Skocz do zawartości

Jakub Czarodziej krytykuje mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Jakub Czarodziej zaczął krytykować mężczyzn na swoim FB. Co sądzicie o tym co ten wydziarany, łysy gość pisze? Jak dla mnie to jest post pisany pod kobiety.

 

Jeszcze jego komentarz poniżej:

 

Chłopcy, serio myślicie, 
że widząc wasz bulwers w komentarzach,
ciężko Nam się domyślić, 
iż post tknął Was jak komar w letni wieczór?

Tekst pisany pod publikę?
Co mam kurwa, do ściany pisać? 

Ściano Ma,
piękna Tak,
jak kolor Twój,
i chuj.

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie posty jak ten, który stworzył Jakub Czarodziej to otwarcie furtki do wylewania kobiecej agresji i nienawiści na mężczyzn.  Kobiety sobie ponarzekają nabijając mu łapki w górę i wyświetlenia posta. Szkoda, że na tym wszystkim tracą mężczyźni. Jak zwykle to my jesteśmy pod ostrzałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MoszeKortuxy napisał:

Takie posty jak ten, który stworzył Jakub Czarodziej to otwarcie furtki do wylewania kobiecej agresji i nienawiści na mężczyzn.

On nie wie, że robi krzywdę też sobie i swoim bliskim a w przyszłości (być może) swoim dzieciom. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Quo Vadis? napisał:

On nie wie, że robi krzywdę też sobie i swoim bliskim a w przyszłości (być może) swoim dzieciom. 

Myśli krótkoterminowo. Brak mu męskiej solidarności. Zamiast wspierać dzisiejszych mężczyzn on woli ich jeszcze dojechać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PewnySiebie napisał:

Ten gość robi krzywdę mężczyznom, a kobietom nabija już rozdmuchane ego.

 

Tak niestety jest. Wystarczy zobaczyć komentarze pod jego postem. Masakra.  Oczywiście kobiet nikt o mizoandrię (nienawiść do mężczyzn) nawet nie posądzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w dupę... ale cyrk. Zobaczyłem właśnie ilość lajków i jakie są komentarze. Babki tam mają ostro nasrane we łbie. Zieją aż nienawiścią do mężczyzn. A te samotne i w "spodniach" to już w szczególności. Zamiast napierdalać na siebie, że w młodości była tępą dzidą, która zaciążyła z bad boyem. W międzyczasie gardziła tymi dobrymi to wypisuje głupoty, że mężczyźni to "pizd.." (swoją drogą żałosne są te określenia). Najłatwiej to zwalić wszystko na mężczyzn. Skoro współcześni mężczyźni to pi.. w takim razie współczesne kobiety to chuje i tyle w temacie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PewnySiebie napisał:

@Zły_Człowiek Jeśli ktoś jest złym człowiekiem to na pewno Pan "Czarodziej", którego można nazwać zdrajcą. Za pieniądze/dostęp do cipek jest w stanie kłamać bez opamiętania.

Nie, nie dobry panie, jesteś zbyt pewny siebie :D to ja jestem złym człowiekiem, bo nie mam żony, i nie spełniam społecznych nakazów bycia mega ciachem w (nie)szczęśliwym związku :D

Przez co mam lepiej niż inni :( Jak tak mogę? :D 

 

A co pana Czarodzieja, niech robi co chce, prędzej czy później może zrozumie co uczynił i się nawróci... i przeprosi za co uczynił...

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem zdanie jednej z kobiet komentującej post Czarodzieja - 116 lajków. 

 

"Z was zadni mężczyźni, faceci czy nawet chłopcy
Jesteście mutacja która pasowałoby postawić pod ścianę i zlikwidować"

 

"Współczuję rodzinom,matkom,zonom I córkom
Powinny was wyrzucić I pokazać gdzie śmieci się składa"

 

Za takie wypowiedzi kobiety dostają aprobatę i poparcie innych osób, a to jest jawne nawoływanie do nienawiści i mordowania mężczyzn :o

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny do kolekcji 

Znalezione obrazy dla zapytania klaun

 

6 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Jesteście mutacja która pasowałoby postawić pod ścianę i zlikwidować"

I gdzie te wszystkie walczące z mową nienawiści ,obżerające się ciastkami menty?...  się k.... pytam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ilu mężczyzn, których partnerki przeczytały post tego Czarodzieja będzie miało jakieś awantury w domu i wzrost wymagań. Ten gość sobie chyba nie zdaje sprawy, że w taki sposób może wbić gwóźdź w związki wielu osób. Oczywiście poszkodowanymi są faceci w tych związkach.

 

Jego post aktywował wszystkie te wady kobiet, które są opisywane na tym forum.

Choćby ten komentarz:

 

"A zapominasz o jednym Jakubie. Samotne matki są dziś powodem do obaw. Nikt nie zwraca uwagę, że są zorganizowane i twarde. Wszyscy widzą strach przed wychowywaniem cudzych dzieci, zamiast czuć się wyróżnionym, ze względu na zaufanie jakim kobieta takiego obdarza, powierzając mu nie tylko swoje, ale i swojego potomstwa, życie. Tak tak panowie... był czas gdy się wstydziłam samotnego macierzyństwa, ale dziś wiem, że dzięki niemu, byle kto się nie zbliży do mnie."

 

Kobieta namawia mężczyzn do wychowywania nie swoich dzieci :lol:

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Haha 8
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekałem na temat odnośnie tego pana na naszym forum, jeszcze do niedawna oglądałem go i rzadziej czytałem bo polecił mi kolega czasem powie prawdę i jak jest ale w sprawach damsko-męskich rzeczywiste zależy mu tylko na fejmie i poklasku kobiet, jest to smutne a on mi zaczął od niedawna śmierdzieć. Dlatego wy bracia przekonaliście mnie odsuwam od siebie wszelkie treści jakie szerzy ten pan. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mnemonic napisał:

A to się nie nada do przeprosin za pół bańki?

Fajnie by było :D

 

A tutaj kolejny kobiecy komentarz dotyczący równouprawnienia.

 

"Ja też jestem za równouprawnieniem.Ale nie do tego stopnia, że kiedy kobieta ma np."gorsze dni" albo jest zwyczajnie chora, to musi radzić sobie sama. Czasem równouprawnienie zależy od sytuacji."

 

To doskonale pokazuje, że kobiety chcą równouprawnienia tylko wtedy gdy jest im ono wygodne.

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę zmienić biurko. Mam obecnie fajne, secesyjne, dębowe - przez to jednak za twardy blat i jak czytam takie lotne myśli m.in. jak cytowane tu w wątku przez Was, to po prostu mam odbite czoło. A wierzcie mi, że mam słabość i umiłowanie do literatury pure nonsensu. Dodatkowego "smaczku" dodaje niezaplanowany choć osiągany przez autorów i autorki efekt komiczno-satyryczny wypisywanych mądrości.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się gorączkować. Taki tekst ma tylko nakręcić "gówno burzę" co tylko zwiększa dochody tego pana. Takich "czarodziejów" było zawsze na pęczki. Kiedyś swoje "mądrości" pisali na ścianach w szkolnych kiblach. Teraz swoje żale mogą przelewać w internecie(plus jest taki że teraz ściany w kiblach są czystsze). Nie przejmować się ignorować robić swoje. 

Chodź za ten post

10 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

"Z was zadni mężczyźni, faceci czy nawet chłopcy
Jesteście mutacja która pasowałoby postawić pod ścianę i zlikwidować"

To przydałby się sążnisty klaps.

 

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.