Skocz do zawartości

Jakub Czarodziej krytykuje mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do pierwszego posta.

 

Według mojej opinii to ma trochę racji, ale trochę pier**li .

 

Prawdziwy mężczyzna nie zakłada rodziny wtedy, kiedy go na to nie stać.

I tu Panowie popełniają fundamentalny błąd, gdyż zakładają rodziny nie mając na to funduszy. "Męską" dumę można schować sobie do kieszeni.

 

Według mojego systemu wartości, to mężczyzna powinien zarabiać pieniądze, a kobieta zajmować domem.

Faceta powinno stać na to, aby utrzymać całą rodzinę. 

 

W przypadku który opisał "Czarodziej" , a znam takich KILKA!, to faktycznie mężczyźni są 'p1p4mi' . 

Nie oszukujmy się, taka sytuacja świadczy o upadku takiego mężczyzny. 

Wymagania można mieć, ale dopiero wtedy kiedy sam spełniasz pewne kryteria. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno badania psychologów udowodniły że, kobietom szczególnie mało atrakcyjniwydają się faceci którzy "właża im w tyłek", prawią komplementy żeby im się przypodobać.Oczywiscie będą im lajkować za poglądy, ale zapewniam was że żadna laska nie chciałaby mieć takiego partnera.Im mniej im nadskakujesz tym bardziej jesteś interesujący-to biologicznie uwarunkowane.Im mniej przebywasz w tak zwanej "strefie bezpieczeństwa" łasy na poklask innych ,tym wieksza szansa na sukces.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo kobiet potwierdza, że mężczyźni są dobrymi partnerami w domu, więc jednak nie jesteśmy tacy źli. Post wiadomo, że pod publiczkę, bo kobietami w końcu łatwiej się manipuluje(bomby emocji jakie w sobie posiadają) i łatwiej na takich osobach zrobić biznes :) 
Nie twierdzę, że wszystko co on mówi to bzdury, ale przeważnie mówi to co chce aby nasze drogie panie usłyszały. Wiadomo, że kobiety zawsze mówią o kochanym romantycznym misiu, a latają za badboyem, który jest całkowicie zaprzeczeniem tego o czym one lubią słuchać i nam wmawiać. Nie byłoby nic złego w tym poście gdyby zmienił totalnie intencje tej wypowiedzi, bo widać w niej czystą pogardę dla mężczyzn, idealizacje kobiet. Odniosłem wrażeniem, że według niego większość facetów taka jest(co jest nieprawdą). Dlatego ten facet jest zwykłą kurwą, ponieważ na kłamstwie wplecionym w półprawdę chce zdobyć rozgłos i lajki grając na kobiecych emocjach. Najbardziej mnie zabolało już nawet nie ten post, a to JAK OBRAZIŁ POLSKICH EMIGRANTÓW
Oczami mężczyzny może też idealizuje kobiety i czasami białorycerzuje(wiadomo pod publiczkę i dla lajków), ale jakoś przyjemniej się czyta jego felietony i można też znaleźć coś wartościowego. Dlatego lajka u niego zostawiłem, natomiast Czarodziej Ch*jodziej dawno stracił moje poparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tymon91 napisał:

W przypadku który opisał "Czarodziej" , a znam takich KILKA!, to faktycznie mężczyźni są 'p1p4mi' . 

Nie oszukujmy się, taka sytuacja świadczy o upadku takiego mężczyzny. 

Wymagania można mieć, ale dopiero wtedy kiedy sam spełniasz pewne kryteria.

Nie dość że facet obraża i poniża mężczyzn wpisami typu:  "coraz częściej mam wrażenie,
że spodnie w dzisiejszych związkach noszą Kobiety " - to ty jeszcze go popierasz?Gówno mnie obchodzą jego wrażenie-takie generalizowanie to szczyt skurwysyństwa.Ciekawe, że takie gnojki zawsze odnoszątakie uwagi do wszystkich innych-dlaczego nie napisze" mam wrażenie że w moim związku to kobieta nosi spodnie?"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ragnar1777 napisał:

Dużo kobiet potwierdza, że mężczyźni są dobrymi partnerami w domu, więc jednak nie jesteśmy tacy źli. 

