Skocz do zawartości

List feministki i groźby prawne wobec forum i mnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że akcja na kafeterii (pisanie do wszystkich kobiecych organizacji w PL) przyniosła owoce - póki co zgniłe. Najpierw jakaś Pani feministka wpisała mi się na fejsie:

Nata de Coco Obserwuję ten profil z fascynacji tym, jak można być w XXI wieku tak mizoginistycznym w sieci, oficjalnie, prosto w morde, po prostu. Coś niesamowitego. Czytałam w przerażeniu i niedowierzaniu ale nie zgłaszałam. Wiedziałam, że inni to zrobią. Muszę przyznać, że nie będę tęsknić. Ma sa kra.
 
Zarządzaj
 
Lubię to!Zobacz więcej reakcji
OdpowiedzWiadomość9 godz.
Samcze Runo Pani Nato, ale co takiego strasznego jest w tym, co mówię i opisuję? Szanuję kobiety, lubię je, ale zauważam różnice między płciami - o których nikt nie mówi, czego skutkiem jest wiele cierpień, niezgody i nieszczęść. To co mówię, potwierdzają psycholodzy ewolucyjni i wielu naukowców, np. Pani Louann Brizendine. Czy ich prace naukowe także czyta Pani "w przerażeniu i niedowierzaniu"? A może ich Pani w ogóle nie czyta? Wielka szkoda, czegoś by się Pani dowiedziała o świecie. Pozdrawiam mocno.
1

 

 

A później kolejna Pani wystosowała do mnie wiadomość prywatnie. Oprócz tego wpisywała swoje "mądrości" na vimeo, gdzie ją skasowałem i także na forum, gdzie Bracia Moderatorzy tę Panią kasowali za nieprzestrzeganie zasad. Jeśli ktoś z Braci zada mi szowinistyczne i mizoginistyczne, cuchnące patriarchalną terrorystyką pytanie o to, czy ta Pani jest ładna, to pozwólcie że nic nie powiem, albowiem gdy poruszamy sprawy sacrum, sprawy fizys nie powinny nas interesować:

 

