Skocz do zawartości

List feministki i groźby prawne wobec forum i mnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Gdy kobieta ma ciało, za którym ślinią się faceci, to chętnie to wykorzystuje i rzadko jest feministką. Jednak gdy tego brak, podstawowej broni tym samym, to zaczyna się feministyczna jazda z roszczeniami, aby wyzyskać sobie "państwowe" narzędzia do drenowania mężczyzn.
 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 27.01.2018 o 13:13, wojkr napisał:

pracodawca w pracy chce egzekwować od kobiety obowiązki związane z zajmowanym stanowiskiem

Nawet nie zdajecie sobie sprawy co się dzieje w wojsku z kobietami albo weekendowcami czyli wojskami terytorialnymi. Roszczeniowość. Podważanie rozkazów. Nie wykonywanie poleceń. itp etc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O bosh, dopiero na to trafiłem, a to przez komentarz @HateMeMore. Pani pisze o zakompleksionych chłopakach, a sama musi mieć nieźle zrypane poczucie własnej wartości, skoro próbuje dowartościować się w ten sposób.

Feministki przez takie teksty same siebie sabotują i przestają być wiarygodne.

 

Osóbka nawet nie zadała sobie trudu, by zagłębić się w to, co jest na forum przekazywane, bo Marek wielokrotnie podkreślał, że nie o nienawiść do kobiet chodzi. I przykro mi, bo znam osobiście kilka feministek, które są normalnymi babkami, działającymi w słusznej sprawie - podobnie, jak Marek, z tym, że głównie zwracają uwagę na sytuacje niekorzystne dla kobiet, podczas gdy on sygnalizuje, gdzie źle się dzieje w kwestii mężczyzn. A później wszystkie feministki są "wrzucane do jednego wora". Tylko tak dalej, a na pewno dużo zwojują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wolnystrzelec napisał:

Feministki przez takie teksty same siebie sabotują i przestają być wiarygodne.

 

Osóbka nawet nie zadała sobie trudu, by zagłębić się w to, co jest na forum przekazywane, bo Marek wielokrotnie podkreślał, że nie o nienawiść do kobiet chodzi. I przykro mi, bo znam osobiście kilka feministek, które są normalnymi babkami, działającymi w słusznej sprawie - podobnie, jak Marek, z tym, że głównie zwracają uwagę na sytuacje niekorzystne dla kobiet, podczas gdy on sygnalizuje, gdzie źle się dzieje w kwestii mężczyzn. A później wszystkie feministki są "wrzucane do jednego wora". Tylko tak dalej, a na pewno dużo zwojują.

Zadaniem Marka i forum jest uświadomienie mężczyzn jak działa kobieta i jak nie wpaść, bo przy dzisiejszym prawie wystarczy że pani coś powie a facet idzie siedzieć. Feminizm to walka o przywileje bo równouprawnienie już było, tylko że panie są równiejsze. Zdarzają się wyjątki ale to tylko potwierdza regułę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2018 o 20:57, WereWolf napisał:

Po raz n-ty mam dowód na to, że marksizm kulturowy jest gorszy od faszyzmu. Nie ma mowy o żadnej krytyce współczesnych kobiet, nawet tej merytorycznej i kulturalnej, bo i tak wszystko zostanie zaszufladkowane jako mizoginia bez żadnej wstępnej analizy o głębszej refleksji nie wspominając

Ignorancja to siła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.