Tak, potwierdzają, że mają ciepłego misia, który wszystko za nie zrobi. Oto wzór współczesnego mężczyzny (niewolnika). Ale jak nie zapierdalasz na swoją pańce to jesteś maminsynkiem lub niedojrzałym emocjonalnie chłopcem. Poza tym co najlepsze "nie nosisz spodni". No to co kuffaa sukienkę? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie na FB zauważyłem taką tendencję, że coraz więcej koleżanek udostępnia jego białorycerskie posty. Moje zdanie na jego temat : 

 

Na początku podobały mi się jego audycję o motywacji, kulturze. Wszystko zniszczył audycją o Polakach zdrajcach pracujących za granicą. Sam pracuje za granicą i ten gość mnie wprost obraził. Wedle niego ja mam jebać u Janusza biznesu za 1600 zł na zmiany on się będzie wzbogacał na moich plecach, bo jestem Polakiem ? Pojebało go ostro 

 

Widać, że gościu ma hajs ( tatuaże ) jestem w temacie tatuaży sam mam rękaw i smoka na plecach. On ma tatuaże za lekko 15 tyś zł. Jak ktoś tyle wydaje na dziary to musi mieć hajs i pewnie łatwo mu się mówi. 

 

Tym postem stracił w moich oczach całkowicie. A teraz próbuje przypodobać się kobietom swoimi bzdurami. 80% Pan to kobiety komentujące mu filmy. Pytanie czy robi to szczerze, czy pod piar moim zdaniem to drugie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia  zauważcie, co sobą prezentuje ten cały czarodziej. Nie mam plebsbuka ,więc poświęciłem chwilę na jego przegląd zdjęć. Przeglądam i widzę zwykłego chłopczyka ,który próbuję szokować tatuażami, denkami w uszach, i podrasowanym z lekka ciałem. Zwykły chłopaczyna, jakich w dzisiejszych czasach pełno. Więc czym ma ów czarodziej zyskać poklask, uznanie kobiet? Tylko takimi banialukami . To też długo nie podziała. W pewnym momencie sam zagoni się w kozi róg ?.

Pozdro.

Edytowane przez colossus
Ortografia
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ragnar1777 napisał:

Oczami mężczyzny może też idealizuje kobiety i czasami białorycerzuje(wiadomo pod publiczkę i dla lajków), ale jakoś przyjemniej się czyta jego felietony i można też znaleźć coś wartościowego

Co?! Ten bloger pisze swe posty dla kobiet i atakuje w nich mężczyzn. On nie robi nic wartościowego. Wręcz przeciwnie bo robi coś złego.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że on powiedział, że mężczyzna musi robić wszystko za kobietę. Podcierać się za nią też powinien? Karmić piersią? Urodzić dziecko?! Poziom absurdu w jego wpisie jest ogromny. 

 

"Dla mnie mężczyzna powinien dbać dosłownie o:
Wszystko."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, chodzi o jedno.
I nie chodzi tu o jakąś wydumaną męskość. Nie chodzi o to, że mężczyźni są źli.
Że nie zasuwają dla swoich plastikowych księżniczek.
Że się nie starają.
Że wybierają spokój, zamiast zrzędzenia zepsutego urządzenia, gdzie kabel pomiędzy mózgiem a ustami się nadpsuł od nieużywania, przez co słychać tylko pierdolenie.


Sprawa rysuje się prosto.
Kobietom o wiele łatwiej coś sprzedać. Chcesz zrobić dobry byznes? Celuj w kobiety.
Praw im komplementy. Sugeruj, że są nieskalane i niczemu nie winne.
Nic nie jest ich winą, to ZAWSZE facet się za mało stara.
Tak jest ZAWSZE - to jest aksjomat, w ustach dobrego marketingowca.
Facet ma tylko dwie ręce? Nie użyczaj swoich, dobra kobieto, dla Ciebie facet powinien mieć trzy ręce.


A to, że rozjebie wiele związków, małżeństw? To, że wywoła efekt motyla i wiele dzieciaków będzie miało traumy przez mamusię, która zniszczy wszystko poprzez kłamstwa, które jej napakowali do głowy?
To, że przez własną rozszczeniowość, proces umysłowy polega na tym, że zaczynają się podświadomie bardziej nienawidzić? Rośnie poczucie winy, i wpędza się z automatu w nałogi, przez co lawinowo wzrastają przychody koncernów tytoniowych, farmaceutycznych i alkoholowych? To, że niemożliwe do spełnienia warunki powodują zasilenie szeregów feministek krzyczących, że nie ma prawdziwych mężczyzn, które sterowane odgórnie, dążą do depopulacji narodów?