Cześć kutasku! Na początek chciałabym powiedzieć, że strasznie Ci współczuję. Serio. Musiałeś zostać porządnie wykastrowany przez jakąś straszną kobietę. Jeśli nie fizycznie, to psychicznie napewno. I Twoja delikatna męska psychika sobie z tym nie poradziła. Biedactwo. Ale wiesz, nie wszystkie kobiety są złe. Nie trzeba poświęcać tylu lat, żeby udowodnić że chłopcy są fajniejsi. I tak nic Ci z tego nie przyjdzie, bo ci chłopcy uwielbiają kobiety i tracą głowę gdy ta się do nich uśmiechnie. Oczywiście są też tacy, którzy będą mówić, że kobiety są złe, głupie, stworzone do bzykania, rodzenia i usługiwania mężczyznom. Ale sam dobrze wiesz, że to efekt frustracji, goryczy, bo są albo mało atrakcyjni dla kobiet lub w ten sposób leczą swoje kompleksy. W autopsji to dobrze znasz Mareczku, prawda? Najnowsze badania potwierdziły nie ma większych różnic w inteligencji kobiet i mężczyzn. A wręcz jeśli chodzi o średnią to kobiety są bardziej inteligentne. Natomiast na dwóch krańcach jest więcej mężczyzn. Co to oznacza? Już tłumaczę ( wiem, wiem matury nie masz i to może być skomplikowane), otóż wśród mężczyzn najwięcej jest geniuszy ale również najwięcej ludzi poniżej średniej 55 IQ. I tu muszę Cię poinformować, iż emocjonalność nie wpływa negatywnie na poziom inteligencji, a wręcz na odwrót! A co więcej emocjonalność i myślenie logiczne czy abstrakcyjne również się nie wykluczają. Co do biologii, której tak bronisz. Jeśli sprowadzamy kobietę do roli rozrodczej, mężczyznę powinniśmy sprowadzić do roli zapładniającej. Nikt nie powinien pracować studiować, głosować w wyborach ( bo przecież wyborów by nie było). Ale chyba zgodzisz się ze mną, ze jesteśmy trochę wyżej intelektualnie niż zwierzęta? A skoro tak, to oprócz biologii mam również możliwości rozwoju, pracy zawodowej, zainteresowań etc. No i niestety to dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Mam nadzieję, że już rozumiesz. Co więcej technika poszła tak do przodu, że można uprawiać seks i nie być w ciąży! Takie cuda. A jak już doszło do zapłodnienia, a ciąża nie była ani planowana ani chciana to można płód usunąć. Tyle w kwestii biologii.
Teraz mogę Cie zaszokować. Gotowy? Chodzi o kwestie wyglądu kobiety i poziomu materialnego mężczyzny. Nauczasz, że u kobiety ważny jest wygląd biust, szczupła sylwetka etc to normalne że mężczyźni zwracają na to uwagę natomiast kobieta patrząca na możliwości finansowe to zła kobieta. Otóż to czyta hipokryzja niestety Mareczku. Z ewolucyjnego punktu widzenia to jest to samo. Chodzi znów o uwielbianą przez Ciebie biologię. Chodzi o płodność, podświadomie oczywiście. Mężczyznom podobają się te kobiety, które nie będę miały problemów z zajściem i utrzymaniem ciąży - kobietom ci panowie, którzy będą w stanie zagwarantować jej i dziecku stabilizację i odpowiedni standard życia. Więc to, że dla kobiety bardziej atrakcyjny jest mężczyzna stabilny finansowo niż bezrobotny jest tak samo naturalne jak to że my rodzimy dzieci. Więc wymaganie intercyzy… sorry albo albo. Albo dziecko i rodzina albo partnerstwo, niezależność finansowa. Jak ktoś lubi proszę bardzo.
Teraz przejdziemy do Twojego wybitnego projektu „ bracia samcy” ( trafiłam całkiem przypadkiem, wpisałam w google frazę „meninizm” ) przyznam jestem pod ogromnym wrażeniem. Tylu zakompleksionych chłopców w jednym miejscu dawno nie widziałam. Czytanie tego to naprawdę fascynujące przeżycie, jednakże to wszystko może sie schować w porównaniu z „ ideą rezerwatu” tyle uczyłeś się o tych kobietach i próbujesz uczyć innych a widzisz? Nic nie wiesz Mareczku. Otóż jak powiesz kobiecie, że czegoś nie może bo hm…jest kobietą to niestety nie zacznie się zastanawiać „ hm, może ma rację? Może faktycznie powinnam klękać przed moim Panem i Władcą i rodzić mu gromadkę dzieci i dziękować za zapłodnienie skoro tak mówią na mizoginistycznym forum?”. Nie, kobieta sie zdenerwuje masz rację i albo to zleje ciepłym moczem albo będzie to robila mimo Twojego zakazu i ideei antykobiecej. Można z tego zrobić ciekawe hobby. Więc sie spodziewaj w najbliższym czasie powrotu „ Feministki” ?. Co do zdrad, oczywiste jest, że kobiety zdradzają jak ich partner nie zaspakaja, czegoś im brakuje, mężczyźni zdradzają bo myślą nie tą główką co powinni. Dlatego uważam nie powinni obejmować poważnych stanowisk. Bo jak prezes wielkiej firmy ma potrafić nią zarządzać skoro nie panuje nad własnym przyrodzeniem?
Polecam fanpage „ Mężczyzna Spełniony” możesz wiele mądrych rzeczy stamtąd wynieść.
Tak więc kończę, pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że coś zrozumiałeś. Oczywiście nie martw się, cudów nie wymagam, nigdy od mężczyzn wiele nie powinno się wymagać. Bo mogą sobie nie poradzić.
PS - STULEJmanie Wspaniały - stulejkę można wyleczyć ?
PS 2 - Co do nazywania przeciwników mizogini antysemitami. Nie jestem antysemitką i nikogo nie dyskryminuję ze względu na jego wyznanie czy kolor skóry, jednakże nie toleruje seksizmu, szowinizmu, mizogini. Wiec możesz mnie śmiało nazywać przeciwniczką ortodoksyjnych Żydów, którzy dyskryminują kobiety czy znęcają się nad zwierzętami ( ubój rytualny) podobnie rzecz ma się z islamem.
I mimo całej sympatii muszę poinformować Cię, że jestem zmuszona podjąć odpowiednie kroki prawne, ponieważ nie zgadzam się na szerzenie mowy nienawiści.

Zaakceptowano prośbę użytkownika Wiktoria.
Marek
Dobry wieczór, dziękuję Pani za wiadomość. Oczywiście bardzo chętnie spotkam się z Panią na sali sądowej, i tam sobie wszystko wyjaśnimy. Proszę o Pani adres korespondencyjny, na który mój prawnik wyśle Pani pozew sądowy. Pozdrawiam.
 
