Skocz do zawartości

Podejrzenie Zdrady..


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, tak zrobiłem po swojemu, pojechałem na kontrole, wziąlem ze sobą znajomego którego ona nie znała, wypuścilem go do klubu, ja stałem na zewnatrz, to był znany krakowski klub w którym pełno obcokrajowców i innych napaleńców, muzyka latino czyli warunki bardzo sprzyjające. wszedłem za kolegą, on ją wcześniej namierzył i pokazał palcem jak się bawi, no coż nic dodać nic ująć. lizanie, obmacywanie. Zapytacie co zrobiłem ? mam 190 cm wzrostu i trenuje od 10 lat kick boxing... oj nie nie uderzyłem ani gościa ani jej :] popatrzyłem jej wymownie w oczy [ achh to jej spojrzenie ]  i wyszedłem z klubu popijawszy piwko. została zablokowana wszędzie gdzie się da a ja jestem emocjonalnie uwolniony z tego marazmu ! pozdrawiam was 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max2500 dużo pracy przed Tobą odnośnie poznania natury kobiecej... Może było Ci to potrzebne abyś przejrzał chłopie na oczy. Co ja Ci pisałem i inni bracia, że zdradziła to miałeś dowód. 

 

Wszystko się sprawdziło teraz czas wyciągnąć wnioski a przed Tobą audycję Marka o kobietach najlepiej słuchane po 2,3 razy. 

 

W tym wieku szpiegowanie jest słabe, gdybyś miał 20 lat to bym inaczej na to spojrzał, ale może było Ci to potrzebne. Z fartem ! 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ali napisał:

Nie rozumiem czemu dla was szpiegowanie jest be. Moim zdaniem lepiej wiedzieć na czym się siedzi to daje jakiś rodzaj spokoju.

W tym przypadku szpiegowanie tylko potwierdziło to, co było dla większości oczywiste już w pierwszym poście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dziwię, że ktoś uważa szpiegowanie za BE.  Jeśli koleś miał świadome dowody na kłamstwa partnerki, to miał prawo się upewnić co ona robi w tym czasie ;). Uzyskał ostateczne potwierdzenie, że jest zwykłą, tanią kurewką, to bez żalu rzucił ją i poblokował gdzie się da. Zyskał spokój duszy bo nie będzie się gryzł z emocjami czy dobrze zrobił. Bo ma 100% pewność, że dobrze zrobił. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Śmieszne to co zrobiłeś, w wieku 32 lat? Po co Ci to było? Ach niewierny Tomaszu...

No pewnie kurwa, że śmieszne. Głównie dlatego, że tu go niektórzy klepią po plecach, a trzeba sobie jasno powiedzieć jedną rzecz. 

 

Jeśli nie posłuchał nas i po tym wszystkim on musiał, rozumiecie musiał zrobić po swojemu czyli sprawdzić, bo przecież wszyscy wiemy że do końca łudził się że jego myszka jest inna i cnotliwie rozmyśla nad ich miłością, to chyba wiemy jak to się potoczy dalej? 

 

Panna jak ją kopnie w dupę jakiś pewniejszy siebie samiec albo się wyszumi znając lepiej Autora przyjdzie do niego czy coś i zacznie się gadka misiu zrozumiałam, ja już wiem co straciłam, kocham tylko Ciebie, więcej tego nie zrobię... Wiemy że jest duża szansa że prędzej czy później to zrobi. 

 

I tak jak miś teraz musiał się przekonać na własnej skórze zasłaniając rozsądek, tak miś wróci. I wtedy dopiero dostanie po pusi. Znamy to przecież. 

 

Obym się mylił, ale Autor swoją naiwnością nie pozostawia złudzeń. Teraz jest twardy, laska się nie liczy i tak dalej, ale jest owiniety wokół palca. No qrwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkretnym przypadku już w pierwszym poście dziewczyna przekroczyła Rubikon... kości zostały rzucone. Autor topiku wykazał się brakiem doświadczenia i do tego brakiem elementarnej wiedzy na tematy damsko-męskie. Więc w wieku aż 32 lat musiał zrobić to co św Tomasz, nie dał wiary musiał wcisnąć palec w rany Chrystusa... 

 

 

Osobiscie dla mnie strata czasu wolałbym skoczyć na dobrą Dive. @CalvinCandie słaby wpis i ta kurewka. Słabo.

 

Już kurwa na ścianę to dajmy i zamknijmy temat.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to szpiegowanie było potrzebne - żeby autor na własne oczy zobaczył i poczuł na własnej skórze jakie NAPRAWDĘ są kobiety.. A zwłaszcza ta jego "jedyna".

To że ma 32 lata nie oznacza, że musi wiedzieć JAK one działają, CZYM się kierują i w ogóle - czym ta cała ich hipergamia jest. Białorycerskość i romantyczność siedzi bardzo głęboko w wieelu facetach i dopóki nie przekonają się o tym na własnych osobistych doświadczeniach  - nie ma chuja, żeby zakumali, że kobiet z bajek Disneya i romantycznych komedii tak na prawdę NIE MA.

 

Do ostatniej chwili, w jego głowie paliła się zapewne iskierka nadziei - że to nie prawda.. że może ma rację w tym co ona mówi..

Pomimo tego iż cała samcza brać jednym chórem twierdzi, że ona się tam rżnęła jak młoda sosna na deski, to on musiał się na własne oczy upewnić czy tak faktycznie jest..

