Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
MoszeKortuxy

Kolejny YouTuber z własnym utworem!

Recommended Posts

https://apynews.pl/rembol-piosenka-to-nie-ja

Rembol to YouTuber, który na swoim kanale zgromadził już ponad pół miliona subskrybentów. Maciek przez ostatni miesiąc miał przerwę od YouTube. Zmieniło się to dopiero dwa dni temu, gdy na jego kanale pojawił się film pod tytułem "KOLEJNY YOUTUBER ZOSTAJE RAPEREM!?". W materiale twórca zapowiada swój nowy, ciekawy projekt, którego efekty zobaczymy już niedługo.

W piątkowym materiale Rembol przeprasza za przerwę, którą miał na kanale i zapowiada nowy projekt. Jest nim piosenka, którą stworzył. Jak mówi - bardzo ważny jest dla niego przekaz tego utworu i chciałby, aby trafił on do jak największej liczby osób. Zapowiada, że tekst piosenki po części wyjaśni jego nieobecność. Maciek przyznaje, że nie interesuje go to, jak piosenka się przyjmie. Po prostu chce z siebie wyrzucić pewne rzeczy i chce to zrobić właśnie przez piosenkę. 

To nie pierwszy raz, gdy Maciek bierze się za muzykę. Już wielokrotnie pokazywał, że potrafi bardzo ładnie śpiewać i grać na gitarze. Przykładowo - sam napisał i wykonał hymn dla swoich widzów, który na YouTube ma prawie pół miliona wyświetleń. W materiale można posłuchać pięknego wokalu Maćka i jego umiejętności instrumentalnych. Śpiewu Rembola mogli wielokrotnie słuchać również widzowie transmisji na żywo na kanale Maćka. Nieraz zdarzało się, że Rembol śpiewał znane kawałki, czy wykonywał utwory z karaoke. 

Najnowsza piosenka została opublikowana dziś o godzinie 18:00! Widzowie Rembola jeszcze przed publikacją pisali w komentarzach, że nie mogą się doczekać oraz że z pewnością będzie to wspaniały utwór. Piosenka przygotowywana była przez ponad miesiąc, co może oznaczać, że będzie ona dopracowana pod każdym aspektem. I tak właśnie jest. Utwór opowiada o problemach, jakie miał Maciek, a także o wsparciu, jakie otrzymał od rodziny i przyjaciół. Wielokrotnie wspomina i dziękuje, że ma przy sobie ludzi, którzy zawsze z nim będą i są dla niego ogromnym wsparciem. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Dworzanin.Herzoga
      Rap jest mi raczej obcy, ale ten kawałek Bedoesa rozprzestrzenił się viralowo po necie [oryginał ma 11mln wyświetleń w mniej niż miesiąc]
      i został jak widać inspiracją do przeróbek. Tutaj w połączeniu z universum "Świata według Kiepskich".  

Klimatycznie wyszło, dobrze dobrane ujęcia i sprawnie zmontowane.
      Lekkie wzruszenie dopadło mnie widząc przebitki z tak klasycznych odcinków jak "Wal magistra", lub samosąd sąsiedzki pod przewodnictwem sędzi Prostaty z Texasu. 😃
      Z uwagi na naruszenie praw autorskich już raz filmik zniknął z YT, ale widzę, że reuload ma już prawie 5 tysięcy łapek w górę.

Jak Wam się to widzi?