 
Raczej to Ty mi powinnienes wyslac swoj ?
 
 

 

 

  • Haha 16
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się to jak jej odpisałeś, z pełną kulturą i szacunkiem pomimo, że ona tej kultury za grosz nie posiada ( samo rozpoczęcie wiadomości "Cześć kutasku" było mega chamskie)

 

Sam robię podobnie, gdy ktoś jest wzburzony na mnie i traci nad sobą kontrolę, używa przekleństw czy chamskich sformuowań. Używam wtedy wręcz przesadnie elokwentnego słownictwa ( nie mylić z byciem miłym czy ugodowym) , w ten sposób kontrast pomiędzy moim poziomem kultury a osoby rzucającej inwektywami jest jeszcze większy. Skutukuje to tym, że agresor jest jeszcze bardziej sfrustrowany i podświadomie czuje, że jego/jej poziom sięgnął rynsztoku. To doprowadza do jeszcze mocniejszego wyprowadzenia z równowagi.

 

Brawo zatem za opanowaną odpowiedź!
Trzymam kciuki, aby żeby żadne feministki i inne grupy nie zrobiły krzywdy forum.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite, że te wszystkie kobiety potrafią wysunąć tylko jeden argument w naszą stronę - "pewnie Cię jakaś kobieta skrzywdziła i teraz się wyżywasz cioto!". Pełna gra emocjonalna, zero logiki, analitycznego myślenia. Zero jakiejkolwiek powagi.
Dorosłe dzieci, które chcą rządzić światem, aby potem przewrócić go do góry nogami.

A może lepiej, że system, który chroni takie kobiety upada? Selekcja naturalna. Ludzie sami na to zezwalają - demokracja, w końcu.

  • Like 9
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na braciasamcy.pl mamy masę inteligentnych, świadomych mężczyzn, to, że tej Pani coś nie odpowiadało, to nie jest żaden powód do tekstów typu "kutasku". Żenujący poziom.

Niestety, oprócz poziomu oraz inteligencji, prawdopodobnie wielu innych rzeczy Bozia poskąpiła co skutkuje zwyczajnie frustracją i agresywnym zachowaniem do osób o odmiennych poglądach. Zauważyłem również jakże typowe dla feministek "a jeśli ciąża nie była planowana ani chciana to można usunąć". Ot, usunąć i do śmieci. Brawo, kochana, brawo.

Pragnę podkreślić, że przez te wszystkie wiadomości przesiąka jad i wściekłość, tak z moich spostrzeżeń to wygląda.

Wycieczki do forumowiczów "zakompleksieni chłopcy", otóż bardzo możliwe, że przy Pani nawet Arnold Schwarzenegger wyglądał by na ektomorficznego, zagubionego, zakompleksionego chłopca. Pewnie Panią skrzywdził jakiś mężczyzna, proszę wybaczyć takie stwierdzenie ale jest ono wysoce prawdopodobne.

Życzę miłego wieczoru i mam cichą nadzieję, że nie zaszczyci nas Pani więcej swoimi intelektualnymi "popisami" i wywodami.

 

  • Like 5
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ona chce Cię uderzyć, to wiedz Marku, że jesteś większy od niej. Nikt, absolutnie nikt, nie chce uderzyć słabszego, żadna frajda zgnoić słabiaka. To czysta logika. Bo słabego nie warto bić, już jest sam z siebie słaby. Stanowisz dla niej zagrożenie, inaczej by sobie dupy nie zawracała, przecież ona jest nagrodą dla każdego samca, wystarczy że jest. I bardzo źle zaczęła, z tym kutaskiem. Domyślam się, że masz to na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na pewno" się pisze osobno.

52 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

to psychicznie napewno

Niech się najpierw panienka ortografii nauczy, bo jeśli z takimi "bykami" złoży pozew sądowy( hahahaha), to "napewno" nikt jej  poważnie nie potraktuje :) 

Obrończyni praw kobiet się znalazła, psia ją mać ... 

Edytowane przez giorgio
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Co do zdrad, oczywiste jest, że kobiety zdradzają jak ich partner nie zaspakaja, czegoś im brakuje, mężczyźni zdradzają bo myślą nie tą główką co powinni. Dlatego uważam nie powinni obejmować poważnych stanowisk. Bo jak prezes wielkiej firmy ma potrafić nią zarządzać skoro nie panuje nad własnym przyrodzeniem?

