Skocz do zawartości

Pytania które musisz zadać mężczyźnie zanim za niego wyjdziesz


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mustafa napisał:

Miałem tylko jakoś wyjątkowo natchnienie żeby sprawdzić co w trawie puszczy, bo z reguły  takich stron nie czytam. No ale znalazłem moim zdaniem kilka ciekawych artykułów więc pomyślałem że wstawię je na forum,  I zobaczę co o tym myslicie.

@Mustafa Dobra idea bracie jednak co za dużo to niezdrowo. W dłuższym okresie czasu bez sensu jest analizowanie systemowych bzdur powypisywanych na takich stronach do "programowania ludzi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale rzeczywiście w postach widać duży przekrój artykułów typowo kobiecych. Pisanych na płaszczyźnie emocji i może z małym zapleczem racjonalnych argumentów. Jeśli to szczera chęć zrozumienia kobiet to chyba nie tędy droga. Tak mi się wydaje.

 

4 minuty temu, Głodny Prawdy napisał:

@Mustafa Dobra idea bracie jednak co za dużo to niezdrowo. W dłuższym okresie czasu bez sensu jest analizowanie systemowych bzdur powypisywanych na takich stronach do "programowania ludzi"

Zgadzam się. Pozwolę sobie zwrócić uwagę, choć nie chcę uchodzić za kogoś, kto innych poprawia. Sam przez dłuższy czas walczyłem z określeniem ,,okres czasu'' to jednak warto wiedzieć to, co ja wiem ;) Pozdrawiam

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomoc:Powszechne_błędy_językowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Soczek napisał:

choć nie chcę uchodzić za kogoś, kto innych poprawia. Sam przez dłuższy czas walczyłem z określeniem ,,okres czasu'' to jednak warto wiedzieć to, co ja wiem ;) Pozdrawiam

@Soczek Bardzo ci dziękuję za cenną radę rzeczywiście masło maślane, co ciekawe nigdy tego nie widziałem, Dzięki ;)

4 minuty temu, Mustafa napisał:

A co do avataru to jeśli więcej  osób stwierdzi że  jest niemęski to chętnie wysłuchał rady na jaki zmienić. 

@Mustafa Twój avatar jest trochę dziwny ale nwm co w nim niemęskiego, ale możesz zmienić trochę mnie irytuję

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mustafa napisał:

A co do avataru to jeśli więcej  osób stwierdzi że  jest niemęski to chętnie wysłuchał rady na jaki zmienić. 

Bo mężczyznę w sieci poznaje się po avatarze, który dodatkowo zmienia gdy tylko ktoś zarzuci mu niemęskość.

 

Nie masz ci twardziela większego niż uległy konformista.

 

A kto jest uległy w kwestii pierdół, ten będzie uległy i w każdej innej.

Edytowane przez Mr.Meursault
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.