 

Sam do niedawna miałem z tym problem wiec poniekąd go rozumiem - teoria teorią ale niekiedy ta "prawda" wydaje się być zbyt odległą od naszych wyobrażeń oraz wpajanych nam przez lata błędnych przekonań na tematy damsko-męskie - stąd pewnie w nim ta chęć, żeby się ostatecznie przekonać jak to wygląda naprawdę.

 

Oby tylko wyciągnął z tej lekcji konkretne wnioski i nie dał się wciągnąć w jakieś "powrotne" gierki.

 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Razzor nic dodać nic ująć. Każdy chce być pewny po prostu swoich decyzji No i generalnie nie można na podstawie kilku komentarzy jakiś osób podejmować ważnych decyzji życiowych. Również rozumiem postawę autora mimo, ze sam zachował bym się tj Bracia sugerują bo również przerabiałem podobna sytuacje(w bardziej chamskim wykonaniu) i widzę te schematy zachowań o których wspomina pan Marek. Btw mam taka prośbę do Braci, analizujcie troszkę bardziej fakty bo ostatnio zauważyłem niepokojąca tendencje do oceniania sytuacji z góry i odpowiedzi są często takie same „zostaw ja , kurwewka etc etc”. 

 

Ps. Nie jestem białym rycerzem ubiegając złośliwe komentarze ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali to jest męskie forum i czasem trzeba po męsku napisać pewne sprawy. 

 

A ta kobieta po tym co wyszło nie jest kurewka? Bracia stwierdzili prosty fakt. Myślisz, że kobiety na swoich forach nie piszą o nas ,, kutasy, świnie, chuje " ocknij się. 

 

Ja nie widzę nic złego w tym, że ktoś się wyrazi jak wyrazi. Jak wyjdzie inaczej wypada przeprosić. 

 

Facet opisał swoją historię bracia w tym i ja jednogłośnie jak czas pokazał mieliśmy rację więc zamiast debatować na formą treści pisanych przez braci ja czekam aż autor, który dostał ,, gotowca na talerzu " i dobre rady na przyszłość chodź podziękuję... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skwituje to Brachole z innej flanki.

Jako iż autor posta "coś tam" trenuje to na 99,99% +1  jest teraz w czarnej dupie bo przegrał dwa(2) pojedynki na raz.

 

Nie poszło mu solo z panienką (wiadoma sprawa inaczej nie było by postu).

Drużynowo(Brachony Samcony) dał ciała wystawił TEAM trochę ciemną strona do wiatru.

 

Reasumując dajcie chłopakowi trochę czasu, musi zregenerować siły, mięsiwo jak deko skruszeje nabiera więcej majestatu.

 

Koniec tyrady :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kulturalne rozstanie.

 

Jezeli odwala takie akcje teraz to z czasem bedzie tylko gorzej ;). Kto wie moze jak to dobrze rozegrasz to jeszcze do będzie za Toba latac :). Masz byc kulturalny, ale stanowczy to lepiej na nie działa niz darcie japy, szpiegowanie i inne desperackie ruchy ujawniajace slabosc faceta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ali napisał:

No i generalnie nie można na podstawie kilku komentarzy jakiś osób podejmować ważnych decyzji życiowych

Panie co Ty pieprzysz za głupoty??! 

Jakiś osób? To co my tu jesteśmy wg Ciebie jacyś? To forum, to elita. Ja tutaj w ciągu 1 roku dowiedziałem się  więcej na temat kobiet, niż gdziekolwiek, od kogokolwiek przez całe swoje życie. Sam fakt, że po kilku zdaniach jesteśmy wstanie przewidzieć bieg wydarzeń, powinno Ci dać do myślenia. 

Godzinę temu, Ali napisał:

Btw mam taka prośbę do Braci, analizujcie troszkę bardziej fakty bo ostatnio zauważyłem niepokojąca tendencje do oceniania sytuacji z góry i odpowiedzi są często takie same „zostaw ja , kurwewka etc etc”. 

Zawsze analizujemy fakty. Inaczej skąd byśmy wiedzieli co się stanie? 

 

A wystarczy przed założeniem tematu poszukać i poczytać forum. Większość akcji była już analizowana i rozłożona na czynniki pierwsze. Ciężko polemizować z liczbami... 

Edytowane przez giorgio
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, giorgio napisał:

A wystarczy przed założeniem tematu poszukać i poczytać forum. Większość akcji była już analizowana i rozłożona na czynniki pierwsze. Ciężko polemizować z liczbami...

 Wiesz że zapewne większość ludzi pragnie alby to konkretnie jego sprawą się zainteresować i poznać jego historie, a nie wertować forum bo to wymaga już jakiegoś wysiłku. Oczywiście popieram cię w tym co mówisz nie potrzeb nam 10tyś. takich samych tematów. Chciałem tylko nakreślić moje premyślenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest bez sensu bracia. Autor dostał mnóstwo rad, miał się nie kontaktować, kontaktował się, nie wierzył że go robi w bambuko, musiał się przekonać czy wbrew swojemu mniemaniu w klubie nie pokazał siły tylko słabość bo przyleciał za samicą i zrobił dokładnie to co chciała, teraz czyta ale milczy a wy mu dalej dajecie rady? Podziękowań się spodziewają niektórzy? Naiwni. 

 

Coś czuję że jak już zrealizuje się scenariusz powrotu to nawet się nie przyzna. Jego życie, jego sprawa. 

 

Autorze, a może się wypowiesz? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.