Skocz do zawartości

Cuckolding wzmacnia związek- Propaganda level hard


KuruKuruKukurin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy forumowicze!

 

Właśnie natknąłem się na artykuł który przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. Na stronie CNN pojawiła się oto taka publikacja: https://edition.cnn.com/2018/01/25/health/cuckolding-sex-kerner/index.html

 

Dla tych, którzy nie znają angielskiego, najważniejsze fragmenty:

 

Cytat

according to a recent study by David Ley, Justin Lehmiller and the writer Dan Savage, acting on cuckolding fantasies can be a largely positive experience for many couples, and hardly a sign of weakness.

Autor artykułu powołuje się zatem na badania naukowe, wedle których cuckold  ( dla tych co nie wiedzą: Jest to przyzwolenie , aby żona lub stała dziewczyna uprawiała sex z innymi facetami, często na oczach rogacza) ma mieć zbawienne właściwości dla związku. Idziemy dalej:

 

Cytat

Lehmiller surveyed thousands of Americans and found that 58% of men and about a third of women had fantasized about cuckolding.

W tym stwierdzeniu autor ma po części rację . Jedna trzecia kobiet fantazjuje o cuckoldingu, tu jestem w stanie się zgodzić,  natomiast 58 % facetów o niczym innym nie marzy jak o tym, aby ich dziewczyna lub żona była ostro "obsługiwana" przez innego samca... 58%? ?!?! 

 

I ostatnie zdanie:

Cytat

"That said, the rewards can be amazing, according to couples who have successfully folded cuckold play into their relationships."

Tak Panowie, jeśli wprowadzimy cuckolding do naszych związków, czekają na nas fantastyczne emocjonalne nagrody. 

 

Nie wiem jak wy Panowie, ale ja wciąż przecieram oczy ze zdumienia, że takie artykuły mają rację bytu i to jeszcze na stronie CNN. To jawna pochwała hipergamii i niewierności kobiet, próba usprawiedliwienia , a nawet więcej pochwały takich -moim zdaniem -niewłaściwych zachowań.

Na ten moment wątpię, że istnieją mężczyźni, którzy wezmą na serio to co jest napisane w owej publikacji, ale jeżeli media będą bombardować nas takimi wiadomościami, to kto wie, być może niedługo sami uznamy, że związek, w którym żona czy dziewczyna nie kopuluje z innym facetem, to związek wybrakowany, niepełny i niedojrzały.

 

Co sądzicie o tym drodzy koledzy?

 

 

 

Edytowane przez KuruKuruKukurin
  • Haha 2
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia moja dobra koleżanka:

- Mam taką fantazję z dwoma panami. Jeden sprząta, drugi gotuje. :D

 

Ale to raczej rozumna istota, i ona dobrze kuma, że fantazje po to są fantazjami żeby były fantazjami.

Kłopot w tym, że znudzone białe społeczeństwo, z pełnymi brzuchami i wyszorowanymi pazurami zaczyna fantazje urealniać.

Wiele razy słyszałem od znajomych pań, że one to by tak "kciały" mieć męża misia w domu i zagrodzie, ale też czasem podokazywać z fantazyjnym Greyem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow.
Myślałem wiele razy o metodach jakimi chłopaki z góry bawią się w demoralizowanie, dekonstruowanie i niszczenie społeczeństw.

O czymś takim nawet nie pomyślałem - myślałem, że feminizm wystarczy.
To już jest wyższa szkoła jazdy - wizja Orwellowska 1984 roku, w swojej zmutowanej formie materializuje się wprost na naszych oczach.

Przytoczę pewien mądry Chiński cytat, który wiele mi mówi..

Cytat

Obyś żył w ciekawych czasach.


Dzieciaki, które będą się rodzić za jakieś 20 lat, będą miały "fajnie" kształtowaną psychikę. 
Aż mi się niedobrze robi na samą myśl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KuruKuruKukurin CNN wespół w zespół z BBC są źródłem strasznego spier...lenia. To lewackie media na taką skalę, że nie można wierzyć w nic, co tam publikują. 58% mężczyzn? To jest jakiś żart chyba. Oczywiście uważam to za kompletny nonsens i bezczelną propagandę. Wszedłem przed chwilą na CNN i zjechałem na sam dół. Oczywiście molestowanie i handel czarnymi. Chciałbym kiedyś wejść i przeczytać o potępieniu rzezi chrześcijan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ciekawe zjawisko. Na kafeterii jest kilka wątków w tym temacie. Generalnie to mężczyźni wypisują tam dziwne rzeczy. Aczkolwiek podobno takie zabawy mocno podkręcają erekcje. Chyba jest nawet naukowa teoria, że ma to na celu zwiększyć szanse zapłodnienia po tym jak konkurent zalał formę. Mocniejszy wytrysk wypłukuje ejakulat przeciwny a plemniki kamikaze robią swoje.

