Skocz do zawartości

Jakub Czarodziej krytykuje mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Dam sobie głowę, że Pan Jakub Czarodziej w życiu nie stosuje tych praktyk odnośnie stosunku do kobiet. A jeżeli by stosował to te wszystkie piszczące laseczki z komentarzy bardzo szybko by się znudziły Panem Jakubem. 

 

Pamiętacie jego pierwszy filmik jak nagrywał o tym kim ludzie byli kiedyś a kim teraz. Zarzucił, że dziś ludzkość tylko FB, internet tylko chłop sam zapomniał, że dzięki internetowi by nie istniał szczyt hipokryzji... Obejrzyjcie sobie ten filmik. Gdyby ludzie nie wchodzili w internet nikt by nie wiedział o Panu Czarodzieju :D

 

Następna sprawa jego podejście krytyczne do ,,like " a sam nakłania na likowanie jego filmów... Jedno mówi drugie gada ktoś nad tym steruje ( bankowo ) a głupie niewiasty się podniecają ...

 

On zauważył że lecą wyświetlenia i daje na tacę to co lud chce usłyszeć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy

Po prostu w tym przypadku z pełnego rozwinięcia widać, o co mu tam chodziło, niepełny cytat trochę jednak nie oddaje sensu wypowiedzi ;) Wystarczy pojedynczy akapit, gość nawet nieźle to logicznie dzieli. A chodzi mi głównie o to, by różne padawany nie miały potem "podstaw prawnych" do czepiania się, że na forum BS przeinacza się wypowiedzi innych pod tezę, trochę to jednak wtedy boli. My to zrozumiemy, oni w sumie też, ale i tak będą udawać, że jednak nie do końca. A tak można im z czystym sumieniem pokazać środkowy palec ;)

 

@PewnySiebie

Jak będę mieć 4x tyle, to się może zastanowię. Z naciskiem na to "może" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, firebird napisał:

Nie dość że facet obraża i poniża mężczyzn wpisami typu:  "coraz częściej mam wrażenie,
że spodnie w dzisiejszych związkach noszą Kobiety " - to ty jeszcze go popierasz?Gówno mnie obchodzą jego wrażenie-takie generalizowanie to szczyt skurwysyństwa.Ciekawe, że takie gnojki zawsze odnoszątakie uwagi do wszystkich innych-dlaczego nie napisze" mam wrażenie że w moim związku to kobieta nosi spodnie?"

Obraża i poniża? w jaki niby sposób? przecież nie zwraca się do wszystkich mężczyzn. A co do obrażania, to tutaj na forum znajdzie się kilka perełek "postów" w których obraża się kobiety. 

I o jakim generalizowaniu mówisz? To co powiedział "Czarodziej" tyczy się pewnej grupy (tzw. Januszy). I to są fakty, osobiście znam kilka takich rodzin! i to nie są pojedyncze przypadki!. 

Musimy być też samokrytyczni, niektórzy Panowie na tym forum przejawiają zachowania ocierające się o "szowinizm". 

 

Powiem wam tak, "czarodziej" trochę bredzi, ale słusznie zauważył problem "januszowatości" który niestety powoli zaczyna być odwzorowywany przez młodych mężczyzn. 

55 minut temu, PewnySiebie napisał:

Dokładnie. Znajomy zarabia 2.5k netto , mieszkanie wynajmuje co kosztuje 1200 zł z opłatami, do tego paliwo , jedzenie i już niewiele zostaje, a co dopiero myśleć o dziecku.

Oczywiście ten gość się oświadczył niedawno, wziął kredyt na ślub. Wg Pana Czarodzieja to jest prawdziwy mężczyzna?

 

Generalnie w Polsce jest ten problem, że trudno jest zarabiać dobre pieniądze nie będąc specjalistą. Jak mówisz, twój znajomy zarabia 2.5k netto, to całkiem niezła wypłata jak na polskie realia, a i tak nie pozwala to na założenie rodziny. 

Myślę, że Pan czarodziej nie miał na myśli bezmyślnego wydawania pieniędzy tj. kredyt na ślub. A umiejętność zarządzania pieniędzmi, i kalkulowania wydatków. Jeżeli na coś mnie nie stać, to tego nie biorę. Prosty przykład - żona, dzieci = koszty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go obserwuje chyba od wakacji. No i widzę tutaj progres, ale w złą stronę. Na pożytku faktycznie ciekawie prawil, o motywacji, o ogarnięciu się, ciekawie się tego słuchalo. Od jakiegoś czasu jednak faktycznie zaczął wbijać się w trend upadku męskości. Jego posty kipa biało rycesrtwem, a co za tym idzie zbiera ogromny poklask wśród kobiet.I założę się, że o to chodziło. Zauważył pewna niszę, w którą sukcesywnie i z powodzeniem się wbija swoim pitoleniem. Wiadomo - jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typiarz trafiłeś w sedno. Brak jest logiki w tym co mówi. 