Oprócz niemiłego przywitania również tym zdaniem ta pani pokazała, że jednak zbytnio inteligentna nie jest(mimo, że i tak wygląda na bardziej inteligentną od przeciętnych laleczek). Kobiece usprawiedliwianie zdrady, że kobieta może a facet nie może(często jest mowa o tym na forum, które one uważa, że szerzy mowę nienawiści - czyli w takim razie ona też szerzy?). Odnośnie tego prezesa firmy... a to już nie pokazała żadnych linków pokazujących, że to mężczyźni częściej odnoszą sukcesy biznesowe :) Do tego cały świat jest stworzony przez mężczyzn w każdej dziedzinie życia. Nawet dildo wymyślił mężczyzna :o 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po przeczytaniu wiadomości od Pani uzmysłowiłem sobie w jakiej niewiedzy żyłem.

Byłem niemądrym i zakompleksionym chłoptasiem o delikatnej psychice ale Pani na szczęście wszystko rzeczowo wyjaśniła.

Dziękuję Ci Stulejmanie za udostępnienie wiadomości bo od teraz życie stanie się dużo prostsze.

Wiem już wszystko o biologii, technologii i psychice kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfeminizowane:

 

Feministki – rodzina dużych ssaków drapieżnych z podrzędu erazmusokształtnych w rzędzie wybiórczo tolerancyjne.

 

Zasięg występowania:

 

Obecny zasięg występowania przedstawicieli tej rodziny obejmuje tereny Ameryki Północnej na północ od Meksyku oraz zachodnie rubieże socjalistycznej Europy. Jeszcze w plejstocenie zasiedlały całą Europę z Wyspami Brytyjskimi włącznie oraz Azję wraz z południowymi rejonami Syberii, jednak na tym ostatnim obszarze wymarły z zimna, gdyż miały lewe rączki do pracy.

 

Wygląd:

 

Feministki mają bardzo charakterystyczną sylwetkę ciała: przód jest wyraźnie masywniejszy i wyższy, co nadaje im wrażenie zgarbionych. Jest to spowodowane tym, że mięśnie przednich łap, barków, szyi i głowy są bardzo silnie rozwinięte. Tylne łapy są nieco krótsze i mniej umięśnione. Twarz feministek jest stosunkowo krótka, bardzo masywna, z silnym wyszczekaniem. Uszy bardzo duże, spiczaste lub zaokrąglone. 

 

Umaszczenie:

 

Umaszczenie sierści jest różne u poszczególnych gatunków: Feministka Północno Amerykańska ma zielone lub czerwone futro na głowie i nadmierne owłosienie pod pachami; Feministka Europejska ma najczęściej sierść czarną lub czarną z pręgami oraz bardzo wydatną grzywę ciemnych włosów na karku.

 

Tryb życia:

 

Feministki  posiadają wysoce zhierarchizowaną strukturę społeczną. U Feministki Europejskiej panuje matriarchat. Samice są silniejsze i większe od sfeminizowanych samców, one tworzą trzon stada. Klan feministek może liczyć nawet do 80 osobników, chociaż z reguły jest ich znacznie mniej. Samce wędrują między klanami w nadziei zamoczenia, samice pozostają w klanie, przy czym córki wyżej postawionych samic dziedziczą ich pozycję w grupie. Samice mają bardzo dużo męskich hormonów, nawet ich zewnętrzne narządy płciowe bardzo przypominają męskie. Są również znacznie bardziej agresywne. Niekiedy zdarzają się krwawe walki wewnątrz grupy o pozycję społeczną. Podobne walki zdarzają się pomiędzy rywalizującymi klanami, najczęściej o dotacje unijne, jałmużnę od Sorosa lub o szczególnie atrakcyjny i tłusty kebab.

 

W Polsce ze względu na wrodzony rozsądek populacji, występują jedynie pojedyncze osobniki.

 

Pożywienie:

 

Feministki jedzą wszystkie małej i średniej wielkości fast foody, zwłaszcza z "Maka". Niekiedy zdarza im się upolować tak dużą zdobycz jak pizza XXL lub kebab szefa kuchni.

Feministki Europejskie są aktywnymi drapieżnikami polującymi grupowo metodą pościgu i zamęczenia ofiary natrętnymi wiadomościami na portalach społecznościowych i forach internetowych. Feministki atakują tylko wówczas, gdy mają nadzieję na rozpętanie gównoburzy lub wyłudzenie pieniędzy.