• By Pawlitooo
      Witajcie mam 22lata może i to mało ale nie potrafię się pozbierac, gdy miałem 19 poznałem dziewczynę i się zakochałem w niej, wszytko działo się szybko miłość sex wspólne spanie, ale to były spotaniczne spotkania z tęsknota ponieważ pracuję zagranica i widywaliśmy się trzy tyg co dwa miesiące była trzy lata młodsza odemnie, gdy wracałem do Polski każdy dzień spędziłem z nią odciąłem się od kolegów i miałem dwie koleżanki z którymi zerwałem kontakt , ponieważ była zazdrosna i została ona i tak sobie żyliśmy i myslem że bd już to do końca ale któregoś dnia ściągałem ja do pracy i tutaj poznała kolegę z którym się zaprzyjaźniła ,i pewnego dnia oddaliła się odemnie pod pretekstem że nie ma o czym ze mną rozmawiac i pewnego dnia mnie zostawiła, a z tam została najlepszym przyjaciółka i wgl... Miałem tyłka ja i teraz przez ten okres co byłem w związku myślałem super ale teraz jest mi ciężko z kim kolwiek utrzymać rozmowę czy temat bo zbytnio nie mam o czym rozmwiac, jestem bardziej spokojny osoba mam.swoj cel w życiu za trzy lata myślę już się dorobić chce kupić mieszkanie i zjechać na stałe, ale teraz pracuje w Norwegii a tutaj w mojej okolicy nie ma Polaków żeby próbować,próbowałem na portalach radkowych to zbytnio nie miałem jakiś ciekawych tematów i się urywalo, czy czekać na ta miłość ,a może dorobić się zjechać i wtedy próbować zagadywać,a może jak będę zjeżdżał do Polski iść zaczepiać dziewczyny i próbować się zaprzyjaźnić ponieważ samemu to nie życie brakuje mi ten bliskości, proszę o porady i pomoc...
    • By Pawlitooo
      Witajcie wszyscy mam22 lata może i to jest bardzo młody wiek,ale pomimo tego mam problem ze sobą,ponieważ w wieku 19lat związałem się i po trzech latach stwierdziła że się wypaliło, i mnie zostawiła dla kolegi z pracy, byliśmy zaręczeni wszytko działo się bardzo szybko, czyli sex wspólne spanie i wgl, ale jeden menkamet to był związek na odległość,ale rozmawialiśmy codziennie przez kamerkę pisaliśmy ja zjeżdżałem co dwa miesiące na trzy tyg, planowaliśmy już przyszłość bo chciałem ją zapewnić że kocham i to dla nas robię i że za dwa lata zjade, swój cały czas poświęcałem w Polsce jej odciąłem się od koleżanek miałem tylko dwie z dawnej pracy ale była zazdrosna i kontakt zerwałem z kolegami też bo nie miałem czasu, i tak jakoś przywiązałem się do niej i po jakimś czasie wpadła rutyna i zapomniałem jak to było z innymi ludzmi bo była tylko ona i praca zagranica, i nie raz już nie miałem o czym rozmawiać tylko to co się teraz wydarzyło,jestem z natury spokojny może i nie śmiały nie jestem ale zbytnio nie mam tematów do rozmów i nie potrafię zbytnio żartówac, bo żadnych nie znam byłem bardziej poważny spokojny czlowiekiem, teraz przez tą zagranicę nie wiem czy poznawać jakoś przez portale ratkowe próbować dziewczyny? Czy poprostu zająć się sobą dorobić się tego czego chce czyli jakieś za 3 lata zjade na stałe do Polski i wtedy zacząć szukać tej miłości i próbować poznawać ludzi ciężko mi jest samemu ale nie wiem co będzie dobre dla mnie bo wygadany nie jestem.. A też iść do pracy i wracać też i mieć kontakt tylko z rodziną też źle, nieraz kogoś poznam to nie wiem o czym pisać pożądane parę pytań ale się odsuwają ode mnie ale z jedną mam jakiś kontakt ale nic z tego nie będzie i tak, proszę o pomoc poradę jak najlepiej teraz wykorzystać ten stan singla gdy ma się pracę i zbytnio nie mam tutaj jak poznawać ludzi tylko wtedy kiedy jadę na urlop do Polski ☺️
    • By Morfeusz
      Zauważyłem, że kanał "Szarpanki z życiem" nie ma jeszcze swojego wątku, więc chyba czas dodać. Kilka jego filmów jest rozrzuconych po forum. 
      Autor jest byłym PUA-sem, który jak sądzę miał już dość "roszczeniowości" i pustki kolejnych Polek. Po jego wypowiedziach sądzę, że jest obecny na tym forum.

Oglądam go od kilku miesięcy i podoba mi się jego przekaz, bez mainstream-owej poprawności politycznej. Dość merytoryczna formuła z humorem i szczyptą ironii. 
      https://www.youtube.com/channel/UCSxl6dMdu9pIDkFU6RMSFpg

Kanał na Diskord Szarpanki TV: 
      https://discord.gg/MuAty9U

Nowy materiał - Opowieść o 3 Kukoldach - Szarpanki z Życiem
      Film o Bezosie, Marcinkiewiczu oraz księciu Harrym. Trafne uwagi, choć pomyliły mu się lekko pojęcia cuckolda z bankomatem.  No może oprócz księcia Harrego, którego żonę publicznie prowadza już jej "kanadyjski przyjaciel". 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.