Skocz do zawartości

8 rzeczy, których nie powinno się robić dla swojego mężczyzny


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie widze w tym artykule nic strasznego. Nie mam nic przeciwko temu zeby kobieta utrzymywala swoja wartosc jezeli ja zna,  na zdrowym poziomie i na zdrowych zasadach. Dla mnie kobieta, ktora jest aktywna i w uczciwy sposob buduje swoje zycie i dba o jakosc swojego zycia jest bardzo atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie zmieniaj swojego wyglądu dla faceta"

Tylko do skłoniło mnie do komentarza. 

 

Podsumuję to tak, ja również nie będę zmieniał swojego wyglądu dla kobiety. Mogę być zapuszczonym spasionym knurem, jeśli jej to nie odpowiada to niech idzie szukać dalej.

Ahh. Zapomniałem, jestem nieudacznikiem i przegrywem życiowym bo nie potrafię się postarać o kobietę. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ten artykuł jest dość prawdziwy. Dlaczego mamy zmieniać się dla kogoś? Inaczej jest jeżeli wymagamy(!) atencji ładnych osób, a sami raczej sobą niczego nie reprezentujemy. Wtedy to zwykła znaczeniowość. Równie dobrze te zasady mogą stosować mężczyźni. No ale znając życie ten artykuł pisany jest z poziomu "Jesteś piękna i idealna, a to wszyscy inni się mylą, i są w błędzie!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy powinien znać swoją wartość, i żyć w zgodzie ze sobą.

 

Jedyną osobą, której oczekiwania powinniśmy spełniać to my sami. Reguły podane w artykule równie dobrze mogą wykorzystywać faceci względem kobiet.

 

Zdrowy egoizm jest jak najbardziej pożądany. Człowiek nie został powołany do życia, by spełniać cudze oczekiwania. To jest niewykonalne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie zmieniaj swojego wyglądu dla faceta"

Też jestem za tym żeby kobiety nie retuszowały swoich niedoskonałości przy pomocy kosmetyków.To chyba byłoby uczciwe.Nie raz tak miałem że, kładę się z jedną a rano ..........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.