 

Lajki są złe, ale lajkujcie mi filmy 

 

Internet jest chujowy, ale to on mnie wypromował. 

 

I tak dalej i tak dalej. Ci mądrzy to zauważyli i odlajkowali kanał. Ci głupcy dalej go oglądają z wypiekami na twarzy. 

 

Manipulacja przez duże M.

 

 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maVen napisał:

Stwierdziłem że pisząc zgodnie z nurtem, pod kobiety zarabia się najlepiej. Na kobietach i ich potrzebach zarabia się najlepiej. Na białorycerstwie zarabia się najlepiej. Ogólnie poprawność polityczna jest i będzie w cenie.

Pewnie na antysemityzmie też by ktoś nieźle zarobił ,ale to nie znaczy że można przechodzić koło tego obojętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość to januszowaty marketingowiec, nie rozumie, że pieniądze polskich emigrantów mocno zasilają nasz obrót krajowy. Niech sobie zrobi dzieci i żyje na poziomie normalnego kowalskiego, to od razy będzie rozważał, czy nie zarobić x 2 za granicą przynajmniej... To się nazywa właśnie egoizm prawdziwy, ma w pupie empatię wobec innych ludzi, bo sam ma tyłek raczej dobrze usadowiony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamPogadam ja nikomu do kieszeni nie zaglądam, ale jak ktoś robi tatuaże za 15 tyś ( jak nie lepiej ) to może się głupkowato wypowiadać. 

 

Niech mu się żyje jak najlepiej, ale do biednych bym go nie zaliczył raczej do dobrze usytuowanych. A Tym filmem o emigrantach powiem szczerze takiej głupoty bym nawet nie wypuszczał do sieci. Ludzie zostawiają swoje rodziny, dzieci aby zarobić trochę grosza na zachodzie ale według Pana który ma tatuaże w cenie używanego samochodu to zdrajcy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tymon91 napisał:

I o jakim generalizowaniu mówisz? To co powiedział "Czarodziej" tyczy się pewnej grupy (tzw. Januszy). I to są fakty, osobiście znam kilka takich rodzin! i to nie są pojedyncze przypadki!. 

Jak napisze coś pozytywnego na temat pozostałej grupy mężczyzn to może dam mu pocałować pierścień.A gdybym ja napisał parafrazując " od pewnego czasu mam wrażenie że kobiety w związkach to k...rwy"- myślisz że nie poczuły by się obrażone wszystkie kobiety które to przeczytają - czy tylko te które faktycznie są k...rwami?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tymon91 napisał:

Musimy być też samokrytyczni, niektórzy Panowie na tym forum przejawiają zachowania ocierające się o "szowinizm". 

Drogi kolego, jesteś tu raptem chwilę i już wydajesz takie osądy? Trochę samokrytyki :).

2 godziny temu, tymon91 napisał:

problem "januszowatości" który niestety powoli zaczyna być odwzorowywany przez młodych mężczyzn.

Młodzi mężczyźni potrzebują wiedzy, nie wiem o jakiej januszowatości mówisz ale faktem jest, że duża część młodych chłopaków zwyczajnie dostaje od kobiet po dupie, w różny sposób.

Dopóki tej wiedzy nie mają będą dostawać po dupie i taki już ich los, dopóki nagle nie wypięknieją, nie wzbogacą się czy nie posiądą wiedzy forumowej.

Ja zauważam inny problem, problem roszczeniowych księżniczek, które nasłuchają się takiego pana czarodzieja, co to nabredzi im i nawtyka głupot do głowy a potem taka księżniczka budzi się po 30 i zauważa, że może jednak nieco zawyżyła swoje "oczekiwania" albo kończy jako samotna matka z dzieckiem, które zrobił jej bad boy.

2 godziny temu, tymon91 napisał:

Myślę, że Pan czarodziej nie miał na myśli bezmyślnego wydawania pieniędzy tj. kredyt na ślub.

Nie wiem co pan czarodziej myśli ale widzę, że uderza w nas, mężczyzn i to jest niepodważalny fakt.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody chłopak siąknie wiedzę pana magika a później kończy goły i wesoły pod mostem z myślami tak ją mocno kochałem starałem się. A ten łobuz ją rozeźdżgnął i to w moim łożu. Jak trafi tu to bardzo dobrze wtedy zrozumie. Teraz wszystko pod publikę rzuć hasło dna, intercyza to cię zbesztają. Analogicznie w drugą stronę łóż na nie swoje bobo, staraj się więcej dla pańci to oczywiście będąc klaskać. Pańcie i bialirycerze, którzy pragną skosztować magicznego soku. Nauka przyjdzie z czasem. Mnie zaczyna to już męczyć jak czytam te bzdury fejsbukowe takich czarodziejów z krainy oz i innych wytków pytków. Nie wchodzę w to oczywiście po prostu wyświetla mi się co moi koledzy oraz znajome klikają. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, CzarnyR napisał:

Nie wchodzę w to oczywiście po prostu wyświetla mi się co moi koledzy oraz znajome klikają. :D

Jeszcze jak kobieta to kliknie - pół biedy ale jak facet? To oznacza, że ma w głowie jeden wielki chaos, a ile kosztuje bólu, cierpień i czasu pozbycie się tego wie tylko ten co sam to przeżył.