 

Jednak to zabawa dla hardkorowców i spragnionych mocnych wrażeń. Swoją drogą ostatnio są popularne filmy XXX o tej tematyce z czarnym byczkiem w roli głównej. Jak komuś nie zależy na związku to może go poświęcić a potem opisać tutaj jak było. Oczywiście to w imię nauki :P

 

BBC - big black cock, zawsze się z tego śmieje :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wmawianie mężczyznom, że seks partnerki z innymi facetami jest dobry dla ich związku :blink: To jest tak bardzo głupie i chore. To ma oswoić mężczyzn z hipergamią kobiet.

 

Jeszcze na początku XX wieku biali ludzie skolonizowali cały świat i nad nim panowali. Co ciekawe wtedy zaczęły się pierwsze walki o prawa wyborcze dla kobiet i feminizm 1 fali. Nastała 1 wojna światowa między największymi mocarstwami białego człowieka o absolutną dominację. Skończyła się ona wycięciem milionów mężczyzn na froncie. Później wybuchła 2 wojna światowa, która była konsekwencją 1 wojny i znów zakończyła się wyrżnięciem milionów mężczyzn. Potem doszło do 2 fali feminizmu, a teraz mamy 3 falę. Jesteśmy sfeminizowaną i matriarchalną cywilizacją, która pozwala na hipergamię kobiet.

 

Amerykanom z USA normalność przywrócą Latynosi z kultem macho lub fundamentalni protestanci z "głębokiego południa". W Europie męski porządek wprowadzą muzułmanie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja bym się zgodził na taką akcję. Jeśli kobieta coś wspomina o cuckolding to wiedz, że coś się dzieje, jak mawiał ksiądz Natanek. Zrobi to nawet bez ciebie i bez twojej wiedzy, czytaj doprawi ci rogi jak stąd do Warszawy. A tak, ja się godzę, filmuję to w fullHD, daję materiał do sądu i mam 50pln alimentów miesięcznie płacone na moje konto przez bogobojną myszkę. To i tak dobry wynik. W polskim sądownictwie raczej nie przyznaje się alimentów na mężczyzn. Chociaż ona może wytoczyć przeciw mnie większe działa: przez miliony lat te podłe samce nas uciskali, a że raz dałam dupki to się nie liczy,wysoki sądzie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MoszeKortuxy napisał:

W Europie męski porządek wprowadzą muzułmanie. 

Czas się uczyć arabskiego bo dobrze znać język przyszłego wroga. Potem można go zniszczyć od środka, więc kałach oraz bomby w łapę i za Allaha. Spokojnie, obiecuje, że w raju będą ładne dziewice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja mam dopiero kilkadziesiąt lat na karku. Ale myślę, że 0,58% facetów chciałoby oglądać jak żona jest pukana przez smagłolicego wyznawce islamu. Ale ja się mogę mylić, nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Bracia, zbanujmy ten wściekły CNN. Lepiej pooglądać TV Republika, tam Terlikowski bryluje, sól tej ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blck.shp, na szczęście nie mam już swojej myszki. Nie poda mnie do sądu. Zachowałem mieszkanie, auto całkiem fajne i inne ruchomości. 3 dni przed rozstaniem mówiła że mnie bardzo kocha. 2 dni przed mówiła, że nie wie co czuje. 1 dzień przed mówiła, że mnie nie kocha. potem na fejsie była już z innym, którego bardzo kochała. hehehe. Oto nasze niewinne bogobojne nieskalane myszki. Nie kontaktowałem się z nią i nie pytałem o nic, i tak by powiedziała, że nie wie jak to się stało. Pewnie do tej pory się dziwi, czemu nie leżałem na jej wycieraczce i czemu nie błagałem ją o powrót. Kwiatków też nie dałem, wiem, że jestem podły płytki samiec, nie walczy o kobietę. Nie, nie walczę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może te 58% zgodziłoby się kopulować z cudzą żoną/partnerką w jego obecności. W to ewentualnie byłbym skłonny uwierzyć. Więc pytani być może mieli na myśli ten coucośtam ale jako strona odwiedzająca. 

3 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

W Europie męski porządek wprowadzą muzułmanie. 

Biali mężczyźni. Tylko niech będzie bardziej przyjazne środowisko pod względem prawno-społecznym. Sama instytucja małżeństwa nie jest zła ale "zmiany w regulaminie" , które ją upośledzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Tak, zgadzam się i myślę ,że przez następne 20 lat to się nie zmieni. Jednak ci ,którzy przetrwają tą falę zostaną zarządcami i powoli będzie środowisko prawne zmienione na bardziej przyjazne. A może jaśniej po pisanych przez ciebie zmianach lub w trakcie biali mężczyźni podstępem zajmą dominującą pozycję.

Zawsze będą potrzebne osoby wystające myślą ponad codzienną egzystencję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.