów modowych dokonujecie.

Kobieta nie ma pojęcia zwykle o tym co podoba się mężczyźnie, co jest seksownego w ubiorze kobiet, dla mężczyzny. Zabierają koleżankę, a druga samica określa strój wg.damskich upodobań i dlatego większość kobiet na ulicach wygląda koszmarnie.

 

Mit o tym, że samica ubiera się dla siebie ? W to wierzy idiota.

 

Oczywiście samica po zakupach pyta w domu samca: i jak ? ładnie ?

Samiec nauczony doświadczeniem odpowiada: ładnie.

Ma wszak w pamięci ostatnie wypominanie samicy jak źle odpowiedział 6 miesięcy wcześniej o godz.17.48.

 

Dlatego zwykle nie ma się za czym obejrzeć na chodnikach bo albo kocmouch, albo wygląd prostytutki lub coś tam próbowała ale znowu nie wyszło. FaszynRaszyn.

 

Mało kobiet ma klasę. Ehhhhh mało.

 

Mój autorytet modowy:

Adrian Shaw + Ja ;)

Edytowane przez Pozytywniak
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.