O sile tego programowania niech świadczy fakt, że większość nigdy się z niego nie wydostaje i wciąż popełnia te same błędy i ciągle się dziwi, że wychodzi tak samo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis?Kiedyś próbowałem bliższego znajomego delikatnie naprostować. Wiadomo jak to się skończyło. Zaprzestałem po tym jak dostałem diagnozę, że jestem psychiczny i muszę się leczyć. :D Mają chaos ale czy nikt z nas tego nie przerabiał ? Sam rok temu byłem mentalnie w innym miejscu niż teraz. Jak to Einstein rzekł głupotą jest robić to samo a oczekiwać innych rezultatów. Oby się wybudzali z letargu. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CzarnyR To szczęście, przeznaczenie, popularność Marka albo wszystko naraz sprawiło, że jestem właśnie tu i nie zastanawiam się, co to znaczy jak Pańcia mówi "domyśl się" tylko uśmiecham się i pokazuję jej drzwi. Tak sobie rozmyślam, to już będzie z rok odkąd Marka słucham, w sumie nieco ponad a 9 marca minie rok odkąd jestem na forum i moje myślenie zmieniło się naprawdę sporo, korzystajcie, bo nie ma drugiego takiego forum w Polsce. Kolegów, znajomych nie ma sensu prostować, jeśli bardzo chcesz - podeślij mu link do audycji czy forum, on zajrzy, stwierdzi najprawdopodobniej, że jesteśmy oszołomami i zapomni. Za jakiś czas dostanie po tyłku od kobiety, bo niestety facet bez wiedzy jest wręcz skazany na porażkę w relacji a wtedy sobie o tym dziwnym, stulejarskim forum przypomni i okaże się "magicznie", że to co mówił Marek to nie bzdety jak mówiła jego ex, mama i siostra tylko prawda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Quo Vadis? napisał:

podeślij mu link do audycji czy forum, on zajrzy, stwierdzi najprawdopodobniej, że jesteśmy oszołomami i zapomni. Za jakiś czas dostanie po tyłku od kobiety, bo niestety facet bez wiedzy jest wręcz skazany na porażkę w relacji a wtedy sobie o tym dziwnym, stulejarskim forum przypomni i okaże się "magicznie", że to co mówił Marek to nie bzdety jak mówiła jego ex, mama i siostra tylko prawda. 

@Quo Vadis? Właśnie ja mam kolegę któremu mówiłem o audycjach i żeby sobie posłuchał nawet linki mu podsyłałem ale on coś że chyba nie ma czasu. I żebym sobie czarhujodzieja przeczytał że takie to mądre, głębokie i domyślenia da no i przeczytałem ameryki nie odkryłem ale już wtedy znałem czarodzieja, jak mój kolega zostanie pokopany przez kobietę to oczywiście mu pomogę ale namawiać nie będę, może wtedy znajdzie czas na audycje Marka. Myślę że pan czarodziej ułożył sobie taką strategie że pierw zdobędzie poparcie ludzi mówiąc brutalną prawdę jak jest i dosadnie bo z przekleństwami dzięki czemu wielu ludzi go poprze a teraz zaczyna sprzedawać systemową papkę aby zdobyć jeszcze większe poparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Drogi kolego, jesteś tu raptem chwilę i już wydajesz takie osądy? Trochę samokrytyki :).

Stwierdzam fakty, na podstawie tego co przeczytałem. I nie osądzam.

Ale spójrzmy z innej perspektywy, jest wiele osób które pisze z sensem :) i rozumieją problem.

 

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Młodzi mężczyźni potrzebują wiedzy, nie wiem o jakiej januszowatości mówisz ale faktem jest, że duża część młodych chłopaków zwyczajnie dostaje od kobiet po dupie, w różny sposób.

Dopóki tej wiedzy nie mają będą dostawać po dupie i taki już ich los, dopóki nagle nie wypięknieją, nie wzbogacą się czy nie posiądą wiedzy forumowej.

