Skocz do zawartości

Lenistwo


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wy Panowie radzicie sobie z lenistwem? U mnie czasami osiagą ogromne rozmiary...Mam dużo pomysłów ale cięzko mi ruszyć dupsko...Mi sie nie chce a najlepiej jakby ktoś cos zrobił za mnie...Jakie sa wasze metody walki z tym ''rakiem''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje sobie zajęcia. Pisze na kartce godzine od ktorej do której cos robie(blok czasu 45-60min), potem robie przerwy 10-30 minut (na poczatku krótsze przerwy). Takich blokow jest wiele w zależności od wolnego czasu. Jeszcze staram sie przeplatac zajecia umyslowe z fizycznymi np. Jak jeden blok czytam to drugi sprzatam czy ćwiczę, a następny znów czytam. Nawet jak wykonasz połowę planu to zawsze więcej niż leniuchowalbys cały dzień. Dobrze planowac nastepny dzien, wieczorem dnia poprzedniego. Życie jednak czasem mocno weryfikuje plany, lecz cóż poradzic. Moze to się wydawac glupie, ponieważ wydaje się, ze jest brak spontanicznosci(za bardzo poukladany czas) , jednak po wykonanym choc w polowie planie czuje sie dużą satysfakcje. Żeby nie wygladalo to za idealnie to niestety nie codziennie wystarcza mi samodyscypliny do takiego planowania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to dobre podejscie aczkolwiek tak jak napisałeś życie może zmienić plan i go zweryfikować. Cóż kilka cennych rad dostałem teraz tylko działać. Baca pozbywanie sie nasienia bardzo często może prowadzić do ogromnej senności i braku jakiejkolwiek chęci do życia z tego co czytałem...Walenie gruchy od czasu do czasu. Chętnie bym wskoczył na jakąs samice :) ale żadnej w pobliżu, wszystkie zajęte badz pierdola coś o miłosci,  na dziwki nie pójde bo mam blokade moralna a pozatym nie bede nigdy placic za sex , przynajmiej w wersji oficjalnej..Cóż zrobić...Czasami mam takie loty że mógłym sie bzykać cała noc :)Dzis byłem na siłce i odreagowałem na żelastwie troche, humorek sie jeszcze bardziej poprawił także git...No ale dziurka by sie przydała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.