Skocz do zawartości

Nitro ostro komentuje przepowiednie Atora na rok 2018 dla polskiego YouTube


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

https://apynews.pl/nitro-komentuje-przepowiednie-atora-na-rok-2018-dla-polskiego-youtube

Ostatnie dni były dla polskich streamów na Youtube niesamowicie burzliwe. Można jednak wyróżnić dwa najważniejsze wydarzenia, które przykuły uwagę społeczności. mowa tu o oficjalnym potwierdzeniu walki rafonixa z danielem magicalem, o czym pisaliśmy tutaj, a także o usunięciu kanału rafatusa z Youtube, o tym też informowaliśmy was pod tym adresem. Swoimi przemyśleniami na ten temat podzielił się Ator. 


Trzeba przyznać, że uwagę większości internautów przykuwa jednak Rafatus  i jego działalność już poza YouTube'owa. Po usunięciu konta na YouTube przeniósł się on na inną platformę, na której może on pozwalać sobie na dużo więcej, z czego oczywiście  korzysta. Sprawę postanowił skomentować Ator - twórca znany z materiałów, w których między innymi wyraża swoje zdanie na temat innych użytkowników portalu, czy sytuacji, jakie mają na nim miejsce.

 

W swoim materiale porusza głównie temat tzw. "pato-streamów". W mało przychylny sposób komentuje to co się na nich dzieje oraz krytykuje metody, które podejmuje YouTube, żeby z nimi walczyć. 

Każdy może mieć swoje zdanie o materiale Atora, w mniejszy lub większy sposób zgadzać się z jego słowami. Jednak jedną rzecz trzeba twórcy przyznać. Mimo tego, że Rafatus działa poza YouTube wciąż jest on z nim kojarzony. Może mieć to bardzo negatywny wpływ na wizerunek polskiego YouTube'a. 

Film Atora postanowił skomentować Nitro. W poście na Facebooku otwarcie go krytykuje, zarzucając mu, że nagle zaczął komentować "pato streamerów" w momencie, gdy nie ma już żadnych konsekwencji. Zarzuca mu przy tym, że odnosi się do sprawy tylko po to, aby bez ryzyka wmieszania się w dramę zwiększyć swoje zasięgi. 

 

"Nie wiem co jest gorsze to, ze takie natemat czy Ator przez rok siedzieli z zamknięta morda odnośnie tego co się na yt dzieje czy to, ze jak zobaczyli ze mogą się podpiąć pod chwytliwy temat bez konsekwencji (bo koniec końców to ja się musiałem nasłuchać, kto i kiedy nie rozjedzie mi syna na ulicy) i na fali populizmu zbudować zasięg tych „dziennikarzy” xD
"Żałosne"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.