Skocz do zawartości

Niespodziewany lód


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Chłopaki,

 

od pewnego czasu spotykam się z piękną dziewczyną, która dzisiaj nieco mnie zaskoczyła. Otóż rozmawialiśmy na temat aktualnych wydarzeń politycznych i w trakcie rozmowy weszła pod stół i zaczęła tarmosić moje przyrodzenie. Była to dla mnie olbrzymia konsternacja, toteż oszołomiony nie zareagowałem. W pewnym momencie jednak sprawy chyba potoczyły się za daleko, gdyż mój członek wylądował w jej ustach. Podniecenie było tak silne, że eksplodowałem niedługo po rozpoczęciu całej akcji. Działo się to tak szybko, że nie byłem w stanie podjąć jakiejkolwiek reakcji. Czy wg Was to jakaś manipulacja z jej strony? Co chciała takim zachowaniem osiągnąć? Było to co najmniej dziwne i nie wiem jak zachować się, gdyby sytuacja miałaby się powtórzyć..... Czy zareagowalibyście bardziej stanowczo?

 

dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, gdyby było to powielenie już istniejącego tematy

 

pozdrawiam

Paweł

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione obrazy dla zapytania wat

 

1 godzinę temu, pawelb78 napisał:

Czy wg Was to jakaś manipulacja z jej strony?

Tak, jej po prostu ta relacja koło ch*ja lata ;) 


Nie żebym był model czy coś, ale wpierw przeczytaj regulamin, przedstaw się w odpowiednim dziale i daj avatar, a potem dziel się z nami swoimi ewentualnymi podbojami. Chyba, że zależy Ci tak bardzo na banicji po pierwszym poście :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.