Skocz do zawartości

Czy polski YouTube to rakowisko? Rojo odpowiada i tłumaczy!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

https://apynews.pl/rojo-vlog-polski-youtube

Konstruktywna krytyka jest niezmiernie ważna w procesie tworzenia swojego kanału, strony, itp. To ona pomaga nam zauważyć własne błędy, byśmy mogli je następnie naprawić. Niestety obecnie coraz bardziej granica między nią, a zwykłym hejtem zaciera się i nie potrafimy rozróżnić jednego od drugiego. Z tematem tym zmierzył się Rojo, który wypowiedział się o tym zjawisku w najnowszym materiale.


Drugi odcinek nowej serii na kanale Rojsona "Mówię, co czuję" został opublikowany na jego kanale. Twórca podjął się w nim nieprzyjemnego dla wielu osób tematu, a mianowicie szeroko pojętego hejtu internetowego, głównie szerzącym się od lat na polskim (ale i zagranicznym) YouTube. Wyraził subiektywną ocenę na ten temat, nie szczędząc słów w tym aspekcie - i dobrze, bo dobitnie przedstawił najgorsze cechy naszej społeczności, czyli zawiść i nienawiść. W swoim vlogu zwrócił uwagę także na często spotykaną nieznajomość tematu, która przewija się w wypowiedziach setek osób na wielu forach. Ponadto dokładnie przedstawił konsekwencje promowania złego zachowania na YouTube, które nie zawsze warunkowane jest tylko przez twórce, ale przez jego widownie. Więcej na ten temat obejrzycie poniżej. 

 

 

Seria "Mówię, co czuję" to cykl vlogów, w której Rojo jawnie i bez skrupułów wypowiada się na temat dręczących szeroko pojętą społeczność problemów. Możemy uznać to także za chęć podzielenia się trudnościami spotykanymi na co dzień w twórczości wielu YouTuberów. Z resztą, jak sami  pewnie wiecie, lepiej czujemy się rozmawiając o sprawach leżących na sercu z bliskimi. Na swoim fanpage'u, Patryk krótko i treściwie ocenił ową serię. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On to akurat średnio ma kompetencje żeby mówić o promowaniu złego zachowania. Sam drze ryja na filmach i przeklina. Przecież jakiś czas temu jego hasłem było bodajże "tarcza szmato",co na pewno było świetnym pomysłem zważywszy na to, iż jego to średnia wieku 10-15 lat. Hipokryzja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, typiarz napisał:

Sam drze ryja na filmach i przeklina. Przecież jakiś czas temu jego hasłem było bodajże "tarcza szmato",co na pewno było świetnym pomysłem zważywszy na to, iż jego to średnia wieku 10-15 lat. Hipokryzja. 

Dokładnie tak jest. On się wybiela na tle nowej patologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.