No niestety, tego wielki kołcz już nie powie. Bo albo o tym nie wie, albo ważna jest dla niego tylko własna kieszeń.
Co tam efekt motyla. A gdzie, z tymi tysiącami skrzywdzonych ludzi, którzy nie są w stanie spełnić JEGO wymagań.
Interes jest interes. Koszty w ludziach? A tam, to dla frajerów, nowy tatuaż się sam nie wydziara, za to trzeba zapłacić. 
Pieniędzmi głównie kobiet.
Podsumuję to niegdysiejszym hiciorem.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Co?! Ten bloger pisze swe posty dla kobiet i atakuje w nich mężczyzn. On nie robi nic wartościowego. Wręcz przeciwnie bo robi coś złego.

Rzeczywiście chłop wypisuje dużo banialuków, lecz trochę mi pomógł jego blog, gdy popadłem w "mizoginizm". Z upływem czasu widziałem, że zaczyna chłop za mocno słodzić i lizać dupę, ale w pamięci utkwił mi jego artykuł:
 http://www.oczamimezczyzny.pl/lobuz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony cytat, który dostał aż ponad 500 lajków: 

 

Cytat

A zapominasz o jednym Jakubie. Samotne matki są dziś powodem do obaw. Nikt nie zwraca uwagę, że są zorganizowane i twarde. Wszyscy widzą strach przed wychowywaniem cudzych dzieci, zamiast czuć się wyróżnionym, ze względu na zaufanie jakim kobieta takiego obdarza, powierzając mu nie tylko swoje, ale i swojego potomstwa, życie. Tak tak panowie... był czas gdy się wstydziłam samotnego macierzyństwa, ale dziś wiem, że dzięki niemu, byle kto się nie zbliży do mnie

 

Tak tak panowie: to że nie chcecie się wiązać z samotnymi matkami to tylko oznacza że jesteście słabi i jesteście byle kim! Prawdziwy facet wyłoży kasę i wychowa nieswoje dziecko i nie będzie narzekał na brak seksu! Bo związek z samotną Matką nie jest dla byle kogo ale dla najlepszego faceta - to jest najlepsza nagroda na świecie!

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Zrobi fejm, zarobi, stanie się autorytetem, nikt mu kanału na youtube nie skasuje.

Stwierdziłem że pisząc zgodnie z nurtem, pod kobiety zarabia się najlepiej. Na kobietach i ich potrzebach zarabia się najlepiej. Na białorycerstwie zarabia się najlepiej. Ogólnie poprawność polityczna jest i będzie w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZbychuChciałem coś napisać pod jej postem, ale wystarczy, że już dwa razy napisałem ogólnie pod tym tematem, więc sobie darowałem spam, bo potem kumple, rodzina widzą i głupio trochę. :lol:

Wiadomo, ze chłop nie boi się obcego dziecka, a raczej kobiety, która bez powodu nie została z tym dzieckiem sama... Może jest po prostu z nią coś nie tak i dlatego chłopy przed nią uciekają? W dodatku sądy zawsze są po stronie matki - nieważne czy dobrej czy złej :) No ale to jest druga strona medalu, której większość pań stara się zasłonić bo to wbrew im interesom :D Wina zawsze musi być chłopa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy

Zabawię się w adwokata diabła (choć jedynie dla zmniejszenia kary :P), bo trochę pomanipulowałeś, czego moim zdaniem nie powinniśmy robić.