Ja zauważam inny problem, problem roszczeniowych księżniczek, które nasłuchają się takiego pana czarodzieja, co to nabredzi im i nawtyka głupot do głowy a potem taka księżniczka budzi się po 30 i zauważa, że może jednak nieco zawyżyła swoje "oczekiwania" albo kończy jako samotna matka z dzieckiem, które zrobił jej bad boy.

Stwierdzam tylko fakty, że młodzi mężczyźni "odziedziczają" januszkowatość po ojcach lub skądś. 

Słusznie zauważyłeś, młodzi mężczyźni potrzebują wiedzy, nie tylko o kobietach czy życiu, a po prostu wiedzy którą będą mogli sprzedawać i na niej zarabiać.

 

Dobrze wiemy jaka jest kobieca :).  Jednak trudno być szczęśliwy u boku kogoś, kto nie ma pieniędzy. 

Facet powinien dominować, i podejmować decyzje. Niestety, jak widać po naszym społeczeństwie, chyba g***iane decyzje podejmują Panowie "janusze" :) 

Chociażby już wcześniej wspomniana przeze mnie, decyzja o spłodzeniu potomka. 

Czy w kwestii wychowania, czyli robienie z dziewczynki księżniczki :), a później się dziwią, że do Dubaju jeździ robić karierę :) .

 

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Nie wiem co pan czarodziej myśli ale widzę, że uderza w nas, mężczyzn i to jest niepodważalny fakt.

 Wypowiadam się tylko na temat tego postu, który zacytował @MoszeKortuxy , i tylko do niego się odnoszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie wprost u młodych ludzi ten brak wiedzy nie dziwi, bo skąd mają ją posiąść. Ja jak miałem 20 lat też nie wiedziałem o bardzo wielu sprawach z tym, że ja nie miałem dostępu do takiej wiedzy jaka jest teraz. Współcześni 20 latkowie wchodzący na tą stronę powinni dziękować losowi. My nie zniechęcany do związków. My pokazujemy na bazie wiedzy/ doświadczeń jaka jest kobieca natura i z czym się trzeba liczyć wchodząc w związek z kobietą. Tacy ludzi powinni dziękować nam/ Markowi za wiedzę i cenne rady. Większość z nas ( mówię tu i facetach 30 lat + ) nie miała dostępu do takiego forum mając 20 lat. 

 

Dlatego korzystajcie róbcie co chcecie to wasze życie, ale nie obrażajcie się o brutalną prawde, bo ta prawda nie jednemu uratowała życie i portfel. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kimas87 napisał:

Współcześni 20 latkowie wchodzący na tą stronę powinni dziękować losowi. My nie zniechęcany do związków. My pokazujemy na bazie wiedzy/ doświadczeń jaka jest kobieca natura i z czym się trzeba liczyć wchodząc w związek z kobietą. Tacy ludzi powinni dziękować nam/ Markowi za wiedzę i cenne rady. Większość z nas ( mówię tu i facetach 30 lat + ) nie miała dostępu do takiego forum mając 20 lat. 

 

Dlatego korzystajcie róbcie co chcecie to wasze życie, ale nie obrażajcie się o brutalną prawde, bo ta prawda nie jednemu uratowała życie i portfel. 

@Kimas87 Właśnie! rocznikowo mam 20 lat i dziękuję losowi że mogę korzystać z tej wiedzy. Dzięki takim ludziom jak wy za paręnaście lat sytuacja może się bardzo zmienić jeśli większość młodych mężczyzn przejrzy na oczy i przekaże tą wiedze swoim potomkom.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Tutaj macie feministe ezoterycznego i ezoteryczna feministke. To prawda sa kobiety o głebszej naturze, ale jest ich mnniej, wrecz mikroskopijnie mniej.

Ten Pan twierdzi, że Bóg jest kobietą!tzn.męska energia powstała z żeńskiej i świat powstał  z żeńskiej energii.

Edytowane przez Donovan
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Donovan napisał:

Ten Pan twierdzi, że Bóg jest kobietą!tzn.męska energia powstała z żeńskiej i świat powstał  z żeńskiej energii.

Widać, że to mentalnie wykastrowany gość. Żenujące jest, że faceci są tak ulegli względem kobiet. Poniżają siebie i swoją płeć licząc, że poruchają?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogańskie bajania ezo-satanistyczne. 
Kwestia płci jest tylko na tym świecie:
 

Łukasza ewangelia 20:36

(34) I rzekł do nich: Synowie tego świata żenią się i za mąż wychodzą (sprawy reprodukcyjne etc),

(35) Lecz ci, którzy zostają uznani za godnych dostąpienia tamtego świata i zmartwychwstania, ani się nie żenią, ani za mąż nie wychodzą.

(36) Gdyż już nie mogą umrzeć (to nie ciało biologiczne), są bowiem równi aniołom, a jako uczestnicy zmartwychwstania, są synami Bożymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.