Skocz do zawartości

Ból przy wytrysku


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy zacząłem współżyć z Paniami, zauważyłem że w trakcie wytrysku odczuwam ból. Przyjemność jest tylko w tej chwili tuż przed, ale w momencie wytrysku boli. Gdy robię to sam, bólu nie ma - w kobiecie jest. Skłaniam się ku tezie, że to chyba kwestia psychiki, może jakiś jej uraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy zacząłem współżyć z Paniami, zauważyłem że w trakcie wytrysku odczuwam ból. Przyjemność jest tylko w tej chwili tuż przed, ale w momencie wytrysku boli. Gdy robię to sam, bólu nie ma - w kobiecie jest. Skłaniam się ku tezie, że to chyba kwestia psychiki, może jakiś jej uraz?

A to czytałeś Marku:

http://www.zdronet.pl/Ból%20po%20wytrysku,956,przyczyny,-patologia,-objawy-,9238,choroba.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorób nie ma, przebadany jestem wzdłuż i wszerz - kiedyś nawet byłem z tą sprawą u urologa, nic nie widział złego. To musi być jednak psychika - bo gdy jest seks, nieważne czy jestem agresywny czy nie, a jaskinia jest ciasna bądź szeroka jak moje horyzonty myślowe... boli zawsze. A przy samotnej zabawie, niezależnie od siły zacisku nic nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.