Cytat

x, y, z
Wam to już stanowisko mopa nawet uciekło
Z was zadni mężczyźni, faceci czy nawet chłopcy

Jesteście mutacja która pasowałoby postawić pod ścianę i zlikwidować
Nazywanie kobiet dupami czy zmywarkami I itp a mężczyzn dbających o kobiety i rodziny pantoflarzami świadczy tylko o waszej degeneracji umysłowej

Współczuję rodzinom,matkom,zonom I corkom
Powinny was wyrzucić I pokazać gdzie śmieci się składa
Brawo Jakub Czarodziej

 

Nigdy nie wycinaj proszę zdań z kontekstu, tak się nie robi. Wprawdzie kobieta zachowała się w naganny, przesadnie agresywny i emocjonalny sposób, jednak nazywanie kobiet zmywarkami raczej mężczyźnie nie przystoi, jakby nie spojrzeć klasyczny mizogin z niego wyszedł, na naszym forum tacy są na szczęście szybko pacyfikowani. Inwektywy poszły w kierunku 3 gości z wyraźnym deficytem kultury, choć mam wrażenie, że pozostała dwójka oberwała za delikwenta od zmywarek. Podsumowując: 10 razów paskiem dla pani, 5 dla pana od "zmywarek", pogrożenie palcem dla reszty ;)

 

W międzyczasie napisałeś kolejnego posta, również wstawiając niepełny cytat, pełny akapit brzmi:

Cytat

Dla mnie mężczyzna powinien dbać dosłownie o:
Wszystko.
To on powinien być liderem relacji.
Od porządku w domu, po uporządkowanie spraw materialnych,
przez samochód, ogród, zdrowie dzieci i oczywiście bezpieczeństwo swej wybranki.

"Musi" nie jest równoznaczne z "powinien". Różnica jak między "dla każdego" a "istnieje". Zresztą nie widzę tu nic zdrożnego, pod warunkiem że bycie liderem oznacza w tym przypadku ustalanie zasad podziału obowiązków, a nie robienie wszystkiego jak leci, czasami wręcz ponad siły. Poza tym - skoro to mężczyzna ma dominować w związku, powinien też automatycznie brać większą odpowiedzialność. Niestety do takiej dominacji wypadałoby też więcej zarabiać, inaczej w większości przypadków trzeba się zgodzić na partnerstwo na zasadach 50/50 i .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chłopie to przy mężczyźnie może stało ale z pewnością nie jest żadnym autorytetem dla dojrzałych , odpowiedzialnych mężczyzn właśnie, takich  o niezłym dorobku jacy są na tym forum ale jak jestem przekonany nie tylko tu.  Powtarzany od lat bełkot, tylko tu podany  w formie mało eleganckiej taki bardziej emo-gotha, yo -madafaka czy innego you tubowego mumina . Nic w tym co mówi czy pisze nie ma nowego (no bo i skąd takie nieboże miało by taką wiedzę wyciągnąć) Robi sobie pewnie trampolinę na eksperta do TVN czy innego biz-show. Biedny onanista i stado podnieconych nim kwok.

Edytowane przez Personal Best
błędy stylistyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Ancalagon napisał:

W międzyczasie napisałeś kolejnego posta, również wstawiając niepełny cytat, pełny akapit brzmi:

Cytowałem ten fragment wypowiedzi Czarodzieja, który odnosił się do tego co mężczyzna musi. Nie cytowałem całości bo musiałbym wkleić cały jego post po raz 2. Zrobiłem to na pierwszej stronie i tam można przeczytać cały post :) 

 

39 minut temu, Ancalagon napisał:

"Musi" nie jest równoznaczne z "powinien".

My to wiemy, ale on to napisał w taki sposób, aby kobiety to odebrały dosłownie co jak widać zrobiły patrząc na komentarze. One nie będą myślały "mężczyzna powinien" tylko "mężczyzna musi".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tymon91 napisał:

Prawdziwego mężczyzna nie zakłada rodziny wtedy, kiedy go na to nie stać.

Dokładnie. Znajomy zarabia 2.5k netto , mieszkanie wynajmuje co kosztuje 1200 zł z opłatami, do tego paliwo , jedzenie i już niewiele zostaje, a co dopiero myśleć o dziecku.

Oczywiście ten gość się oświadczył niedawno, wziął kredyt na ślub. Wg Pana Czarodzieja to jest prawdziwy mężczyzna?

 

@colossus Ciekawe co on reprezentuje Sobą , skoro tak najeżdża na facetów. Niejedna komentująca jego posty jestem ciekaw czy by wytrzymała, że siedzi w łazience dłużej od niej. 

Takich hipokrytów jest masa w sieci. Jeżeli tatuaże i tunele w uszach mają wyznaczać kto jest mężczyzną, a kto nie, to nie mam słów.

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.