 

Dorosła samica Feministki jest w stanie samotnie powalić boksera wagi ciężkiej, ważąc nawet 3 razy więcej niż on. Często atakuje aktorów, pisarzy i piosenkarzy, oraz rzucają do gardeł naukowcom.

 

Rozród:

 

Znacząco utrudniony, ponieważ sfeminizowane osobniki płci męskiej są słabe na ciele i umyśle, a ich jakość nasienia jest wątpliwa. Są również tępione przez prawaków i korwinistów, w związku z tym liczebność feministek spada. 

 

W przeciągu najbliższych 30 - 40 lat prognozuje się iż staną się gatunkiem zagrożonym wyginięciem. 

 

Niniejszy wpis ma charakter humorystyczny i jest wynikiem pracy twórczej. Jeśli ktoś czuje się obrażony ponieważ nie posiada wrodzonego poczucia humoru będącego oznaką inteligencji, to jest mi bardzo mocno wszystko jedno :) 

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej pani nie wychowanej trzeba uświadomić, że skoro nie podobają jej się materiały tworzone przez Pana Marka to niech będzie konsekwentna i niech niekorzysta z wynalazków takich jak buty na obcasie, tamponów, podpasek, czy komputera wszak to mizogini wymyślili żeby upodlić takie sierotki jak ona.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst bardzo emocjonalny i chaotyczny, który wyraźnie sugeruje, że jedyną rolą mężczyzny jest zapewnienie stabilizacji finansowej, czyli funkcja bankomatu. Pozwolę sobie przytoczyć pewien paragraf.:

 

 

W polskim porządku prawnym termin "mowa nienawiści" dotyczy wyłącznie art. 256 Kodeksu karnego. Penalizuje on znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym lub wyznaniowym. Nie ma w Polsce przepisu szczególnego prawa karnego chroniącego wprost osoby przed nienawiścią z powodu orientacji psychoseksualnej lub tożsamości płciowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu one nie potrafią się wsłuchać, tylko jadą na tych wyświechtanych tekstach... 

 

 

@Mosze Red opis człowieka neandertalskiego?  Czy homo erectus, albo homo erazmus.

 

Proszę Pani to ja byłem ten zły w związkach - może mi pani dowalać ze mam kopleksy...  Czekam!

 

 

 

Natka De CoCo czujecie "coco" hehe.... 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro panie tak bardzo poniewierają kutaska, to czemu nad nim tak pracują? Albo same zasiadają na tronie, albo sprytnymi rączkami doprowadzają do ejakulacji. Żadnej do tego nie zachęcałem, a każda to robi. Feministka powie, że siłą psychiki zmusiłem je do gwałtu. Jestem nowoczesny harvey weinstein

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Co do zdrad, oczywiste jest, że kobiety zdradzają jak ich partner nie zaspakaja, czegoś im brakuje, mężczyźni zdradzają bo myślą nie tą główką co powinni. Dlatego uważam nie powinni obejmować poważnych stanowisk. Bo jak prezes wielkiej firmy ma potrafić nią zarządzać skoro nie panuje nad własnym przyrodzeniem?

Pytanie kto tych mężczyzn na stanowiska prezesów mianuje? Kobiety? Argument całkowicie poniżej wszelkiej krytyki. 

Oczywistą oczywistością jest to, że jeżeli facet zajmuje stanowisko prezesa/szefa zarządu itd to sam najczęściej tę firmę stworzył lub od początku uczestniczył zapewne w jej rozwoju.

 

Za to panie muszą się nagimnastykować i poobcierać sobie trochę kolana by zasłużyć na miano "Pani Prezes" :D

 

Oczywiście widzę tutaj usprawiedliwianie kobiet, że jak pani zdradza, to oczywiście WINA FACETA, bo nie zaspokaja wielmożnej pani, ale jeżeli już mężczyzna zdradzi TO JEGO WINA, bo myśli nie tą główką co trzeba. Ręce opadają. Podwójne standardy. 

 

Czy takie osoby piszą, bo piszą i nie zastanawiają się nad tym co rzeczywiście napisały? Nie analizują tego tekstu na przysłowiowy "chłopski rozum"?  Nie! Bo to babski rozum. Proszę się tu nie doszukiwać żadnej logiki. Mimo obszernego tekstu nie ma tam nic mądrego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.